1
Hind
'Ik zorg dat ze altijd iets moois kan dragen'
Graziella Ferraro, vaste styliste van zangeres Hind
PZC Dinsdag 20 mei 2008 39
06:00 Koopjes tv 07:05
Seinfeld 07:35 Accor
ding to Jim 08:00 The
bold and the beauti
ful 08:30 ER 09:25 De
kraamafdeling 09:55
JAG 10:50 Popeye 11:00
Best of Homeshopping
12:00 Off Centre 12:25
Spin city 12:55 Hotel
13:20 Roseanne 13:55
Hart van Nederland -
Late editie 14:10 Show
nieuws 14:15 Wegmis
bruikers15:10 McLeod's
daughters 16:05 The
bold and the beautiful
16:35 JAG 17:30 ER
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
14:20 PR Autotype 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 We
kelijks gesprek met de
minister van Financi
en 15:30 RTL Z Nieuws
15:50 Wekelijks ge
sprek met de minis
ter van Financiën 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 Stu
dio E&W 16:40 RTL Z
Nieuws 17:50 The A-
Team
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 16:55 De bruiloft
van... 17:25 Oprah Win
frey show
06:35 Namens Neder
land 07:00 Teen Titans
07:30 SamenWonen
08:00 Hotel 08:35 Ju
lia's tango 09:35 Trau
ma centrum 10:00 Pro
vidence 10:55 Astro
TV 13:00 Gilmore girls
13:50 Roseanne 14:20
Complete Savages 14:50
Disney Feest: Kim pos
sible 15:25 Born2Cook
16:00 Ready steady cook
16:55 Suddenly Susan
17:20 Will Grace 17:45
Judging Amy
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gadget
&The Gadgetini's, De
vijfling, Tutenstein, Shu-
riken School, Mega Ba
bies, Pokémon advan
ced battle, Kim Possi
ble, Skunk Fu!, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Lilo
Stitch, Totally spies, Kim
Possible
18:30 Hotel, realitypro
18:45 Baywatch, soapse- 18:15 Dr. Phil, talkshow 18:40 Gilmore girls, dra- 18:00
Politieachtervol-
gramma
rie maserie
gingen, serie re
portages
18:05
Seinfeld, comedy
serie
18:35
According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:45 Allez allez Zim
19:05 Een huis vol klei
19:35 McLeod's daugh
19:00
Trick Sr Treat,
land -Vroege
babwe, docusoap
ne etterbakjes,
ters, dramaserie
candid camera
editie, nieuwspro
opvoedprogramma
show
gramma
19:05
Friends, comedy
19:20 Shownieuws -
serie
Vroege editie
19:30
Two guys, a girl
and a pizza place
20:00 Trauma centrum, 20:30 Confidence, thril- 20:00 De bruiloft van..., 20:30 Ugly Betty, come- 20:00 Off centre, come-
informatief
20:30 House, ziekenhuis-
serie
realityprogramma
20:30 Made in Ameri
ca, filmkomedie
dyserie
dyserie
20:30 The Brothers
Grimm, avontu
renfilm
21:30 Medical exami
ners, misdaadserie
21:25 Dirty sexy mo
ney, dramaserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:25 Het laatste uur-
Chernobyl, docu
mentaire
22:35 As the world
turns, soapserie
22:20 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
22:50 Eye opener, we
tenschap
23:20 De opvoedpoli- 23:25 Traffic cops, poli- 23:25 Oprah Winfrey 23:10 Law Order: 23:35 Oplichters ont-
tie, informatief tiedocusoap show, amusement Special Victims maskerd, serie re-
(h) Unit, dramaserie portages
00:10
De puinruimers
00:00
RTL Poker: World
00:15
RTL Nieuws
00:05
Two twisted
00:10
Veronica Poker
00:45
Astro TV Night
Cup of Poker
00:25
Teleshop 8
00:30
Will Sr Grace (h)
01:15
Nachtprogram
02:00
Red Live
01:00
Teleshop 7
00:26
Sneak preview
01:00
Nachtprogram
mering
01:01
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
mering
02:00
Poker after dark
03:00
The hotspot
05:30
Astrotijd
02:00
Nachtprogram
02:45
Nachtprogram
05:30
Astrotijd
04:00
mering
Hart van Nederl.
mering
en een maan is verwerkt. „Dat
heeft iets Arabisch en verwijst
daarmee naar Hinds achtergrond",
aldus Ferraro, wier hart even over
sloeg toen ze de outfit van de
Zweedse kandidate zag. „Het leek
dezelfde kleur nachtblauw, maar
het is gelukkig maar een simpel
cocktailjurkje."
Mocht Hind de finale van komen
de zaterdag halen, dan draagt zij
dezelfde strapless jurk als van
avond. „Of ik hem dan snel naar
de stomerij breng? Ik denk niet
dat ik dat durf met al die stras!
Straks moeten we die steentjes er
stuk voor stuk aan gaan naaien.
Goed uithangen lijkt me de beste
optie."
