Familieberichten 36 I Zaterdag 17 mei 2008 PZC Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medewerker Harm van Os Harm was nog geen twee maanden geleden bij ons gestart als schippersknecht i.o. In deze korte periode hebben wij Harm leren kennen als een pienter en leergierige jongen die graag het vak wilde leren. Een fijne en enthousiaste collega. lammer genoeg hebben we maar kort van zijn inzet en spontaniteit mogen genieten. Wij wensen de heer en mevrouw van Os, Frank en Leonie veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie personeel Roem van Yerseke B.V. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze (ex) leerling Harm van Os Harm, je bent weg maar dichterbij dan ooit Wij wensen de ouders en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Studenten en personeel Cluster Economie, ROC Zeeland te Middelburg Algemene kennisgeving THet laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren Het kaarsje is nu opgebrand. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde, is van ons heengegaan, mijn lieve man Julien van Steenberghe Echtgenoot van Maria Elvira van de Velde Geboren te St.Kruis op 21 december 1922 Overleden te Aardenburg op 15 mei 2008 Aardenburg; Maria van Steenberghe-van de Velde t Theo van Steenberghe 15 mei 2008 4527 HD Aardenburg, Gaaiperwei 29 Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van woonzorgcentrum Coensdike voor de goede verzorging. De crematieplechtigheid waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 21 mei 2008 om 10.30u in Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28 c, Terneuzen. De familie komt te samen om 10.15u aan het crematorium. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van de overledene op dinsdag 20 mei 2008 om 20.00 u in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. sd In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te hebben ont vangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Wim Castel Hiervoor hartelijk dank. Het geeft ons mede hierdoor de kracht en de steun om verder te gaan. Oost-Souburg: Cathrien Castel-de Witte Kinderen en kleinkinderen Oost -Souburg, mei 2008 Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uit de grond van ons hart bedanken wij jullie heel hartelijk voor de vele kaarten, de warme woorden, de handdruk, de arm om óns heen, de bloemen en jullie aanwezigheid na het overlijden van onze lieve en zorgzame vader en opa (o Cornelisse Ook bedanken wij alle zorgverleners voor hun professionele en liefdevolle inzet tijdens de afgelopen jaren. Ineke en fan, Jozien en Joost, Kees en Carla, Levina en fan en Johnny en Natasja Klein- en achterkleinkinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Harm van Os zoon van onze secretaris Piet van Os Wij wensen Piet en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Comité Fruitwandeltochten Iemand die ons lief was is gestonken. Die vertrouwde stem is verstomd. Die vrolijke lach zal niet meer klinken. Geen kus en geen omhelzing meer. Heden overleed zacht en kalm onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janna van Drongelen weduwe van Pieter Levinus Scheele Axel, 28 oktober 1920 t Terneuzen, 15 mei 2008 Sluiskil: Cor en Annemarie Breda: Hans en Ela Terneuzen: Michel en Sarien Wateringen: Elly en Ted Terneuzen: foke en Len Sluiskil: Ria en Eddy Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Pierssenspolderstraat 70 4541 GN Sluiskil Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 20 mei van 19.00 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 21 mei om 13.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Oma, Een lege plek, een groot gemis. Een fijne herinnering is al wat er nog is. We zullen je missen! Richard. Veronique en Samantha Dannie, Queenie, Amber en Rainaldo Bianca, Daniël, Jesse en Ryan Angela, Erik, Max en Thomas Wesley, Larissa en Boaz Daniëlle Helen Desiree, Wim en Destiny Lieve Oma, Bedankt voor de fijne tijd en de mooie herinneringen. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rectificatie Johanna Catharina Magdalena Versluijs-Coppens Correspondentieadres: A. Coppens Noordstraat 5 4525 AA Retranchement Heden overleed onze schoonzus en tante Jo Coppens weduwe van Ko Versluijs Vlissingen: Jo Krol-Versluijs Oostburg: Linda Versluijs-de Baere Oostburg: Sjaak Versluijs Oostburg: Piet en Anneke Versluijs-Faro Knokke: Marcel en Betsy Verdru-Versluijs Neven en nichten Oostburg, 15 mei 2008 t Bezige handen, nu gevouwen en stil, een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest, vaak zullen we denken aan wat is geweest Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Alfred de Waal Ossenisse 3 augustus 1917 t Vlissingen 16 mei 2008 E.Th. de Waal-van Damme Eddy en Els Esther en Erwin Renate en Ron Gusta (in herinnering) Erik Marita Roos en Cor Teddy Tommy Marcel en Marian Ruben Rachel Dr. Ottesti-aat 17 4381 VA Vlissingen De uitvaartdienst zal worden gehouden woensdag 21 mei om 10.15 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 09.30 -10.15 uur in de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Celina Maria Dusarduijn-Paridaen hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van de Thuiszorg Zeeuws Vlaanderen voor de goede zorgen. George Aimé en Ria Kitty en Frits Lars Groede, mei 2008 Dankbetuiging Wij willen iedereen bedanken voor de vele mondelinge of schriftelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze beide ouders Kornelis Flipse en Neeltje Flipse-Roelse Speciaal willen wij ook de verzorgenden en vrijwilligers van het verzorgingscentrum St Willibrord bedanken voor de zorg die zij de afgelopen jaren aan onze ouders hebben gegeven. Kinderen en kleinkinderen Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Theda Alida Frerichs-Honken willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, mei 2008 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Huberta Johanna de Hamer-Nijhof betuigen wij onze oprechte dank. Het medeleven van zo velen is ons tot steun en troost geweest. Kinderen Kleinkinderen en achtei-kleinkinderen Terneuzen, mei 2008 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor uw medeleven en belangstelling na het plotseling overlijden van Yvonne Hanson-Marcusse Uit aller naam H. Marcusse- Lisseveld Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, mei 2008 In plaats van kaartjes Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Anna Henriëtte Malicki-Walrave willen wij u via deze weg hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Fam. E.W.S. Malicki Oost-Souburg, mei 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 102