Colofon Familieberichten Jf 28 I Donderdag 14 mei 2008 PZC Sluiitijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pzcfamilieberichten@weoenernieuwsmedia.nl te! 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17 00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Getrouwd: Huub Boomer en Martijn Koot 14 mei 2008 0)mci zei tijdens haar leven vaak "we zien wel waar het schip strandt Vele malen hebben wij dat schip vlot getrokken tot de averij te groot werd Na een dapper gevecht dat zij moedig heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootoma )acoba van Amerongen-van Piggelen Utrecht, t Vlissingen, 13 september 1916 13 mei 2008 Hoe erg wij het ook vinden, het is goed zo, wij zullen haar heel erg missen Hilversum: A. van Amerongen t C. van Amerongen-van Dijk West-Souburg: J. Knippers-van Amerongen t Th J. Knippers t Kaatsheuvel: E. Broekema-van Amerongen A. Broekema Vrouwenpolder: T.M. Meerman-van Amerongen R.l. Meerman Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: T.M. Meerman-van Amerongen Koningin Wilhelminalaan 13,4354 BD Vrouwenpolder De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden op zaterdag 17 mei om 11.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer. Onze bijzondere dank gaat uit naar het zorgteam van de Stichting Werkt voor Ouderen, locatie Ter Reede, dat het mogelijk heeft gemaakt om onze moeder en oma tot het laatst toe op haar eigen, zo geliefde, plekje te laten blijven. Verdrietig, maar met dank in het hart voor alles wat zij voor ons allen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Martina Catharina Kik weduwe van Marinus Daniël van der Bijl in de leeftijd van 90 jaar. Zierikzee, D. Koopman-van der Bijl J.W. Koopman Job en Martin Marinus Zonnemaire, G.M. van der Bijl t Nieuwerkerk, C.E. van der Wekken-van der Bijl R.J. van der Wekken Marline en Andries Eline, Marije jan-Jaap en Isabel Xin Da Zonnemaire, G.M. van der Bijl J.M. van der Bijl-Dalebout Martijn en Manneke Mariëlle en Frank 's-Gravenpolder, K. de Bad-van der Bijl J.H. de Bad Diana Zierikzee, 13 mei 2008 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Rietdijk 10 4316 PL Zonnemaire De dienst van Woord en gebed voor familie en belang stellenden zal gehouden worden zaterdag 17 mei om 10.30 uur in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwers haven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemde kerk. Zijn leven geleefd. Gedaan wat hij wilde. Vele zeeën bezeild. Door een noodlottig ongeval is heden van ons heengegaan Wessel Deerns 's-Gravenhage 11 september 1942 t Vlissingen 13 mei 2008 Veere: Paul-Edzo Deerns Reina Deerns-Lysen Bastiaan Wouter Vlissingen: Frouwe Stegink-Deerns Marcel Stegink Berend Robbert Correspondentieadres: Verdilaan 85,4384 LD Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 17 mei om I 3.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot samenzijn in 't Waepen van Veere, Markt 23 te Veere. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Como tarda golondrina te echaste a volar quedó en silencio el nido porque ya no volveras I Las hojas de los arboles seguro secaran el ruisenor quedó dormido esperando tu llegada Esposo, tio, amigo no te olvidaremos nunca jamas Aminta Ana Deerns Carreon I Als een late zwaluw ben je weggevlogen I Het nest blijft leeg, omdat je niet meer zal terugkeren I De bladeren aan de bomen zullen zeker opdrogen De nachtegaal blijft slapen, wachtend op jouw komst. Echtgenoot, oom en vriend, we zullen je nooit en te nimmer vergeten Aminta Ana Deems Carreon rGeschokt zijn wij door het onverwachte overlijden van Wessel Deerns i i f Wij zullen zijn dagelijkse bezoeken en grote belangstelling voor ons bedrijf erg missen. Wij wensen zijn familie en naasten sterkte in deze moeilijke 1 tijd- Namens directie en personeel van Straalbedrijf Boone BV en Kabecon BV Middelburg Wessel Wij zijn diep bedroefd en geschokt door jouw plotselinge overlijden. We zullen je rijzige verschijning en prachtige verhalen erg missen. Bedankt voor je vriendschap Familie en naasten, heel veel sterkte toegewenst in deze moeilijke tijd. Adriaan en Mattie Boone Veere De zeilwedstrijdcommissie van W.V. Arne is zeer geschokt, door het, als gevolg van een tragisch ongeval, plotseling overlijden van onze gewaardeerde startschip schipper Wessel Deerns Ondanks zijn gezondheidsproblemen van de laatste jaren was hij altijd met de "Rob" van de partij om als startschip te fungeren bij de zomeravondcompetitie. We zullen Wessel enorm missen. Sjaak Hamelink Sjaak Oerlemans Jan Bosma Edwin Louwerse Pim Kraan Dietmar Kramer Carel Peterson Veere, 14 maart 2008 Alle oceanen bezeild bij de haven gestrand Vaarwel Wessel Tonnie van den Ameele Karen van Rossum Carel Peterson Veere, 14 maart 2008 Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een leven van hard werken en zorg voor alles en iedereen die haar dierbaar was, van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Klaassien Fransbergen-de Koe sinds 1992 weduwe van Eelke Fransbergen Veendam, 28-8-1919 Terneuzen, 13-5-2008 Temeuzen: fan en Ria Fransbergen-Mannaart Eelke en Loes - Jeffrey, Dave Wouter en Christa- Dennis, Remco Carola en Robby - Sheila, Charlotte Temeuzen, M/S Animo III: Haijo en Baukje Fransbergen-van der Woude Correspondentieadres: Oostelijk Bolwerk 33 4531 GP Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 mei om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Vrijdag 16 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis Ter Schorre, UnitR 16, voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56