Familiebericht Colofon Familieberichten 28 I Woensdag 14 mei 2008 PZC be Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail tei fax pzcfamilieberichten@wegenerniei 0800-8060 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl r informatie op www.pzc.nl ■iSöÉtSSSfeSgSi&aa' Louis en Nelly Dallinga 40jaargetrouwd Ter ere van dit feestelijke feit is er mogelijkheid voor vrienden en kennissen hun te feliciteren op 16 mei a.s. van 20.00 tot 22.00 uur in 't Meulengat te Sluiskil Kinderen en kleinkinderen Mijn wandeling naar het licht Heeft mij gebracht waar ik moet zijn Ik wandel op het pad der dromen Willy Johannes Feher weduwnaar van Raden Adjeng Surat Ismiani Poerbowinoto Indonesië, Semarang, 5 februari 1924 t Beverwijk, 11 mei 2008 Vader, opa en overgrootvader van Ruud en Ineke, Ferdy en Suzan Reny Yvonne en Roy, Bodine Els en Ron. Elroy en Marjolein, Tycho, Djego Maureen en Willem Ferdinand t james Suzy Ronald en Anita, Dewi, Andrini, Zarrin Correspondentieadres: R. Feher Kievitstraat 17 Heinkenszand Papa/opa ligt opgebaard in uitvaartcentrum IJmond, Laan van Assumburg 95a te Heemskerk. Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 15 mei van 20.30 tot 21.15 uur. De crematie vindt plaats op vrijdag 16 mei om 13.30 uur in het crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergweg 2-6 te Driehuis. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Westerveld. Papa houdt van bloemen Na een langdurig ziekbed is moegestreden uit onze familie kring weggenomen onze lieve zus,schoonzus en tante Johanna Sara de Fouw Echtgenote van Rien de Korte Kortgene, 9 mei 1936 Waddinxveen, 10 mei 2008 Namens de familie S.Wisse de Fouw Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goedheid, zorg zaamheid, eerlijkheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma Margaretha Markus-van Wegen sinds 24 maart 1981 weduwe van Willem Markus in de leeftijd van 83 jaar. Kruiningen: Josefien Markus Dodewaard: Irene Meijer-Markus Adriaan Meijer Yerseke: Henk Markus Yerseke: Sijn Markus, in liefdevolle herinnering Hoogerheide: Aad Markus Mart Ista Oostdijk: Marga de Bat-Markus Jos de Bat Klein- en achterkleinkinderen 'Hof Cruninghe', 13 mei 2008 Correspondentieadres: Mevr. J. Markus Marconistraat 6,4416 DE Kruiningen Onze moeder, oma en overoma is op haar eigen kamer, alwaar geen bezoek mogelijk is. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op zaterdag 17 mei om 10.00 uur vanuit het verenigingsgebouw. Molenlaan 6 te Yerseke. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Hof Cruninghe' voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwkaart hebt ontvangen dan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig omdat wij oma moeten missen, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve oma en overoma We zullen haar vreselijk missen. El ma en Martij n Willem Mario Marjoke en Ricardo Stacey Angela Jordy 's i - f'i Iwé Heden bereikte ons het droevige bericht van het toch nog plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger, de heer Bertus Meedendorp Als vrijwilliger heeft Bertus zich jarenlang ingezet voor de bewoners van Zorgcentrum Gasthuis en het Onderonsje. Al die jaren heeft Bertus ook de bewoners van de aanleun woningen vertegenwoordigd in de cliëntenraad. We wensen zijn echtgenote A. Meedendorp-van Boven en verdere familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Gasthuis Directie Zorggroep Ter Weel Enige en Algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in Woonzorgcentrum Rozen- oord te Sluis is in de leeftijd van 87 jaar rustig ingeslapen mijn lieve man en ons familielid Levinus Josephus de Neve echtgenoot van Maria Lucina Adriana Suijkerbuijk Sluis: M.L.A. de Neve-Suijkerbuijk Familie de Neve Familie Suijkerbuijk 12 mei 2008,4524 AD Sluis Hoogstraat 58, kamer 208 De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 16 mei om 16.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamy- straat 28c te Temeuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Op het pad der vriendschap bloeien de mooiste bloemen Na ruim 25 jaar vriendschap hebben we afscheid genomen van onze lieve vriendin Mariet Panhuijzen Jo en Cees Lefèvre Inge en Eric Joost Peter en Jacqueline Roy, Joyce Mevr. Jo van Vuure Trudy en Harry de Poorter Goes, mei 2008 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze golfvriendin Mariet Panhuijzen-Schuitert Wij wensen haar familie veel sterkte toe dit verlies te. dragen. Directie en medewerkers van De Goese Golf Bestuur van de Goese Golf Club Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, vrolijke en sterke Mariet We wensen Herbert en familie veel kracht toe met dit grote verlies. Wil en Kees van de Linde Cora en Nico van der Wolf Op Pinkstermorgen is door de Heere thuisgehaald bure Pladdet Mees en Corrie Wim Jan en Nellie Ans Riet en Joop Nellie en Gosse Joke Kees en Lenie Marja en Herman Truus en Eric Carla en Kees Hoek, mei 2008 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen zeg nooit "het is voorbij" slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wie je was en ook niet watje zei We zijn dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven. Verdrietig maar met onuitwisbare herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze pleegmoeder, mijn zuster en onze tante Barbara Maria Remijn-Rijk (tante Bella) 28 april 1925 13 mei 2008 Goes: Peter en Carin Naessens Nick Goes: J. Remijn-Rijk Heinkenszand: M. v.d. Guchte-Rijk Neven en nichten Wij bedanken het personeel van de palliatieve zorgafdeling van 'Ter Valckevoor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Fam. Naessens Indira Gandhilaan 8 4463 JG Goes De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 16 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes, waarna de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aan kondiging als zodanig beschouwen. Hierdoor geven wij kennis dat na een moeizame leven avond in zijn woonplaats Woodstock in Canada is leden onze broer, zwager en oom Jacobus Sinke echtgenoot van M. Hogendam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 56