dankzij eigen webcast
b
o
b
z
ft
'iCarly' is vooral succesvol omdat de serie kinderen in de gelegenheid stelt om j media
024-3650570 eigen materiaal aan te bieden voor de show. icariy-, nieuwe kinderserie Nickelodeon pzc
Zaterdag 17 mei 2008
06:00 Koopjes tv 07:05
Seinfeld 07:35 Accor
ding to Jim 08:05 Rose-
anne 08:30 ER 09:25 JAG
10:25 Little Angels 11:05
Best of Homeshop-
ping 12:05 The Simp
sons 13:00 De Planc-
kaerts 13:40 Ballroom
Bootcamp 14:40 Her ali
bi 16:35 Mama, ik heb je
huis verbouwd 17:00 De
Tuinruimers
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 09:00
Tek TV 09:50 Astro-
tijd 10:05 Best of shop
ping 12:00 Tek TV 12:50
RTLGP: Dakar Series
- Central Europe Ral
ly 13:50 RTLGP: Mo-
toGP- Frankrijk (kwa
lificatie) 15:00 RTL GP:
Rally report 15:30 RTL
GP Crashes 16:00 PSV
TV 16:20 Feyenoord TV
16:40 Ajax TV 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
Gek op wielen
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00
Tel Sell 17:05 RTL Voet
bal: Eredivisie vrouwen
17:35 House vision
07:00 Suddenly Susan
07:30 Ed 08:20 Miss Po
pularity 09:15 Grumpy
old women 09:45 Trau-
ma centrum 10:20 Pro
vidence 11:15 Astro TV
13:15 Safari 13:30 Make
me beautiful 14:30Tyra
15:25 One Tree Hill
16:20 Recess: School's
out 17:50 Madhouse
09:00 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Pokémon 7 Des
tiny Deoxys, Kim Possi
ble, Totally spies, Tofu's,
Lilo Stitch, Disney's
The Legend of Tarzan,
Tutenstein, Yin Yang
Yo, Pokémon Advan
ced Battle, Totally spies,
Hannah Montana, Kim
Possible
D
18:00 Bouw je droom,
realityserie
18:00 RTL Voetbal:
Bundesliga, ver
slag
18:05 Revenge of the
nerds, realitypro-
gramma
18:50 Revenge of the
nerds II: Nerds in
paradise, filmko
medie
18:00 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
19:00 Lachen om home 19:00 Stom, stommer,
video's, homevi- stomst!, amuse-
deo's mentsprogramma
19:30 De politie op je
hielen!, serie re
portages
19:30 Friends, comedy- 19:00 Top Gear, auto
serie magazine
20:00 Kinderen zin
gen met sterren:
Op weg naar De-
Grootste-Bingo-
Ooit, show
20:30 Today you die, ac- 20:30 The mommy
tiefilm market, filmkome
die
20:30 Law Order:
Special Victims
Unit, dramaserie
20:00 Lara Croft: Tomb
Raider, avonturen-
actiefilm
21:30 Groeten uit de
rimboe, amuse
ment
21:25 Cold case, detecti
veserie
22:35 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:15 Oorlog:
M*A*S*H, filmko
medie
22:00 Living in fear,
thriller
22:15 Law Order:
Criminal intent,
dramaserie
22:00 Lara Croft Tomb
Raider: The crad
le of life, avontu-
ren-actiefilm
23:15 The cowboy way,
filmkomedie
23:35 She spies, actiése- 23:10 Law Order:
rie Criminal intent,
dramaserie
01:20 Astro TV Night
00:30
Teleshop 7
00:25
Teleshop 8
00:10
Blood crime
00:15
Bottom
02:35 Red Live
00:31
Nachtlounge
00:26
Sneak preview
01:50
Nachtprogram
00:50
Nachtprogram
03:00
The hotspot
02:00
KamasutraTV
mering
mering
05:30
Astrotijd
05:30
Astrotijd
02:50
Nachtprogram
02:00
Poker after dark
mering
02:45
Nachtprogram
04:00
Hart van Nederl.
mering
oo
o
lO
N>
O
N»
to
IO
to
w
meer dan honderdduizend film
pjes op gezet. Nickelodeon heeft
gisteren een nieuwe site gemaakt
waarop alle avonturen van Carly
en haar vrienden te volgen zijn.
