30 I Donderdag 14 mei 2008 PZC zv Vreest God en gehoorzaemt z 'n geboden Voe 'n meins valt 'r nie meer te doeën Want God briengt ieder dienk dat amine doeë voet gerecht en ieder geheim, of 't noe goed is of slecht. Na een leven dat getekend werd door zorgzaamheid en dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jasper van Gilst Colijnsplaat Middelburg 11 oktober 1924 13 mei 2008 Middelburg: J.F.J. van Gilst-Mol Heinkenszand: Jacomien en Johan Ruinard-van Gilst Natalja en Jan-Pieter Jasper Aardenburg: Jan en Liesbeth van Gilst Elke en Jurgen F ar ah Dirk Jan en Stephannick Aagtekerke: Anja van Gilst Almere: Peter en Meta van Gilst Dennis Sander Martijn Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel en betrokkenen van "Zorgstroomvoor de liefdevolle verzorging van mijn man, onze vader en opa. Correspondentieadres: Zilverschoonstraat 19 4451 LE Heinkenszand Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag van 19.00 -19.30 uur en zaterdag van 10.30 - 10.45 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 17 mei om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraaf plaats te Nieuw- en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Heden heeft de Heere tot zich genomen onze broer en zwager Jasper van Gilst in de leeftijd van 83 jaar. P. Hollestelle-van Gilst P. van Gilst J. van Gilst-Koppendraaier L. van Gilst J.M. van Gilst-de Koek Bedroefd stellen wij u in kennis dat is overleden onze zwager en oom Jasper van Gilst echtgenoot van Jozina Mol Heinkenszand: J. Mol L.C. Mol-van de Guchte Leens: C. Otte F.J. Otte-Mol Calgary (Canada): I. Mol E. Mol-Morrison Kattendijke: P. van Harn t M. van Harn-Mol Calgary (Canada): Joh. Mol t L. Mol-Hulschebos Calgary (Canada): P. Mol A. Mol-van Beek Neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de Zeereerwaarde Pater drs. L.C. Heijnen O.S.F.S Pater Leo Heijnen is van 1969 tot en met 1984 verbonden geweest aan onze school als docent Godsdienst. Daarnaast is hij vanuit zijn bestuurslidmaatschap van de voormalige RK Scholengemeenschap voor mavo en lbo De Steelant betrokken geweest bij de fusie tussen De Steelant en het Zeldenrustcollege. Pater Heijnen herinneren wij ons als een zeer betrokken docent, een warme collega en een enthousiaste bestuurder. Een lief en mooi mens is heengegaan. Leerlingen, ouders, medewerkers, schoolleiding en bestuur van het Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, 14 mei 2008 God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst Na een moeilijke levensavond is rustig van ons heengegaan onze neef en achterneef Adriaan Kole in de gezegende leeftijd van ruim 92 jaar Namens de familie C. W.A. Kole Goes, 13 mei 2008 Correspondentieadres: Bonzijweg 14, 4424 AR Wemeldinge Onze dank gaat uit naar allen die hem de afgelopen jaren liefdevol hebben verzorgd. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 16 mei van 19.00-19.30 uur aan de Dorpsstraat 73 te Wemeldinge. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 17 mei om 11.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in voornoemde kerk. Geen bloemen Heden vernamen wij het droevige bericht dat, na een kortstondige ziekte, is overleden onze gewaardeerde oud-collega Lambertus Meedendorp Hij was, samen met zijn vrouw, gedurende zeer vele jaren werkzaam bij de voormalige Rabobank Goes. Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte met het dragen van dit verlies. Namens beheerscolleges, directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde Lieve Bertus We zullen je missen. Bewoners, Vrijwilligers en personeel 'T Onderonsje Heden overleed onze lieve zus en tante Geertruida Jakomina Cornelia Sinke Truus Kloetinge Goes 19 september 1929 14 mei 2008 Onze dank gaat uit naar zorgcentrum "Randhof" voor hun inzet en goede verzorging. Miep Mol-Sinke Jan en Rix Jeanette en Douwe Jan- Jaap, Karin, Ronald Arianne en Jan-Willem Jens, Merel, Joppe, Linde Joke en Wim Lucas Correspondentieadres: Mevr. J.C.S. Mol-Sinke Orionweg 4 8251 AL Dronten De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 19 mei om 11.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk3. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium Een sprankelend mens is heengegaan. Ze stond dankbaar in het leven. We zullen haar optimisme, haar luisterend oor, haar zorg en wijze raad missen. Tannetje Sloover-Landman weduwe van Jacobus Johannes t 7 oktober 1974 *8 april 1910 113 mei 2008 Terneuzen: Hoogeveen: Goes: Goes: Asten: Assen: Groningen: 's Gravenhage: Piet Sloover Henny Sloover t Rien Sloover Ineke Sloover-Post Rinus Landman SonjaenJan Rick, Cynthia Jacco, Hannelore Mèlanie, Célina, Dylana Tamira, Han Jesse, Julian, Twan Rico, Nathalie Louise, Lennart II Shik, Marieke Lieve Moeder, Moeke, Tante, Oma, Oma Goes en Omi we zullen je nooit vergeten. Correspondentieadres: Eemsstraat29 4535 EATerneuzen Moeder ligt opgebaard in rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes, waar u eventueel zaterdag 17 mei van 10.30 tot 10.50 uur afscheid van haar kunt nemen. Aansluitend willen wij om 11.00 uur in een samen zijn haar leven gedenken. Vanaf daar begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. De mensen van voorbij zij blijven met ons leven De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen die wij zo graag herhalen in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. ~Hanna Lam~ In dit leven moeten we je loslaten, maar in ons hart houden we je altijd vast! dag lieve oma Han, Tamira, Jesse, Julian en Twan Rico, Nathalie, Louise en Lennart II Shik en Marieke Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, is heden toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Susanna Josephina Maria Bassant echtgenote van Theo Petrus Vink In de leeftijd van 75 jaar. Goes: Th. P. Vink Terneuzen: Thei Vink Anita Vink-de Nijs Ankie Monica en Arjan Ettelbruck: Johnny Vink Natasha Vink-Sotilleo Kloosterzande: Ronny Vink Miranda Vink-der Weduwe Naomi Goes, 12 mei 2008 Correspondentieadres: Breitnerstraat 63 4462 SL Goes De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 17 mei om 11.30 uur in crematorium 'Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58