Sport 's Werelds nummer één snakt Simons mogelijk mee naar Peking Sprintzege Steegmans in Profronde Friesland PZC Peter Mater Beheer B.V. (in liqui datie). Bovengenoemde rechtsper soon is ontbonden per 1 mei 2008. De rekening en verantwoording lig gen ter inzage voor eenieder tot 12 juni 2008 ten kantore van de K.v.K. te Middelburg en ten kantore van Peter Mater Beheer B. V., Havenpark 34 te Zierikzee. De vereffenaar. P. Mater 42 Donderdag 15 mei 2008 PZC PSV-aanvoerder wellicht in Belgische selectie als dispensatiespeler. BRUSSEL - Bondscoach Jean-Fran- ?ois de Sart van het olympisch elf tal van België overweegt Timmy Simons als dispensatiespeler mee naar Peking te nemen. Hij heeft de aanvoerder van PSV echter nog niet aan zijn voorlopige selectie van 26 spelers toegevoegd. De Sart vertrekt uiteindelijk met drie dispensatiespelers naar China. Vooralsnog gelden Sepp de Roover (FC Groningen), Maarten Martens (AZ) en Sanharib Malki (Germinal Beerschot) als de voor naamste kandidaten. Het drietal is ook opgenomen in de voorlopige selectie van de Belgische olympi sche voetbalploeg. „Zij gaan mee naar een trainingskamp in Malta", zei De Sart. „Maar ik sluit zeker niet uit dat ik uiteindelijk Simons voor de Spelen oproep." Er zijn vooralsnog zes spelers uit de eredivisie geselecteerd. Sepp De Roover (FC Groningen), Roland Lamah (Roda JC), Jan Vertonghen (Ajax), Moussa Dembélé, Maarten Martens en Sebastien Pocognoli (allen AZ) krijgen mogelijk nog ge zelschap van Simons en de op dit moment geblesseerde Thomas Ver- maelen van Ajax. Steven Defour gaat niet mee naar Peking. De nationale voetbalbond van België heeft afgesproken maxi maal twee spelers per club mee te nemen. Defour kan daardoor met Standard Luik uitkomen in de voorronde van de Champions Lea gue. Linksboven: Justine Henin was krachtig genoeg om de sterke Russinnen en Amerikaansen te verslaan. Rechtsboven: De Belgische van Roland Garros. Onder: Coach Carlos Rodriguez krijgt het te kwaad als zijn pupil haar afscheid aankondigt. in 2007 met de beker foto EPA Bezorg minimaal 2 weken tijdens de zomervakantie en je krijgt naast je vergoeding ook een gratis entreebewijs voor een van de topattracties in Nederland! DichtbijMedia. Wegener W0GGN6RN Ga naar www.bezorgers.nl, selecteer het dagblad dat je wilt bezorgen en vul het aanmeldformulier in. Op de website vind je de voorwaarden. LEEUWARDEN - Gert Steegmans heeft gisteren de Profronde van Friesland gewonnen. De Belg uit de Quick Step-formatie was in de 208 kilometer lange etappe met start en finish in Leeuwarden de snelste sprinter van een uitgedund peloton. Marcel Sieberg uit Duits land eindigde als tweede, voor de Nederlander Stefan van Dijk. Steegmans was vorige week al win naar van een rit in de Vierdaagse van Duinkerken. „Ik ben na een rustperiode na de klassiekers op nieuw aan het opbouwen richting het Belgisch kampioenschap en de Ronde van Frankrijk", zei hij. „De supervorm is er nog niet, maar in een vlakke koers als deze heb ik wel genoeg snelheid om te win nen. Onze ploeg had samen met het High Road-team van Sieberg hard gewerkt om de boel bijeen te houden, want er werd veel gede marreerd in de slotomlopen. Uit eindelijk lukte het me om van vo ren te blijven en het werk van de ploegmaten af te maken." Steegmans won uiteindelijk afgete kend. Van Dijk stond na een twee de plek in de Ronde van Drenthe en de derde plaats in de Ronde van Noord-Holland alweer op het podium van een Nederlandse prof- klassieker. „Ik zou liever een keer hebben gewonnen, maar tegen mannen van het kaliber Steeg mans is het moeilijk sprinten."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 44