De site bevat onder andere blogbe-
richten, foto's en video's uit de se
rie. Plus natuurlijk de mogelijk
heid voor alle tieners uit Neder
land en België om hun eigen film
pjes in te sturen.
In de eerste afleveringen zullen
vooral filmpjes van Amerikaanse
leeftijdgenoten worden gebruikt,
maar een woordvoerster van
Nickelodeon heeft al laten weten
dat er rekening mee wordt gehou
den dat vanaf komend najaar Ne
derlandse en Belgische kinderen
filmpjes kunnen insturen.
iCarly, Nickelodeon, 19.10 uur
Carly Shay (midden) en haar vriendin Samantha en vriend Freddy in de
nieuwe serie iCarly bij Nickelodeon. foto Nickelodeon
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:25 Muis Leeuw
18:38 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 10:00
Donna op één. 12:00 Lente-
beelden. 12:15 TV Brussel.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Villa politica. 14:05 Sue
Thomas F.B. Eye. 15:15 De rode
loper. 15:35 Sporza: De Ronde
van Italië. 17:30 Buren. 17:55
Kijkuit! 18:00 Het journaal.
18:10 Vlaanderen vakantieland.
19:00 Het journaal. 19:30 Het
weer. 19:35 Man bijt hond.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:10 Dieren in nesten. 20:45
F.C. de Kampioenen. 21:25
Adoptie. 21:55 Sense sensi
bility. 22:50 Het journaal laat.
23:11 Winstverdeling joker en
lotto. 23:12 KENO-uitslagen.
23:13 Euro millions-uitslagen.
23:15 Het weer. 23:20 Poirot:
Taken at the flood.
België 2
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fim-
bels. 07:35 Kleine Einsteins.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30
Lazytown. 08:55 Mega Mindy.
09:20 Miss BG. 09:30 Kim
Possible in het Disney festival.
09:55 De hopeloze heks. 10:20
Kim Possible in het Disney
festival. 10:45 New adventures
of Lucky Luke. 11:10 Robbe
does en Kwabbernoot. 11:35
Spellbinder. 11:59 CANVAS.
12:00 Keien van de Wetstraat.
12:30 In Europa. 15:29 KET-
NET. 15:30 Samson en Gert.
15:55 Lazytown. 16:20 Mega
Mindy. 16:45 Smos. 17:00
Kim Possible in het Disney
festival. 17:25 Go IV. 18:00
De week van Karrewiet. 18:10
Peperbollen. 18:40 6tien.
19:05 George van de jungle.
19:15 De week van Karrewiet.
19:25 Lizzie McGuire. 19:50
Disney classic cartoons. 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Vranckx. 20:40 Rebus.
21:50 Wire in the blood. 23:20
Manderlay.
RT8F1
07:00 Doorlopende herhaling.
07:55 Intermedias. 09:10 Auto
mobile. 09:40 Jardins loisirs.
10:00 En quête de sens: La
pensée et les hommes. 10:30
Escapade gourmande. 11:00 Dr
Quinn, femme médécin. 11:55
Fortune et trahisons. 12:46 Air
de familie. 12:48 Euro millions
- uitslagen. 12:49 Nieuws
overzicht. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weer
bericht. 13:40Télétourisme.
14:10 La clef des champs.
14:35,15:25 Brigade du crime.
16:15 Perry Mason: Le mauvais
joueur. 18:00 'til death. 18:25
Questions d'argent. 18:30
Monk. 19:15 Contacts. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Joker- en lottotrekking.
20:15 Weerbericht. 20:20 Une
brique dans le ventre. 20:50
Le temps des porte plumes.
22:25 Petits nuages d'été.
23:49 Joker-en lotto-uitslagen.
23:50 Questions d'argent.
23:55 Auto rallye. 00:25 Le 12
minutes.
RTBF2
08:20 Le petit roi Macius.
09:40,10:00 Génia! génie.
10:25 C'est pas sorcier. 10:50
Auto mobile. 11:20 Wallons
nous. 12:15 Tout court. 13:05
Qa bouge. 13:15 Get well soon.
14:50 Matière grise. 15:40
D6bels. 16:10 Battlestar Galac-
tica. 17:00,17:50 Doctor Who.
