r QJobTrack.nl ravz Medewerker ICT (m/v) (fulltime) Wij zoeken een enthousiaste tandartsassistente CHAUFFEUR versluis willeboer -Cf* Kijk ook op PZC Zaterdag 1 7 mei 2008 I 31 Algemene informatie De RAV Z is een jonge dyna mische dienst die is ontstaan door een fusie van de Zeeuwse ambulancediensten werkzaam boven de Westerschelde De dienst verzorgt samen met de ambu lancedienst Stichting ZorgSaam Zeeuws Vlaanderen in Zeeland de ambulancehulp-verlening van uit de volgende standplaat sen: Middelburg, Neeltje Jans Goes, Zierikzee, Rilland, St. Maartensdijk, Terneuzen, Oostburg en Hulst. Daarnaast is er een nauwe samenwerkingsrelatie met de Meldkamer Ambulancezorg en de Geneeskundige Hulp bij Ongevallen en Rampen (GHOR). De ambulancedienst streeft ernaar deze ambulan cehulpverlening op een kwali tatief verantwoorde manier te verzorgen. De dienst kenmerkt zich door een platte organisatiestructuur met korte communicatielijnen. De ambulancedienst bestaat uit ongeveer 100 medewer kers die volgens rooster de ambulancezorg leveren vanuit parate en piketdiensten. De Regionale Ambulancevoorziening Zeeland vraagt een: TEAMLEIDER m/v 36 uur per week voor de post Walcheren Wat zijn uw faken: Uw taak ligt vooral in het coachen van ambulancechauffeurs en ambulanceverpleeg kundigen behorend tot het team. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het beheer en het gebruik van de gebouwen en materialen alsmede voor het onderhouden van voertuigen en middelen. U bent lid van het managementteam en integraal verantwoordelijk voor het uitvoeren van beleid. Wat verwachten wij van u: U heeft een managementopleiding op HBO-niveau. U beschikt over leidinggevende capaciteiten en heeft ervaring met veranderings processen. U heeft een klantgerichte instelling en een actieve opstelling ten aanzien van in ontwikkeling zijnde (veranderings)processen. Ervaring in de zorg en in de ambulancezorgverlening is een pré. U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden u: Een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Een assessment kan deel uit maken van de selectieprocedure. Bent u geïnteresseerd: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H.H. Meppelder, lid raad van Bestuur RAV Zeeland, bereikbaar via telefoonnummer secretariaat 0118-421129. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u vóór 2 juni 2008 richten aan RAV Zeeland, t.a.v. de heer S. de Visser, P&O functionaris, Postbus 5000, 4330 EA Middelburg of uw brief en CV mailen naar: j.j.de.visser@ravzeeland.nl. Deze vacature wordt tegelijk intern en extern geplaatst waarbij interne kandidaten bij gebleken geschiktheid voorgaan op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeente Oostflakkee is gelegen op het meest zuidelijke deel van de provincie Zuid-Holland; Goeree-Overflakkee. Zij staat bekend om haar grootschalige polders, uitgestrekte wateren en landelijke karakter. Maar de gemeente biedt meer. Oostflakkee is een gemeente in beweging. Zij is zich bewust van de toekomst en speelt hierop in. Bedenken, ontwikkelen en uitvoeren vormen hierin de leidraad. We zijn op zoek naar een De functie Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij binnen het onderdeel ICT een nieuwe collega. Samen met twee collega's zorg je voor het operationeel houden van systemen en netwerken. De gemeente heeft een moderne infrastructuur gebaseerd op Windows 2003, Citrix en UNIX. Zowel de hardware-omgeving (VMWare) als de software (Softgrid) is gevirtualiseerd. Daarnaast zorg je voor het databasebeheer (Oracle). Een belangrijk onderdeel van de functie richt zich op de directe gebruikersondersteuning (o.a. Microsoft Office). Wij zoeken een enthousiaste, creatieve en hulpvaardige collega met een afgeronde MBO ICT-opleiding die ons team komt versterken. Het taakgebied Als medewerker ICT kom je te werken op het taakgebied Facilitaire Zaken. Dit taakgebied bestaat uit de onderdelen documentaire informa tievoorziening, ICT, secretariaat/receptie en bodediensten. Binnen het taakgebied werken 14 personen. De organisatie De gemeentelijke organisatie van Oostflakkee kent een open structuur met korte lijnen en heeft een informele en collegiale werksfeer. Er is een klantgerichte en dynamische stijl van werken, waarbij de verantwoordelijkheden laag in de organisatie zijn gelegd. Betrokkenheid, creati viteit en