Wat doe jij als een collega vraagt om ondersteuning? Administrateur O JobTrack.nl Opleider m/v Mercuri urvai Rsfioiï 3 wild» 20 I Zaterdag 17 mei 2008 PZC Kijk ook op Als politiemedewerkers in een gespannen situatie ondersteuning nodig hebben, komt een heel politieteam in actie. Of je nu de ME'er bent die bij ongeregeldheden moet optreden. Of de bureaumedewerker die op hun eigen specialisme direct of indirect ondersteuning biedt, ledereen werkt samen aan de veiligheid op straat en het welzijn van de inwoners. Kortom, werken bij de politie doe je nooit alleen. Voorde afdeling Financiën is Politie Zeeland op zoek naar een: Teamchef Financiële Administratie (Teamchef B niet-executieve taken De afdeling Financiën is een onderdeel van de Stafdienst Be drijfsvoering en vervult een centrale rol in alle financiële en budgettaire processen van politie Zeeland. Binnen de afdeling Financiën zijn zowel de beleidsondersteuning als de Financiële administratie ondergebracht. In een dynamische omgeving worden bij de Financiële administratie de werkzaamheden uit gevoerd ter ondersteuning van het management, zoals boek houding en budgetbewaking, tussentijdse verantwoordings rapportages en de jaarrekening. Je functie Je bent verantwoordelijk voor het sturen en begeleiden van medewerkers en werkprocessen binnen de Financiële admini stratie. Daarnaast verstrek je informatie aan diensthoofden met betrekking tot de uitputting van budgetten. Tevens draag je zorg voor de optimalisatie van de financieel-administratieve processen. Je stelt activiteitenplannen, procedures en instructies op en bepaalt de juiste balans tussen gewenste activiteiten en beschikbare capaciteit. Daarnaast toets je de kwalitatieve en kwantitatieve voortgang en realisatie van diverse plannen. Je evalueert de prestaties en legt verantwoording af aan de leiding. Tevens ondersteun je het Hoofd Stafdienst Bedrijfsvoering en financieel beleidsmedewerkers op het financiële vakgebied. Je profiel Je hebt een gedegen motivatie en bent in het bezit van een af geronde HBO-opleiding op financieel-economisch terrein, zoals opleidingen HEAO-BE, SPD of gelijkwaardig. Je hebt ervaring in een leidinggevende functie. Tevens heb je goede redactionele vaardigheden en bezit je de volgende competenties: integriteit, maatschappelijke oriëntatie, inlevingsvermogen, vakmanschap, communicatieve vaardigheden, analytisch vermogen, individu- gericht leiding geven, accuratesse en klantgerichtheid. Arbeids voorwaarden Je hebt een vast dienstverband van 36 of 38 uur per week met een proeftijd van een jaar. Daarnaast biedt de politie Zeeland uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 3.738,- (schaal 10 BBP) op basis van een 36-urige werkweek. De bedragen zijn exclusief 8% vakantietoeslag en 8% eindejaarsuitkering. Aanstelling in een aanloopschaal behoort tot de mogelijkheden. De plaats van tewerkstelling is Middelburg. informatie en sollicitatie Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Karin Dieleman, Waarnemend Hoofd Financiën, (0900) 88 44. Voor informatie over de werving- en selectieprocedure kun je contact opnemen met Marianne Mulder-Bardoul, Adviseur Werving en Selectie, (0900) 8844. Je sollicitatiebrief met CV kun je vóór 31 mei 2008 richten aan de korpschef van de politie Zeeland, t.a.v. Personeel Orga nisatie, Postbus 5009. 4330 KA Middelburg. In je CV dienen minimaal 2 recente referenties te zijn opgenomen. Een criteriumgericht selectie-interview, referentenonderzoek, assessment en antecedentenonderzoek kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Politie Zeeland Op de grens van land en water leveren de 1.000 medewerkers van politie Zeeland zelfstandig en in samenwerking met anderen een 'bijdrage op maat' aan het verbeteren van de veiligheid en leefbaarheid binnen de Zeeuwse samenleving en haar 15 miljoen gasten. Professioneel en integer, met afwisselend werk, met een wisselende werkdruk, tussen wisselende mensen. Politie Zeeland biedt politiezorg op maat door in elke Zeeuwse gemeente één of meer wijkteams te laten werken. Daarvoor is in elke gemeente een politiebureau. Meer informatie over de organisatie kun je vinden op www.politie.nl/zeeland. «waakzaam en dienstbaar» Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken bij Politie Zeeland doe je nooit alleen. 