0 PZC Familieberichten SPORTZOMER Op 7 juni trappen Zwitserland en Tsjechië af in het Europees Kampioenschap voetbal 2008! Ervaar het EK voetbal als nooit tevoren met het spel EK Coach. Stel jouw ideale team samen, verdien punten en word dé EK Coach van 2008! 38 I Zaterdag 17 mei 2008 PZC Het gemis zal altijd blijven. De lege plekhet doet zo 'n pijn. In gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in de vorm van lieve woorden, kaarten, bloemen en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Nico van Munster Het heeft ons veel steun gegeven. Jeanne van Munster-Hurckx Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, mei 2008 Voor de zeer vele blijken van medeleven, die we mochten ontvangen tijdens de periode van ziekte en na het over lijden van mijn geliefde zorgzame vrouw en onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Murre-van Gilst willen we u hartelijk danken. Het heeft ons bijzonder goed gedaan. J.P. Murre Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, mei 2008 'Hier en nu' Zonder Hans is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van Hans Neelemaat De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. BEDANKT! Ina, Marco, Lisa en wederzijdse familie Zuiddorpe, mei 2008 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en medeleven aan ons betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van Grietje Postma Riet willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar alle mede werksters van de huisartsenpraktijk Sas van Gent, de doktoren Haeck en De Backer en de huisartsenpost Terneuzen. Th. Bakker L.M. Dieleman John en Conny Erwin en Patricia, Jeffrey Sas van Gent, mei 2008 In plaats van kaartjes Wij willen u bedanken voor de warmte en het medeleven dat we van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootoma Dina Leendrika Scherp-Dorleijn Marijke Annemiek en Marcelino Richard en Paula, Ronald Wilma, Jenny, Rini Oost-Souburg, mei 2008 Dankbetuiging Het heeft ons goedgedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Ivonne Wijffels-de Rijcke Hartelijk dank hiervoor. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen IJzendijke, mei 2008 sd Dankbetuiging Voor de vele kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Marie Vonk-Asselman zeggen wij u hartelijk dank. R.J. Vonk Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, mei 2008 Dankbetuiging Alle blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van Piet de Zwart hebben ons goed gedaan. De aanwezigheid van velen op de dag van afscheid en de vele schriftelijke reacties worden door ons zeer gewaardeerd. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk bedanken. Familie de Zwart Familie Letens Familie de Witte-De Kesel Hulst, mei 2008 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Hoe werkt het? Als EK Coach krijg je een fictief budget van 100 miljoen euro. Hiermee stel je je eigen dreamteam samen uit alle spelers van de selecties van de 16 landen die deelnemen aan het EK. Afhankelijk van de resultaten die de spelers en de landen tijdens het EK behalen, krijgt je team punten. Elke speeldag kun je je tactiek aanpassen door je reservespelers te wisselen. Zet je eigen poule op Om het extra spannend te maken, kun je samen met vrienden of collega's je eigen poule opzetten. Alle scores worden dan direct automatisch voor je uitgerekend! Bovendien kun je de poule dagelijks uitprinten en ophangen in bijvoorbeeld de kantine van je voetbalclub of op kantoor! Fantastische prijs De winnaar van het spel kan genieten van een heerlijke vakantie*, maar vooral eeuwige roem als de enige echte EK Coach van 2008! Hoe doe ik mee? Ga snel naar de website www.pzc.nl/ekcoach en geef je op! Je kunt je team gedurende het hele EK aanmaken, maar let er wel op dat de reeds gespeelde wedstrijden dan niet meer bijdragen in je score. Schrijf je dus in vóór vrijdag 7 juni 17.29 uur om het gehele EK mee te doen! We vragen een kleine bijdrage van 2,50 voor abonnees en 4,-voor niet-abonnees. Alleen deelnemers die ook meedoen met de EK Coach-quiz maken kans op de prijs. Kijk voor spelregels en voorwaarden op de website. Kijk voor meer informatie op www.pzc.nl/ekcoach en geef je direct op!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 104