Zomer aan de MOEZEL UÏREISRRDRR 4-/5-/8-daagse autovakantie |KRAS.NL voor de lezers van deze krant! Aankomstdata: maandag en vrijdag van 23/5 t/m 27/10 4 dagen, aankomst vrijdag, normaal v.a. ^79, nuv.a.€64 5 dagen, aankomst maandag, normaal v.a. nuv.a.€84 8 dagen, aankomst vrijdag Normaal v.a. ê-449, nu v.a. €134 Inclusief: verblijf in het Hotel Lellmann, in een 2-pers.kamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis-en annulerings verzekering. Toeslag: reserveringskos- ten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lrll7518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG400Q3 Alléén met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken PZC Donderdag 15 mei 2008 I 21 HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf! Dit familieho tel beschikt o.a. over een lift, restau rant, bar, gratis gebruik overdekt zwembad, gratis parkeergelegenheid (beperkt) en gratis fietsenstalling. Ook kunt u tegen betaling gebruik maken van sauna, solarium en beautycen trum. Uw comfortabele kamer is voor zien van badkamer met douche, toi let, telefoon, televisie en een minibar. Tegen een toeslag kunt u kamers met balkon of moezelzicht boeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een wijnstadje, gelegen langs de Moezel. Het ligt niet ver van de stad Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. In deze stad moet u beslist een bezoek brengen aan de Deutsche Eek. Neem ook een kijkje bij één van de Weinstuben, waar elk huis een ander wijngebied symboli seert. Daarnaast is het zeker de moei te waard een bezoek te brengen aan bekende wijnplaatsjes als Wittlich, Traben-TrarbachenCochem.Cochem is één van de populairste plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhellingen een romantisch kasteel. Door de gezellige steegjes en pittoreske straatjes met leuke vakwerkhuizen is het heer lijk slenteren. Tot slot noemen we de wijnoogsten in diverse plaatsjes aan de Moezel in september en oktober. U ziet het, u hoeft zich geen moment te vervelen tijdens deze heerlijke vakan tie in de schitterende Moezelstreek. Ontdek óók deze zomer de Eifel- en Moezelstreek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we deze autovakantie op veler verzoek, na de vele honderden boekingen vorig jaar, opnieuw samengesteld. En nu voordeliger dan ooit! Want een 4-daags verblijf in het 3-sterren familiehotel Lellmann boekt u al vanaf slechts 79, inclusief ontbijtbuffet. Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40003 ook nog eens een exclusieve korting van 30 (bij 2 personen)! Dat kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Vorig jaar waren de kamers al binnen enkele weken uitver kocht, dus boek snel, vóórdat het te laat is. zot* oNlOÉfc boeü Niets is moeilijker dan het uitzoeken van een fijne vakantie. Is het appartement wel zo mooi als in de brochure? Isde reisgoed geregeld? Op ReisRadar.nl krijgje zekerheid overdezezaken. Zo kunje direct de reiservaringen van andere consumenten lezen. Ookkunjede meeste reisaanbieders heel overzich telijk met elkaarvèrgelijken. En omdat wijniets aan het toeval óver laten, kun jijje gewoon lekker met je vakantie bezighouden. Kijk verder op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 21