irtTfflR Familieberichten 28 I Donderdag 22 mei 2008 PZC wa Colofon Familieberichten e-mail tel pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl 0800-8060 'm. "7" Hl Dolblij en lukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Lucas James geboren op 19 mei om 12.12 uur Ronald en Erna Felius-van den Berg van den Berg Interieur Turfkade 17 Voorstad 11 4461 AP Goes 4461 KK Goes s&WJ Op zaterdag 31 mei 2008 zijn onze ouders en grootouders Pieten Dinav.d. Horst-Louwerse 40 jaar getrouwd. U bent van harte welkom op de receptie op zaterdag 31 meia.s. van 17.00 uur tot 19.00 uur in Resort Land en Zee, Rampweg 28,4326 LK Scharendijke. Johan en Manon v.d. Horst Romy Angela en Eelco Kouwenberg-v.d. Horst Finn en Britt Adres: Platteweg 27,4322 BD Scharendijke Heden bereikte ons het bericht dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde zwager en oom Adriaan Adriaanse weduwnaar van onze geliefde schoonzus en tante Maria Adriaanse-Joosse in de hoge leeftijd van 89 jaar. Sterke de Heere de kinderen, klein- en achterkleinkinderen in dit grote verlies. Ridderkerk: J. Jobse-Bout Vlissingen: P. van Kooten Neven en nichten 20 mei 2008 Dag prinses van me Ik ga je heel erg missen Irma Boogaard (Chariot f) 12 april 1961 20 mei 2008 Sint Laurens: Karin van Brienen Koudekerke: Fam. N. Boogaard Middelburg: Fam. J Boogaard Groningen: A. van Brienen-Woldendorp Groningen (Harkstede): G. van Brienen Almere: E. van Brienen en kinderen 4333 LD Middelburg Waranda 10 De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 26 mei om 12.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen Graag een donatie voor oncologie dagbehandeling Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen. We zij heel erg verdrietig omdat we haar niet meer bij ons hebben: Irma Boogaard Zo opgewekt zo betrokken zo vakkundig zo vastberaden zo gelukkig zo ziek zo moedig zo onmisbaar. We zullen haar zo ontzettend missen in ons werk. Ze blijft in onze herinnering zoals ze was toen ze alles nog kon. We wensen Karin, familie en vrienden alle kracht en sterkte toe. Elly, Jolanda, Carlien, Anna, Ellen, Martin, Rianne, Ferdinanda en René Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Irma Boogaard In haar verliezen wij een gedreven en zeer gewaardeerde rayonmanager. Wij wensen haar partner, familie en vrienden heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bewoners en medewerkers van zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh te Veere Irma Een geweldig mens, een collega en vakvrouw is overleden. Wij wensen Karin veel sterkte toe. Jos, Ellie, Annet en Antoin Psalm 103 vers 13 Diep bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Adriaan Adriaanse sinds 2 februari 2002 weduwnaar van Maria Joosse in de leeftijd van 89 jaar. We zullen hem erg missen. Dordrecht: Jan Adriaanse Ineke Adriaanse-Francke (in herinnering Mirjam en Pieter Floor, Esther en Ad, Jeanine en Ruben Goes: Joost Adriaanse Dina Adriaanse-Griep (in herinnering) Marianne en Kees, Arjan en Nelleke, Joost en Lydia, Linda en Albert, Susan en Erik, Liesbeth en Jaap, Christianne en Arian Lelystad: Martin en Elly Adriaanse-Bezemer Jan Willem en Beata, Arjen en Maureen. Ben en Wiesje Goes: Ad en Ellie Adriaanse-Lievense Dennis, Monique en Jeroen Rotterdam: Tanny en Fred van Renterghem-Adriaanse Erika, Mark, Jochem en Lydia, Herman Middelburg: Nel en Jan Oreel-Adriaanse Lenneke en Pieter, René en Cietske, Joost en Margriet Barendrecht: Ria en Jaap van Dijke-Adriaanse Marry en Reza, Bas en Heidi, Albert, Gerben 's Heer Arendskerke: Kees Adriaanse en Thea Landman Sander, Michiel Bennekom: Riek Achterstraat en achterkleinkinderen Arnemuiden, 20 mei 2008 Correspondentieadres: H. de Hasestraat 3,4336 AJ Middelburg Gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van Woonzorgcentrum "Beaufort", Nieuwlandseweg 67 te Arnemuiden op vrijdag 23 mei van 19.00 tot 20.00 uur en na de begrafenis. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 24 mei om 12.15 uur op de Algemene Begraafplaats, Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt om 11.00 uur een rouwdienst plaats in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeenten in Ned., Burg. Langebeekestraat 16 te Arnemuiden. Geen bloemen. Tot ons groot verdriet is na een lange en ongelijke strijd, die zij na een moedig en dapper dragen niet heeft kunnen winnen, van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Irma Boogaard Arnemuiden 12-04-1961 St. Laurens 20-05-2008 Middelburg: Jan en Ragnild Boogaard Koudekerke: Nico en Jolanda Boogaard Patricia Angelina Samantha en Flip Job en Els Matthijsse Verslagen zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en rayonmanager Irma Boogaard Irma was ruim 20 jaar werkzaam bij Zorgstroom en rechtsvoorganger Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren. Tijdens haar ziekteproces zette ze lange tijd met heel veel wilskracht en strijdlust haar werkzaamheden als rayonmanager voort. Naast haar visie, gedrevenheid en deskundigheid zullen we haar vooral als mens enorm missen. Wij zijn dankbaar voor haar inzet voor de organisa tie en met name voor 'haar' rayon Veere. We zullen met veel warmte aan haar terugdenken. Wij wensen Karin, familie en vrienden heel veel sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's Zorgstroom Verdrietig zijn wij omdat onze dappere nicht Irma Boogaard is overleden. We wensen Karin, Jan, Nico en familie sterkte Lieve Irma Jou heb ik vanaf je geboorte gekend, hoe raak ik nu aan jou afwezigheid gewend. Karin, Jan en Nico veel sterkte van Ina Peter Warm, gastvrij, voor iedereen klaar staand, belangstellend en lief. We zullen je missen, Mattie Boonman We wensen Daan en de kinderen veel sterkte! De buren: Ko, Bets Wisse en kinderen Koos Joosse Henk en Annelies Abjan, Petra en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30