Geluk Groep Vestigingsleider QlJobTrack.nl a Glaszetters Schilders Mercuri Urval Het klimaat Is al veranderd Nederland weer mooi! Passend onderwijzen Q SEMINARIUM UOOB IIII ORTHOPEDAGOGIEK 11w 54 I Zaterdag 17 mei 2008 PZC Kijk ook op ïfL M Wegens uitbreiding van onze glasafdeling zijn wij op zoek naar enthousiaste VAN OER LINDEN VELDHUIS Taakomschrijving Opmeten en plaatsen van beglazing in bestaand en nieuw werk. Het uitvoeren van kleinschalige timmerwerkzaamhe- den. Bereid zijn tot het eventueel volgen van vakgerichte opleidingen Mogelijke functie-eisen Technische/ Bouwkundige opleiding Ervaring in soortgelijke functie In bezit van rijbewijs B(-E) Woonachtig in omgeving Schouwen-Duiveland, Reimerswaal ofTholen Leeftijd tussen de 18 en 30 jaar Tevens zijn wij ook op zoek naar enthousiaste Geluk Groep is een toon aangevende organisatie in het beschermen, conserve ren en onderhouden van onroerend goed in de meest brede zin. Geluk Groep bestaat uit: Geluk Schilders Geluk Glas Geluk Afwerkers Geluk Sierpleister Geluk Houtsanering Zo'n 100 medewerkers heb ben elk hun specialisme. Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze site. Geluk Groep B.V. Industrieweg 2 4675 RA Sint-Philipsland T 0167-577200 F 0167-573064 E info@gelukgroep.nl I www.gelukgroep.nl Taakomschrijving Het verrichten van schilderwerk aan nieuwbouw-, onder- houds- en renovatieprojecten. Bereid zijn tot het eventueel volgen van vakgerichte opleidingen Mogelijke functie-eisen Opleiding aspirant gezel Opleiding gezel Aanvullende vakgerichte cursussen In bezit van rijbewijs B(-E) Woonachtig in Zeeland Wij bieden u Een baan in een enthousiast team Beloning, vergoedingen en arbeidsvoorwaarden conform CAO Een goede werkomgeving met perspectief Mogelijkheden tot het volgen van aanvullende cursussen Uw sollicitatie voorzien van CV kunt u richten aan Geluk Groep, t.a.v. Mevr. A. Neele, Industrieweg 2,4675 RA Sint Philipsland of mailen naara.neele@gelukgroep.nl. Reactie graag binnen 10 dagen. Van der Linden Veldhuis Isolatie B.V., opgericht in 1904, is toonaangevend in thermische, akoestische en brandwerende isolatie in de industrie: vooral (petro)che- mie, elektriciteit, olie- en gaswinning, voeding, transport, (tank) opslag, scheepsbouw, staal en aluminium. Naast het hoofdkan toor in Vlaardingen zijn er vestigingen in Sas van Gent en Wormerveer. Het bedrijf heeft ongeveer 110 medewerkers en onderscheidt zich in aspecten als effectiviteit, functionaliteit en veiligheid. Hierdoor, maar ook door volledig betrokken te zijn vanaf advies, ontwerp, constructie tot montage, is van der Linden Veldhuis in staat de innovatieve en betrouwbare partner te zijn in zowel nieuwbouw als service en onderhoud. Voor de vestiging te Sas van Gent, met werkgebied Zuid-Nederland en België, wordt in verband met pensionering gezocht naar de nieuwe inspirerende en gedreven ondernemer De functie U bent eindverantwoordelijk voor de bedrijfsvoering van de ongeveer 30 vaste medewerkers tellende vestiging Sas van Gent. Er wordt beschikt over een eigen werkplaats en zeer ervaren medewerkers. U houdt zich onder meer bezig met de dagelijkse leiding over de commerciële activiteiten, inkoop, calculatie en administratie alsmede met personele aangele genheden. In nauwe samenspraak met de directie ontwikkelt u het plaatselijke beleid en prakti sche (project-)uitvoering op deze terreinen. De markt ontwikkelt zich positief en biedt goede aanknopingspunten om de vestiging Sas van Gent te laten groeien in omvang en efficiency. Gevraagd wordt Een brede technische opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur wtb. U heeft relevante leidinggevende ervaring in bijvoorkeur de isolatiebranche of een sector met vergelijk bare technieken en processen, bijvoorbeeld in de installatiebranche. Ondernemerschap en een inspirerende stijl van leidinggeven, maar