Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn i 8 I Maandag 19 mei 2008 PZC Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt Nooit zullen wij vergeten wie je was en watje deed diep blijf je in onze harten niemand van ons die jou vergeet Diepbedroefd, maar vervuld van dankbare herinneringen, hebben we geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve pa, opa en partner Marinus Jan de Reus - Rinus - sinds 2001 weduwnaar van Tini Keesen in de leeftijd van 74 jaar. Johnny de Reus - in liefdevolle herinnering Terneuzen: Freddy en Rianne de Reus-Hitters Elvira Cindy en Danny Jordy Terneuzen: Martin en Marina de Reus-Ligtenberg Terneuzen: Erik en Nicole de Reus-Steel Renate Dagmar Terneuzen: Riet de Meijer Terneuzen, 16 mei 2008 Corr.adres: Zeldenrustlaan 5 4535 GX Terneuzen Dinsdag 20 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 mei om 15.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. Lieve Opa, Zoals een boot op het water niet meer in zicht nemen wij onze opa mee in gedachten waar hij een plaatsje in ons hartje bezit Liefs, Elvira Cindy Jordy Renate Dagmar Achter elke traan gaat een glimlach van herinnering schuil Lieve Rinus We missen je. Riet Jackie en Liset - Tessa, Fleur Geschokt en verbijsterd vernamen wij het bericht van het onverwachts overlijden van ons aller vriend Rienusde Reus Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Ad en Truus Philemonden Roos Theo en Trees Rienusen Mientje Het is goed zo Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa Günter Rose Sinds 29 december 2002 weduwnaar van Gerdi Rose-Fokkes *15-05-1934 117-05-2008 René en Jacolien Rose-Sinke Daniëla Rose Richard Jongmans Carmen, Jerrel Kapelle, Spaarlingsstraat 19 Correspondentieadres: R. Rose Groenedaal 20 4481 BKKIoetinge Günter heeft zijn lichaam beschikbaar gesteld aan de medische wetenschap. Verdrietig zijn wij dat twee dagen na zijn verjaardag plotseling is overleden onze bijzondere buurman Günter Rose We zullen hem erg missen op het pleintje. De kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte. Gerard en Janette Toorenaar Joke Verwest Sylvia Stomphorst Rinus en Joke van Maris Jankees en Mariska Meulpolder en kinderen. Na een arbeidzaam leven, vol zorgzaamheid, hartelijkheid en liefde voor allen die hij kende, is na een ernstige ziekte, omringd door zijn dierbaren van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Jaap Vermue in de leeftijd van 77 jaar. We zijn bedroefd over het afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Borssele: C. Vermue-Boomnan Borssele: Jaap en Petra Vermue-Knol Richard, Marilou, Wouter 's-Gravenpolder: Rianka en Mare Steijn-Vermue Manon, Kirsten, Ankie 's-Gravenpolder: Ina en Wilfried Steijn-Vermue Kelly, Tessa Lewedorp: Eline en Ryan Dekker-Vermue Philip, Jochem 17 mei 2008 Westeindsedijk 2 4454 PW Borssele De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 21 mei om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats achter de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 10.00 tot 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van mijn man, onze pa en opa het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de "Jeugdhoeve" gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu pSpl 9H| ■"c Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jaap Vermue Fam Boonman Neven en nichten Na een leven dat gekenmerkt werd door een grote belang stelling en meeleefzaamheid voor anderen is van ons heen gegaan onze broer, zwager en oom Jaap Vermue We wensen Catrien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Familie Vermue

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 8