Halve finale Eurovisie Songfestival,
21.00-23.10 uur op Nederland 1.
00
O
vo
O
O
Kt
O
o
Kt
Kt
Kt
O
O
KI
Ui
Hind draagt vanavond tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival
een sexy, bijna zwarte jurk met glitters. foto Rick Nederstigt/ANP
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 Trugkieke
18:46 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Dierendokters
in het wild. 14:30 Thuis.
15:00 Sporza: De Ronde van
Italië. 17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 De Rode Loper special
Eurovisiesongfestival. 21:00
Eurovisiesongfestival 2008.
23:05 Het journaal laat. 23:26
KENO-uitslagen. 23:27 Het
weer. 23:30 Third rock from
the sun. 23:55 De rode loper.
00:15 Man bijt hond.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Gert. 08:30 Oggy en
de kakkerlakken. 08:40 Karre-
wiet. 08:50 Disney classic car
toons. 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:35 Lentebeelden.
15:29 KETNET. 15:30 Pocoyo.
15:35 Bumba. 15:40 Draakje.
15:45 Bob de Bouwer. 15:55
Harry en zijn emmer dinosau
riërs. 16:05 Kleine Einsteins.
16:30 Samson Gert. 16:55
Smos. 17:10 Kim Possible in
het Disney festival. 17:35 Miss
BG. 17:50 Rocket mijn raket.
18:05 Go IV. 18:10 Karrewiet.
18:20 Peperbollen. 18:45
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Karrewiet.
19:35 Lizzie McGuire. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Pulling. 21:10 Obsessions.
21:40 In Europa. 22:30 Konin
gin Elisabethwedstrijd 2008.
23:05 Phara. 23:55 Koningin
Elisabethwedstrijd 2008.
RTBF1
09:35 Escapade gourmande.
10:05 Jardins loisirs. 10:25
L'amourestun joyau. 11:55
Table des terroirs. 12:05
Lesfeux de l'amour. 12:48
Nieuwsoverzicht. 12:50
Weerbericht. 12:55 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:30
Weerbericht. 13:40 Télétou-
risme. 13:50 Derrick. 14:50
Une femme au grand coeur.
16:30 Questions d'argent.
16:45,17:35 7 a la maison.
18:29 Dans ma rue. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Chaud devant. 19:22 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:20 Onbekend.
21:00 Eurovisiesongfestival
halve finale. 23:46 Questions
d'argent. 23:50 En quête de
sens: Le coeur et l'esprit. 00:00
50° nord.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:00 Les ni-
ouzz. 09:10 Tekenfilms. 11:05
Minuscule. 11:10 Auto mobile.
11:37 Questions d'argent.
11:40 Plus belle la vie. 12:10
Toute une histoire. 13:00
Tekenfilms. 13:40 Histoire du
look. 14:35 Toute une histoire.
15:35 C'est pas sorcier. 16:03
lei bla bla. 16:05 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air de
familie. 17:55 Toute une histoi
re. 18:55 Plus belle la vie. 19:25
Les Griffin. 19:55 Un gars, une
fille. 20:00 Beursberichten.
20:10 The usual suspects.
22:02,22:05 Un gars, une fille.
22:15 Matière grise express.
22:19 D'art d'art. 22:22 KENO.
22:23 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:44 Beursbe
richten. 22:45 Mille-feuilles.
23:45 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Homes
under the hammer. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
Open house. 12:30 Cash
in the attic. 13:30 Chelsea
Flower Show. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:40
Doctors. 15:10 Out of the
blue. 15:35 Real rescues. 16:05
LazyTown. 16:30 Mortified.
16:55 Frankenstein's cat.
17:05 The Cramp twins. 17:15
Dinosapien. 17:35 Blue Peter.
18:00 Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 EastEn-
ders. 20:57 Nieuws en regio-
naai nieuws. 21:00 Holby City.
22:00 Waking the dead. 23:00
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Mum and me.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30
Teletubbies. 07:55 Tweenies
songtime. 08:00 Arthur. 08:25
Newsround. 08:30 Hider in
the house. 09:30 Jackanory
junior. 09:45 Numberjacks.
10:00 Boogie Beebies. 10:20
Me tooi 10:35 Something
special. 10:55 Be safe with
the Tweenies. 11:00 In the
night garden. 11:30 Let's write
poetry. 11:50 Primary history.
12:10 Timewatch. 13:00 The
daily politics. 13:30 Working
lunch. 14:00 The maths chan
nel. 14:10 Primary geography.
14:45 Animal 24/7.15:30 Mur
der, she wrote. 16:15 Through
the keyhole. 16:45 Flog it!
17:30 Ready steady cook.
18:15 Escape to the country.
19:00 Eggheads. 19:30 Great
British menu. 20:00 Michael
Palin's new Europe. 21:00 The
truth about property. 22:00
Onbekend. 23:00 Later live....
