KL De Uitvaart Informatie Hulplijn Familieberichten jÊÊÊÊÊÊm Hans Postma WSÊRÊÊÊÊÊm \N^K mu(J4>ss Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie 30 I Woensdag 14 mei 2008 PZC Na een prachtig leven vol liefde, warmte en geborgenheid hebben wij afscheid genomen van onze man, vader en opa LVJ-. -1 Je was ons voorbeeld en inspirator en zal dit ons leven lang blijven Je hoort bij ons 22 april 1940 - 09 Mei 2008 Cock Postma Assumburg 3 4385 EG Vlissingen Karin en Peter Thomas, Merijn en Olivier Rob en Femke Hans is dinsdag door zijn vrouw, kinderen en Jasper en Babette kleinkinderen naar zijn laatste bestemming gebracht Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Lou Stokx Wij zullen hem missen Familie Stokx 11 mei 2008 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer C. de Vos De heer De Vos is in de periode 1955-1994 werkzaam geweest bij de Provincie Zeeland, in de functie hoofd subbureau recreatie van de voormalige 4e afdeling, econo mische zaken en ruimtelijke ontwikkeling. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet voor de Provincie Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, dochter, schoonzoon en kleinkinderen. Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. K.M.H. Peijs, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris In verband met het overlijden van onze groot- en overgroot vader Cornelis Frangois Weststrate is ons bedrijf op donderdag 15 mei vanaf 12.00 gesloten. Westec Motorenrevisie Columbusweg 32 4462 HB Goes Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Cornelis Frangois Weststrate Wij wensen onze schoonzuster, kinderen, klein- en achter kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. Goes: J.E. de Bat-van Iwaarden D. de Bat Krabbendijke: C.J. van Iwaarden L. van Iwaarden-Minnaard Neven en nichten 11 mei 2008 Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden Cornelis Frangois Weststrate grondlegger van onze bedrijven Wij zullen zijn betrokkenheid en aanwezigheid missen. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achterklein kinderen veel sterkte toe. Namens personeel: CF Techniek B.V. CFTuintechniek B.V. Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-612617 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens Urnen. Ontwerpen realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Johannes Zandijk sinds 1990 weduwnaar van Cornelia de Smit in de leeftijd van 84 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorggroep Ter Weel, locatie Nieulande te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. P.A. Zandijk-Duinkerke L. Zandijk J. Zandijk-van Vliet P. van Burg-Zandijk P. Zandijk H. Zandijk-Melis Krabbendijke, 13 mei 2008 Nieulande Correspondentieadres: P. Zandijk Meidoornweg 1 4414 RL Waarde Gelegenheid tot condoleren donderdag 15 mei van 19.30 tot 20.00 uur in het mortuarium van Nieulande te Krabben dijke. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 16 mei om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in genoemde kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mamaatje zei vaak in haar lange leven: "Ik voel me net een blij vogeltje." Deze vogel is nu gevlogen. Vrij We zijn je dankbaar. Onze lieve, lieve moeder en oma is op 2e Pinksterdag vredig teruggegaan naar de Bron Margaretha Maria Johanna van Zutphen-Haring 19 januari 1915 t 12 mei 2008 Zierikzee, Marianne Borstlap-Reuser Nicolaas en Elisa Faber Luca Betty en Ron Middelburg, Marijke Reuser Lara en Ben Wolphaartsdijk, Els van Zutphen Nicole van Dijke Zierikzee, Allévo "Cornelia" Correspondentieadres: Karelsgang 40 4332 AM Middelburg De plechtige uitvaartdienst zal vrijdag 16 mei om 10.30 uur gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molen straat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de r.-k. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Alle bloemen zijn welkom, ook veldbloemen Wij danken u allen voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van Klazien Zuijdweg-de Koeijer Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam Wim Zuijdweg Yerseke, mei 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 68