18:40 Smallville. 19:25 Un
gars, une fille. 19:35 Ne dites
pas a ma mère... que je suis en
terre sainte. 20:35,21:20 FBI:
portés disparus. 22:05 Carnets
du bourlingueur. 22:23 KENO.
22:24 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:42 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Funny
games.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:30 Great
British menu. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:40 Match of
the day: FA Cup. 18:45 Nieuws.
19:05 The kids are all right
19:45 Doctor Who. 20:30 I'd
do anything. 21:30 The Natio
nal Lottery: 1 vs 100.22:20
Casualty. 23:10 Love soup.
23:40 Nieuws en weerbericht.
23:55 The National Lottery
update. 00:00 Match of the
day: FA Cup.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tikka-
billa. 07:50 Step inside. 07:55
Be safe with the Tweenies.
08:00 Batfink. 08:10 Witch.
08:35 Trollz. 08:55 Bernard.
09:00 The sorcerer's appren
tice. 09:30 Thumb wrestling
federation. 09:35 Even Stevens.
10:00,10:30 Escape from Scor
pion Island. 11:00 Hedz. 11:30
The slammer. 12:00 What's
new Scooby-Doo? 12:20
Animalia. 12:45 Sportsround.
13:00 Kyle XY. 13:45 Class of
2008.14:30 The surgery. 14:50
Sound. 15:20 Revealed. 16:00
Onbekend. 17:00 Monk. 18:00
Onbekend. 19:00 Speelfilm.
20:30 Dad's army. 21:00 On
bekend. 22:00 Have I got news
for you. 22:40 Comedy map of
Britain. 23:40 The apprentice.
Duitsland 1
08:00 Wissen macht Ah! 08:25
Rennschwein Rudi Rüssel.
08:50 Die Pfefferkörner.
09:20 Endlich Samstag! 09:50
neuneinhalb. 10:00Tages-
schau. 10:03 Willi wills wissen.
10:30 Traume, Tranen, Tone.
11:00Weiches Fell und scharfe
Krallen. 11:50 neuneinhalb.
12:00 Tagesschau. 12:03 Lucky
Star. 13:20 Tier ABC. 13:30
Sportschau live: Autosport.
14:25 Tagesschau. 14:30 Zwei
am grolSen See - Angriff aufs
Paradies. 16:00 Weltreisen:
Abenteuer Südsee - Die
geheimnisvollen Salomonen.
16:30 Europamagazin. 17:00
Tagesschau. 17:03 ARD-Rat-
geber: Recht. 17:30 Brisant.
17:47 Das Wetter im Ersten.
17:50 Tagesschau. 18:00
Sportschau. 20:00 Tagesschau.
20:15 Ziehung der Lotto-
zahlen. 20:20 Wo die Liebe
hinfallt.... 21:50 Tagesthemen.
22:08 Das Wetter im Ersten.
22:10 Das Wort zum Sonntag.
22:15 Sportschau live: Boksen.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00 Bibi
Blocksberg. 08:25 12 oder
3.08:50 logo! - Nachrichten
rund urn die Welt. 09:00 pur+.
09:25 Bibi und Tina. 09:50 Hor-
seland, die Pferderanch. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 Kerner kocht. 12:15
Forsthaus Falkenau. 13:00
heute. 13:05 ZDFwochen-
journal. 14:00 Die Schwar-
zwaldklinik. 15:25 heute. 15:30
Ruhrpott-Schnauzen. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Unser Charly. 20:15 Willkom-
men bei Carmen Nebel. 22:30
heute-journal. 22:43 Weer
bericht. 22:45 das aktuelle
sportstudio. 00:00 Waking the
dead - lm Auftrag der Toten:
Der Spiel ka rtenmörder.
Discovery
07:40 Everest: Beyond the
limit: Dream chasers. 08:30
Mega builders: The big lift:
Stonecutters Bridge. 09:25 Re
ally big things: Ski Dubai. 10:15
Wrecks to riches USA: The
firemen's ball. 11:10 Brainiac.
12:05 Ultimate survival: Sahara.
13:00 True heroes: Flashover.
13:25 Everest: Beyond the
limit: Dream chasers. 14:20
Future weapons: Immediate
action. 15:15 Overhaulin'.
16:10,16:40 5th Gear.