23:30 Newsnight. 00:15 Weer
bericht. 00:20 Mad men.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote
Rosen. 09:55 ARD-Wetter-
schau. 10:00 heute. 10:03
Brisant. 10:35 Einmal Toskana
und zurück. 12:00 heute mit-
tag. 12:15 ARD-Buffet. 13:00
Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau um
fiinf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Tiera-
rztin Dr. Mertens. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Long riders.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 Reich
und Schön. 11:35 Schatten
der Leidenschaft. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Küchen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deut
schland. 17:45 Leute heute.
18:00 SOKOWien. 19:00
heute. 19:20 Weerbericht.
19:25 Die Rosenheim-Cops.
20:15 Kieling - Expeditionen
zu den Letzten ihrer Art. 21:00
Frontal 2121:45 heute-jour-
nal. 22:12 Weerbericht. 22:15
37°. 22:45 Johannes B. Kerner.
00:00 heute nacht. 00:15 Neu
im Kino. 00:20 Verhandlungs-
sache.
Discovery
07:40 Rides: Mail order ho
trods. 08:30,08:55 5th Gear.
09:25 Brainiac. 10:15 Ultimate
biker challenge: Belgium. 10:40
Forensic detectives: At close
range. 11:35 Ultimate ten:
Speed. 12:30,13:00 How it's
made. 13:25 Dirty jobs: Bill
board installer. 14:20 Building
the biggest: Great rollercoaster
race. 15:15 American chopper:
Eragon bike. 16:10 American
hotrod: Rat rod build-off.
17:05 Engineering the World
Rally: Finland and Germany
- The rough and the smooth.
18:00,18:30 How it's made.
19:00 Mythbusters: Diet coke
and mentos. 20:00 Dirty jobs:
Snak wrangler. 21:00 Really big
things: Cruise ship builders.
22:00 Mega builders: Arctic ice
crusher. 23:00 Biker build-off:
Hart vs Hollinger. 00:00 Ex
treme engineering: Mountain
of Steel.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Planet me
chanics: Tree powered truck.
13:00 Megastructures:The
world's biggest shredder. 14:00
My brilliant brain: Make me a
genius. 15:00 Earth investiga
ted: Telepathy. 15:59 National
Geographic Junior. 16:00 To
tally wild. 16:30 Let's get inven-
tin. 17:00 The Shak: Carnival.
17:30 Crocodile chronicles:
Dragon tale. 18:00 Dangerous
encounters: Undercover hippo.
19:00 Megastructures: Beijing
water cube. 20:00 Most ama
zing moments. 20:30 Planet
mechanics: Electric watertaxi.
21:30 World's most dangerous
drug. 22:30 Afghan heroin:
The lost war. 23:30 Lockdown:
Iron grip.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 De video
theek. 13:00 10 X Madonna.
14:00 De videotheek. 15:00
Voicst serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Wakker worden met
Sascha. 18:00 Superclip top
250.19:00 De videotheek.
20:00 Your superchart. 21:00
Gamekings. 22:00 TMF Rock
top 10.23:00 Wakker worden
met Sascha. 23:30 TMF Clas
sics. 00:00 Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV top
10.11:00 M is for music. 14:00
UK top 20.15:00 Making
the band 4.15:55 My super
sweet 16.16:20 Real world
Sydney. 16:50 Room raiders.
17:15 Score. 17:40 Pimp my
ride. 18:10 Boiling points.
18:35 Made. 19:30 My super
sweet 16.20:00 Real world
Sydney. 20:25 True life. 21:20
All access: Heartbreakers hall
of shame. 22:10 My super
sweet 16.22:40 Pimp my ride.
23:05 Punk'd. 23:30 Celebrity
deathmatch. 00:00 UK top 20.
TVS
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Cöté cuisine. 09:00 Cöté
jardins. 09:25 Télétourisme.
09:50 AFP, profession pho-
tographe. 10:45 Des chiffres
et des lettres. 11:15 Tout le
monde veut prendre sa place.
12:00 TV5Monde I'info. 12:05
Les escapades de Petitrenaud.
12:30 Plus belle la vie. 13:00
Rumeurs. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Sous le soleil.
15:00 68.16:00 Nos années
pension. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 Temps
présent. 18:00 Nieuws. 18:25
Le journal de I'eco. 18:30 La
promeneuse d'oiseaux. 19:55
Cathérine. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Mots croisés.
Eurosport
08:30 Youth only zone. 09:00
Eurogoals. 09:45 Road to
EURO. 10:00 Voetbal: Champi
ons League. 11:45 Eurogoals.
12:30 Voetbal: Champi
ons League. 14:00,15:00
Wielrennen. 17:30 WATTS.
18:00 Eurogoals flash. 18:15
Voetbal. 20:15 Eurogoals flash.
20:30 Voetbal. 22:30 Road to
EURO. 22:45 FIA WTCC Mag.
23:15 Autosport: Rally. 00:15
Wielrennen.
CNN
09:00 World news Europe.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 World news
Europe. 13:00 World news
Asia. 14:30 World sport. 15:00
World news Asia. 16:00 Your
world today. 20:30 World busi
ness today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.