34 Zaterdag 17 mei 2008 PZC ZV Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwacht overleden mijn man, onze vader en opa Bram Bruintjes In de leeftijd van 78 jaar. Toos Bruintjes-Berkenfeld kinderen en kleinkinderen Vlissingen, 15 mei 2008 Buitenhove25 4337 HA Middelburg Bram is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1, waar u woensdag 21 mei a.s. van 13.30 tot 13.55 uur afscheid van hem kan nemen. Aansluitend zal de herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden om 14.00 uur. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi de herinneringen die blijven. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, maar bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, oma en opoe Pieternella den Dekker-de Reyger weduwe van Adriaan Izaak den Dekker in de leeftijd van 89 jaar. GoesIan en Rieky Arjo, Milan, Alesio Miranda en Gert, Tara 's-Gravenpolder: Ad en Willy Miriam <Z> en Ewout Ruben Goes, 15 mei 2008 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres Prunusstraat 26,4431 DA 's-Gravenpolder Maandag 19 mei is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 20 mei om 13.15 uur in Verenigingsgebouw 'De Griend' te Hoedekenskerke, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'De Griend' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van "St. Maarten in de Groe" en "Ter Weel" voor de goede en liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet in ons hart delen wij u mee dat op 15 mei nog onverwachts is overleden onze lieve zus Pieternella den Dekker-de Reyger 's-Gravenpolder, M. Goetheer-de Reyger Baarland, A. Mol-de Reyger Bedankt Louise j voor alles wat je me de afgelopen jaren met veel geduld I hebt geleerd. Je stond altijd voor me klaar. Annika Op 14 mei 2008 ging je er zomaar vandoor en vloog jij met je pas verkregen vleugeltjes zo naar het wolkje van je moeder en je grote zus. Veel te vroeg moesten wij afscheid van jou nemen, maar de indruk die jij achterlaat duurt veel en veel langer dan een mensenleven. Rust zacht Lieve Louise We zullen je heel erg missen. Louis Polfliet Vera Polfliet-van den IJssel t Danny Escha Louise van den IJssel Het is in geen woorden uit te drukken wat je voor ons hebt betekend. We zullen je missen. Ilona en de Paarden Enige en algemene kennisgeving Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet maar ze echt niet meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Haak-Muller weduwe van Cornelis Gelein Haak Zij overleed op 12 mei 2008 in de leeftijd van 81 jaar. Terneuzen: Bram t en Marga Zaamslag: Ad Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Groeneweg 6,4543 RP Zaamslag De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen graag het personeel van zorgcentrum Ter Schorre hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Een mens ging dood, dat hoort bij het leven. Dat weet klein en groot. Het gebeurt.heel even. Maar wij moeten zeggen, mijn Ma en Oma is dood. En dat herinnert men zich het hele leven. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moe ten nemen van mijn lieve zorgzame moeder, oma en over- grootoma Jozina Elisabeth vt Gilde Jopie sinds 1996 weduwe van Ko van der Hooft in de leeftijd van 73 jaar. dochter Suzy kleindochter Nathaly achterkleinkind Emilia Elisabeth 15 mei 2008 Churchilllaan 184 4532 MG Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 18 mei van 17.00 tot 17.30 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 20 mei om 10.30 uur in het cre matorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium, waarna u de gelegenheid heeft om de familie nog persoonlijk te ontmoeten in restaurant T Vijverhof, Fre- derik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het is goed zo Ondanks de moeilijke laatste periode in zijn leven zijn wij dankbaar voor de intense momenten die wij samen nog konden doorbrengen. Aron van Kampen 11 januari 1939 UI 15 mei 2008 Philip van Kampen Liesbeth Dieleman Aron Mees Rachel Pietemei Liselot Maureen Hoefsloot-van Kampen Tom Hoefsloot Menno Philip Dave Maurits Anneke Eijsman Alfred van Kampen Betty van Kampen-Costima Michelle en Dennis Levi Marc Arjé en Louraine Correspondentieadres: Mr. Ph. van Kampen Zilverschoonstraat 8 4451 LG Heinkenszand Pappa is overgebracht naar het uitvaartcentrum, Fred. Roeskestraat 91 te Amsterdam, alwaar geen bezoek. De begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op woensdag 21 mei om 15.00 uur in de aula van begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Mirandapaviljoen, Amsteldijk 223 te Amsterdam. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Lourus Lous in de leeftijd van bijna 81 jaar. Middelburg: M. Lous-Joosse Nw.- en St. loosland: Johan en Karin Stefan Ovezande: Kees en Anne-Marie Vincent Suzanne Wij danken het personeel en de vrijwilligers van 't Gasthuis, afd. Molenwater, voor de goede verzorging. 4333 BL Middelburg, 15 mei 2008 Gerbrandylaan 84 De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 20 mei om 14.15 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Nw.- en St. Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen Na een moeilijke tijd, is het afscheid gekomen. Overleden mijn lieve zwager Lourus Lous echtgenoot van Maatje Joosse Veel sterkte voor Maatje, kinderen en kleinkinderen A. Lous in herinnering F.J. Lous-Harthoom Middelburg Heden overleed onze geliefde zwager en oom Lou Lous echtgenoot van Maartje Joosse in de leeftijd van 80 jaar. J. Blok-Ioosse C. van Slooten-Joosse C. van Slooten Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Tot ons groot verdriet is na een lange en ongelijke strijd, die hij na een moedig dragen niet heeft kunnen winnen, van ons heengegaan Georgius Julius Mollet Sjors geboren 17 juli 1928 overleden 10 mei 2008 In de lijn van Sjors zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Broer, schoonbroer, oom en levenspartner Arnold en Cecile Mollet Oost-Souburg Alex Mollet Vlissingen Franca van Baal Oostburg Onze dank gaat uit naar de verzorgsters van woonzorg centrum Huize Emmaus te IJzendijke en dokter N. van der Maas voor de goede verzorging. Correspondentieadres Wilgenstraat 8 4388 LG Oost-Souburg Langs deze weg willen wij mededelen dat omringd door zijn naasten van ons is heengegaan Axel Peter Walter Nerlich *18-02-1935 t 13-05-2008 Brandenburg Terneuzen Onze dank gaat uit naar het personeel van R13, verpleeghuis Ter Schorre, voor de liefdevolle verzorging. Terneuzen: Truus Nerlich-van Drongelen Kinderen en kleinkinderen Charroux: Michael en Evelien Nerlich France Nerlich Terneuzen: Familie van Drongelen Kinderen en kleinkinderen Axel is in besloten kring gecremeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 66