17:05 Dirty jobs: Wild goose
chase. 18:00 Brainiac. 19:00
Mythbusters: Viewers special.
20:00 World's toughest tribes:
Cowboys. 21:00,21:30 5th
Gear. 22:00 The global garage
- Bangla bangers. 23:00 Die
Ludolfs. 00:00 Future weapons:
Immediate action.
National Geographic
07:00 Europe this week. 07:30
World business. 08:00 Business
Arabia. 08:30 Peter Popoff.
09:00 Answers with Bayless
Conley. 09:30 Business Turkey.
09:45 Business Russia. 10:00
Teleshopping. 11:58 National
Geographic Channel. 11:59 Na
tional Geographic Junior. 12:00
Monkey business. 12:30 Cro
codile chronicles: Forest crocs.
13:00 Chimp diaries. 13:30
Totally wild. 14:00 Megafacto-
ries: Apache helicopters. 15:00
Sinking a destroyer. 16:00 War
machines: Cruise missile. 17:00
Warplanes: The age of stealth.
18:00 Megafactories: Tanks.
19:00 War machines: Machine
gun. 20:00 Air crash investiga
tion: Southern storm. 21:00
Science of babies. 22:00 In the
womb: Twins, triplets, quads.
23:00 Inside: Emergency trans
plant. 00:00 Trapped: Ocean
emergency.
TMF
09:00 Wakker worden met
Sascha. 09:30 ClipKennis.
10:30 Wakker worden met
Sascha. 11:00 ClipKennis.
11:30 Valerio duikt onder.
12:00 Superclip top 250.15:00
Gamekings. 16:00 Wakker
worden met Sascha. 16:30 Best
of Reaction. 17:30 Valerio duikt
onder. 18:00 TMFSuperchart.
20:00 TMF in de mix. 21:00
Zaternacht. 22:00 TMF in de
mix. 23:00 Wakker worden
met Sascha. 23:30 Zaternacht.
00:00 TMF in de mix.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 All access: Race
to the altar. 09:20 Pageant
place. 09:50 Making the band
4.10:40 Making the video:
The pretender - Foo Fighters.
11:10 All access: Celebrity
best friends. 12:00 Wild
weekendbreak. 18:00 Making
the movie. 19:00 Diary of Fall
Out Boy. 19:25,19:50 Life of
Ryan. 20:15 Making the band
4.21:10 Pageant place. 21:35
Dirty Sanchez. 22:00 Do the
right thing. 00:15 All access
marathon.
TVS
07:20 Le dessous des cartes.
07:30 7 Jours sur la planète.
08:00 Canadees nieuws.
08:30 TiVi 5.10:30 C com-<;@.
10:55 Paroles de clips. 11:05
Acoustic. 11:30 Escapade
gourmande. 12:00 TV5Monde
I'info. 12:05 Nec plus ultra.
12:30 Maurice Rodrigues,
les reines de l'océan Indien.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00 A
bon entendeur. 14:30 La vie en
vert. 15:00 Cité guide. 15:30
Une brique dans le ventre.
16:Q0Tous a la brocante. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Palais d'Europe. 18:00
Nieuws. 18:30 Un amour a
taire. 20:15 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Amusementsprogramma.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:35 Fort Boyard.
Eurosport
08:30 Autosport: Rally. 09:00,
09:45 Kanovaren. 12:15 Au
tosport: International Formula
Masters. 13:00 Voetbal: UEFA
Cup voor vrouwen. 15:00
Wielrennen. 17:30 Kanovaren.
18:30 Tennis. 20:30 Boksen.
23:00 Autosport: Rally. 23:30
Vechtsport: Fight club.
CNN
07:45 CNN Marketplace Mid
dle East. 08:00 News special.
09:00 The campaign trail.
09:30 Weather effects. 10:30
World sport. 11:00 Larry King.
12:30 World sport. 13:00
World's untold stories. 13:30
MainSail. 14:30 World sport.
15:30 Weather effects. 16:00
News special. 17:00 TalkAsia.
17:30 The daily show with
Jon Stewart: Global edition.
18:30 Inside Africa. 19:30
MainSailp. 20:00 The campaign
trail. 20:30 Weather effects.
21:00 News special. 22:30
World sport. 23:30 The daily
show with Jon Stewart: Global
edition. 00:00 World's untold
stories.