1 T 1 E Zeeland Handelsonderneming Vlamings B.V. is toeleverancier voor de agrarische sector. De adviseurs bezoeken boer en tuinder en geven een gericht advies over teelttechnische zaken zoals bemesting en gewasbescherming. Sinds 1978 is Vlamings gegroeid naar 11 adviseurs die ieder gespecialiseerd zijn in één of meerdere sectoren. Vanuit eigen opslag bij de twee vestigingen in Steenbergen en De Mortel is Vlamings in staat klanten in heel Zuid-Nederland te beleveren. Zij zijn op zoek naar een zelfstandig en accuraat In deze functie (standplaats Steenbergen) bent u verantwoordelijk voor de gehele administratie van de Handelsonderneming. Dit betreft o.a. grootboek, debiteuren, crediteuren, inkoop-, ver- koop- en voorraadadministratie. U draagt zorg voor correcte aanlevering van gegevens aan de accountant, aangiften belastingdienst en voor aanlevering van gegevens aan de directie ten behoeve van de bedrijfsvoering, Tevens bent u verantwoordelijk voor de (deels uitbesteedde) personeelsadministratie. Waar nodig ondersteunt u uw collega's bij allerhande werkzaamheden. U rapporteert aan de directeur. Vlamings vraagt een opleiding op minimaal mbo-niveau, bijvoorbeeld Bedrijfsadministratie. U hebt ruime ervaring in de beschreven taken. Bij voorkeur hebt u deze ervaring opgedaan in een kleine organisatie en u vindt het prettig om autonoom te werken. U bent accuraat, nauwkeurig en bekend'met MS-Office en financiële applicaties. Kennis van de agrarische sector is een pre. Vlamings biedt een zeer zelfstandige functie binnen een organisatie met een goede reputatie. U krijgt alle ruimte om invulling te geven aan de administratieve taken. Het is een klein, infor meel bedrijf waar met enthousiasme en grote betrokkenheid wordt samengewerkt. De com municatielijnen zijn kort. De arbeidsvoorwaarden zijn marktconform. U kunt direct reageren via www.mercuriurval.com. De vacature staat vermeld onder ref.nr. 84231 of onder zoekterm 'administrateur'. Voor meer informatie bel Natalie Aubel (033) 453 89 23. Zie ook www.vlamings.nl. OOSTERSCHELDEZI EKEN HUIZE n illllllf inn ui» mill min Ziekenhuis Walcheren Voor het P&O Servicecentrum, afdeling Opleidingen, zoeken wij per l september een enthousiaste: De afdeling Opleidingen wil een actieve bijdrage leveren aan een goede zorgverlening. Dit komt tot uiting in het bewaken en verbeteren van de kwaliteit van de verpleegkundige beroepsopleidingen en vervolgopleidingenhet afstemmen van theorie en praktijk, het mede ontwikkelen van een goed leerklimaat en het verzorgen van bij- en nascholingen voor alle medewerkers. In de afgelopen jaren is de visie op opleiden veranderd. Als gevolg hiervan werd de functie van praktijkbegeleider uitgebouwd tot de functie van opleider. Je helpt, naast het begeleiden van leerlingen en stagiairs, ook mee met het opzetten van scholingen en begeleiden van intervisie e.d. Je hebt een diploma verpleegkundige niveau 4, liefst met ervaring als praktijk begeleider, en een onderwijsdiploma (of de bereidheid dit te halen). De functie is ingeschaald onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 50 met een maximum van 2.956,-. Het betreft een dienstverband van 36 uur per week voor de duur van één jaar, met de mogelijkheid tot omzetting naar een vast dienstverband. Interesse? Neem contact op met de heer Jan van Breda, opleidingscoördinator Ziekenhuis Walcheren, de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen en het ZR.TI, via telefoon nummer 01 13-234567. Voor volledige vacaturetekst kijk op www.soz.nl en www.zwv.nl. Uw sollicitatiebrief én curriculum vitae kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer ZZ 08.23 vóór 31 mei richten aan de Stichting Ooster scheldeziekenhuizen, t.a.v. P&O Servicecentrum, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren.goes@zzlnd.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20