Familieberichten Colofon Familieberichten 24 I Dinsdag 20 mei 2008 PZC wa Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii pzcfamilieberichten@wegenemieuwsmedia.nl tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zovelen Een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Intens verdrietig, maar met volle bewondering hoe zij met haar ziek-zijn is omgegaan, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Mattie Boonman-van Eijkeren 's-Heerenhoek, 23-05-1946 f Middelburg, 18-05-2008 Middelburg: Daan Boonman Middelburg: Simon Boonman Janneke Boonman-Bottenberg Jonathan Leiden: Jacco Boonman Stephanie du Prie Correspondent! eadres D.C. Boonman Veerseweg 199 4332 SK Middelburg Mattie is opgebaard in het mortuarium naast de r.-k. kerk te 's-Heerenhoek. Op woensdag 21 mei is ervan 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 22 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willi- brordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Nooit meer samen lachen Nooit meer samen zingen Nooit meer samen dansen Ik zal je heel erg missen lieve oma Mattie Jonathan Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing Bedroefd en met pijn in het hart, nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Mattie Boonman-van Eijkeren Ze was de spil van onze familie. Piet en Arnold David t Chris en Corry Sjaak Neven en nichten Middelburg, 18 mei 2008 Voor jou ging het sterven niet ineens. Je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld. Ook niet wat je hebt geleden. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante Mattie Boonman- van Eijkeren G.C. Hoondert-Boonman Jac. Hoondert t C.M. Timmennan-Boonman Jac. Timmennan t Neven en nichten Dag lieve tante Mattie Een tante zoals jij Met zoveel te geven Een tante zoals jij Die genoot van het leven Een tante zoals jij Met een lach en een traan Een tante zoals jij Die veel te vroeg naar boven is gegaan Een tante zoals jij Die altijd in ons hart zal blijven bestaan Tessa en Sjaak Tot ons verdriet is overleden onze lieve vriendin Mattie Boonman Wij wensen Daan, de kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Huib en Catrien de Kok Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer en oom fan Simon Lenselink echtgenoot van Maartje Lenselink-Mosterdijk Moge de Heer Maartje en de kinderen de kracht geven dit grote verlies te dragen. M. Lenselink P.S. Lenselink W.K. van Dijk-Lenselink M.H. Janse-Lenselink J.S. Riemens-Lenselink M.A.J. Lenselink J.P. Lenselink-Passenier neven en nichten Laat varen, zij die het varen lusten. Ik heb gevaren en wens nu te rusten. Pieter van den Driest 4 november 1926 17 mei 2008 Vlissingen: Coos van den Driest-de Wijze Hoorn: Theo en Hadewych Martijn en Suzan Nienke Winschoten: Anke en Renke Els en Omar Laura en Patrick Boulevard Bankert 442 4382 AC Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 22 mei om 14:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Rinus Priester partner van Mia Hilak Freek Priester (t) Glasgow: Dies Priester Goes: Jaap en Betsy Priester-Molhoek (f) Goes: Mien Francke-Priester en Bram Francke (t) Hardinxveld: Dien de Heer-Priester en Gijs de Heer (f) Veere: Hans en Ida Priester-de Schipper Neven en nichten Geheel onverwacht is onze behulpzame en altijd bezige buurman overleden Rinus Priester levenspartner van Mia Hilak We zullen zijn gesprekjes missen. En wensen de familie veel sterkte toe Wim en Corrie de Reiger Pauw en Sien Boone Cor en Annie Corstanje Anton en Maja Kesselaar Rien en Addie de Regt Licelle en Joery v.d Linden Jan en Corrie Sonnevijlle Heden overleed onze lieve schoonzuster E. Kouwer-de Smit Goes: M.C. Meulenberg-Kouwer Colijnsplaat: P. Kouwer-de Bruine Want als wij, toen wij vijanden waren, met God verzoend zijn door de dood zijns Zoons, zullen wij veel meer, nu wij verzoend zijn, behouden worden, doordat Hij leeft; Rom. 510 Op een stralende lentedag heeft de Here in Zijn liefde thuisgehaald Jan Simon Lenselink Hij mocht 80 jaar worden. Oostkapelle: Maartje Lenselink-Mosterdijk Hoogeveen: Elma en Ronald Steenbeek Middelburg: Marja en Joke Lenselink Brielle: Nel en Leon Ponsen Neustadt am RBG: Jan en Sonja Lenselink EmlichheimArie en Lia Lenselink Kleinkinderen en achterkleinkind Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh voorde liefdevolle verzorging. 18 mei 2008 Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh Correspondentieadres: M.Z. Lenselink-Mosterdijk Joh. De Pourckstraat 25 4356 BD Oostkapelle Donderdag 22 mei zal een herdenkingsdienst gehouden worden om 13.15 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van 12.45 tot 13.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om ca. 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Pa hield van de lente. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve papa, zoon, schoon zoon, broer, zwager en oom Barend van Staveren in de leeftijd van 53 jaar. Middelburg: Yulia Nikita Emily Annet en Jelle en verdere familie 4335 TG Middelburg, 19 mei 2008 Mosselkreekstraat 8 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 mei van 12.30 tot 13.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26