ook een scherp oog voor het optimaliseren van de bedrijfsvoering en de processen ter waarborging van kwaliteit en veiligheid zijn essentieel. Interesse? Schrijf dan een brief met cv onder vermelding van ref.nr. 175.83925-Pz aan Mercuri Urval B.V., Rivium Boulevard 3012909 LK Capelle aan den IJssel of per email: sol-rot.nl@mercuriurval.com. Voor nadere informatie kunt u bellen met Arie Hardenbol via telefoonnummer 010 - 282 86 00. Zie ook www.mercuriurval.com. "Seks? Zwanger worden? Elke vrouw beslist zelf over haar eigen lichaam, toch?" Nada van Nie, presentatrice MY LIFE MY CHOICE fmBODY www.mybody.nl Een Initiatief van World Population Foundation (WPF) Steun de mensen die nu worden getroffen door de gevolgen van klimaatverandering. Kijk op www.fairclimate.nl FairCumate9 «CO Nederland verrommelt. Help ons Nederland weer mooi te maken. Word lid van Vereniging Nederlands Cultuurlandschap. Bij een bijdrage van 25 of meer ontvangt u bovendien als welkomstgeschenk het 300 pagina's tellende, prachtig geïllustreerde boek Nederland weer mooi. Stuur een kaartje naar Vereniging Nederlands Cultuurlandschap, Antwoordnummer 2501, 6573 ZX Beek-Ubbergen of meld u aan op www.nederlandscultuurlandschap.nl. Bent u op zoek naar oplossingen voor passend onderwijs binnen uw eigen school? Dan zijn de grotere schoolontwikkelingsproducten van het Seminarium voor Orthopedagogiek wellicht interessant voor uw team. Uiteraard kunnen individuele leraren ook bij ons terecht voor hun persoonlijke professionalisering. Passend onderwijzen bij u op school met behulp van: Omgaan Met Moeilijke Klassen (OMMK) OntwikkelingsVolgModel (OVM) Programma Alternatieve Denkstrategieën (PAD) Bouwen aan een AdaptieveSchool (BAS) Leren in Veiligheid (LIV). Informatiebijeenkomst 21 mei 2008 Kom naar onze informatiebijeenkomst op woensdag 21 mei van 14.30 - 16.30 uur in ons regiokantoor te Middelburg, Nieuwe Kleverkerkseweg 25. Gastspreker Dennis de Nooyer verzorgt een lezing over Talent in Zeeland'. Aanmelding en informatie Regiokantoor Zeeland en Noord-Brabant-West, tel. (0118) 643 306 of svozeebra@seminarium.nl. Of kijk op www.seminarium.nl HOUT EN PAPIER UIT GOED BEHEERDE BOSSEN www.fscnl.org Let op het keurmerk: Janse de Jonge Et Van Wouwe Netwerk Notarissen VRIJWILLIGE OPENBARE VERKOOP Op donderdag 5 juni om 14.30 uur zal op verzoek van de erven Z. Koene door Janse de Jonge van Wouwe Netwerk Notarissen te Middelburg een vrijwillige openbare verkoop worden gehouden in 'Ons Huis' aan de Burgemeester Adelaarstraat 26 te Meiiskerke. Het navolgende registergoed zal ter openbare verkoop worden aangeboden: De boerderij "Driewegen", bestaande uit een woon huis met landbouwschuur en verdere opstallen, erf, tuin en weiland, plaatselijk bekend Hogelandseweg 2 te 4364 SB Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie L, nummer 1990, groot 2.35.00 hectare. Het registergoed wordt bij inzet en afslag in één zitting geveild. Bezichtigingen: - dinsdag 20 mei van 18.30 tot 20.00 uur. - de zaterdagen 24 en 31 mei van 11.00 tot 14.00 uur. - donderdag 5 juni van 13.00 tot 14.00 uur. Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Het is niet mogelijk vooraf een onderhands bod uit te brengen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Janse de Jonge Van Wouwe Notarissen, Wagenaarstraat 1, 4331 CX Middelburg: Ad Lampert, telefoon: 0118-659612 e-mail: al @jmwnotarissen.com. Zie de website www.veilingbiljet.nl voor meer gegevens over dit registergoed. Daar vindt u ook uitgebreide informatie over bezichtigingen en de veilingprocedure. Op de website kunt u tot kort voor de veiling zien of de gegevens gewijzigd zijn. Op de website vindt u de veilingvoorwaarden die gelden voor het des betreffende registergoed. U kunt deze ook inzien bij de veilingnotaris. ER VALT NOG GENOEG TE LEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56