eigen inbreng van medewerkers worden zeer gewaardeerd. De organisatie bestaat uit zeven taakgebieden met aan het hoofd van de organisatie de gemeentesecretaris. Arbeidsvoorwaarden De gemeente biedt een goede werksfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en kent een flexibele invulling van de 36-urige werkweek. Afhankelijk van opleiding en ervaring is beloning aanloopschaal 7 (max. 2614,00) of schaal 8 (max. 2962,00). Reageren Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer J.P. de Vos, hoofd Facilitaire Zaken 0187 - 64 71 70. Informatie over de procedure kun je opvragen bij mevrouw S.M.M.van Es, P&O 0187 - 64 71 38. Je sollicitatiebrief met CV kun je tot 24 mei sturen naar het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH Oude-Tonge. Solliciteren per mail kan ook. lnfo@oostflakkee.nl onder vermelding van 'vacature medewerker ICT'. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VAN WESTEN BOUWMATERIALEN Wij zijn op zoek naar een enthousiaste chauffeur voor onze vrachtwagen met kraan. in het bezit van: - rijbewijs B/C - chauffeursdiploma - flexibele werkinstelling STICHTING STRANOEXfl.OITATIF WALCHEREN Sinds 1999 is de Stichting Strandexploitatie Walcheren (SSW) verantwoordelijk voor het beheer en de bewaking van de stranden van de gemeente Veere. Tot het takenpakket behoren onder meer het schoonhouden van het strand, het plaatsen en onderhouden van voorzieningen, het houden van toezicht, het verlenen van eerste hulp en het verhuren van staanplaatsen In verband met het aanstaande vertrek van de voorzitter van het bestuur van de SSW willen wij graag in gesprek komen met kandidaten voor de functie van onafhankelijk VOORZITTER (m/v) De voorzitter zit bestuursvergaderingen voor (8 x per jaar) en heeft op regelmatige basis overleg met de directeur van de SSW. De tijdsbesteding bedraagt maximaal een halve dag in de week. De bestuursleden van de SSW ontvangen een vergoeding per vergadering. Kandidaten dienen te beschikken over de volgende aantoonbare eigenschappen: - bestuurlijke ervaring in de semi-publieke sector; - ervaring met bedrijfseconomische processen; - financiële en boekhoudkundige kennis; - affiniteit met de toeristisch-recreatieve sector. Voor meer informatie over de vacature kunt u bellen met: de heer A. Vermeulen, voorzitter, 0118-583207, of de heer L. Fransen, directeur, 0118-586275. Uw brief en cv stuurt u voor 31 mei naar het bestuur van de Stichting Strandexploitatie Walcheren, Prelaatweg 7, 4361 JB te Westkapelle. die ons team wil komen versterken. Aantal uren indicatief: tussen de 20 en 25. (in overleg). U kunt uw schriftelijke reactie voorzien van cv richten aan: Tandarts M.S.H. Dröge Centrum de Pijlers v. Dusseldorpstraat 5 4461 LT Goes V.d. SWALUW h.v. Int.Transportbedrijf van de Swaluw BV. Met directe ingang hebben wij plaats voor een Wij vragen; - flexibiliteit - goede manier van omgang met onze klanten en het materieel - ervaring Benelux en eventueel buitenland Wij bieden; - een goede en prettige werksfeer - een goede salariëring conform C.A.O. beroepsgoederenvervoer - een diversiteit van materieel om mee te rijden - tautlainer/huif/walking Floor/koelwagens/onderlossers Mocht U interesse hebben in deze functie, reageer nu en bel: 0113-561561 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan; Int.Transportbedrijf van de Swaluw BV Noordland 13 4451 RP Heinkenszand Amesteinweg 27 4330 EA Middelburg T T 0118 - 62 90 56 E info@versluisenwilleboer.nl Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen Van Westen Bouwmaterialen Korendijk 22/28 4331 HP Middelburg Email: info@vanwestenbmh.nl Gevelmonteurs beglazing, kunststof- en aluminium kozijnen Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn wij met spoed op zoek naar: Wij zoeken Iemand met ervaring, technisch inzicht, een klantgerichte instelling en een gezonde werklust. Tevens dient men in het bezit te zijn van een rijbewijs B en VCA certificaat. Wij bieden: Een afwisselende functie in de gehele regio Zeeland, een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden, prettige collega's en een leuke werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie of telefonische reactie graag binnen een week na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.versluisenwiileboer.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 147