Sütd&tattd Van Sprundel en Zwager delen tweede plaats op PZC-to psco rers ra ngl ij st T®P; '■JLmm Andries Minderhoud zeventiende in 't Veld Vissers richten zich op paling en forel Christiaan Provoost wordt tweede op NK Alex Cresnigt wint koers in Kieldrecht Broers De Nooijer niet met Zeeuws elftal Zeeuws record Nuytink op 400 meter horden Arjan Rijnberg mag naar WK bootvissen Training Feyenoorders op veld Jong Ambon Stefan Stokman naar tweede plek op NSK 44 Woensdag 14 mei 2008 PZC 't VELD - Andries Minderhoud uit Waarde is tijdens de vierde wed strijd van de landelijke skeelercom petitie World On Wheels zeven tiende geworden bij de A-rijders. De drie Zeeuwse skeeleraars in het A-peloton draaien goed mee, want Erwin Mesu (Middelburg) en Niels Steenbakker (Biggekerke) werden respectievelijk negentien de en 27e. De zege ging naar Karlo Timmerman uit Groningen. Niels Mesu (Middelburg) werd vijftien de bij de beloften. COES - De brakwatercompetitie van hengelsportvereniging Ooster- schelde begint vrijdag in Zierikzee. In het Kaaskenswater te Zierikzee en in de Kreeken van Ouwerkerk wordt in de avonduren (van 20.30 tot 23.30 uur) gevist op paling en forel. Vrijdag wordt de eerste van zeven wedstrijden gehouden. Wie aan het einde van de competitie in aanmerking wil komen voor de eindzege, moet minimaal aan vijf wedstrijden hebben deelgenomen. GOES - Menner Christiaan Pro voost uit Domburg heeft op het NK in Zelhem de tweede plaats be haald bij de enkelspannen paar den. De wedstrijd was een pro grammaonderdeel van de Achter- hoekse Paardedagen. Kampioen werd Jan van den Broek uit Nistelrode, die daarmee zijn vijfde nationale titel won. Leonne van Gestel uit Eindhoven legde beslag op de derde plaats. GOES - Wielrenner Alex Gresnigt uit Kapelle heeft in Kieldrecht zijn eerste wedstrijd van dit seizoen ge wonnen. De altijd aanvallend rij dende junior van wielervereniging Theo Middelkamp versloeg in de eindsprint zijn twee medevluch ters. Brian van Goethem uit Sluiskil werd tweede. Youri van Noorden (Kruiningen) eindigde als vijfde, Nick Eversdijk (Kapelle) als zesde en Ramon Vleugel (Wemeldinge) als zevende. GOES - Dennis en Gérard de Nooijer hebben zich afgemeld voor de wedstrijd van het Zeeuws voetbalelftal tegen hun oude club Sparta. Het duo van RCS wil zich volledig richten op zijn club die nog in de race is voor een plaats in de eerste klasse. Joffrey Geldof (Kloetinge) en Joey van der Zweep (Vlissingen) zijn als hun vervan gers opgeroepen. Het duel wordt morgenavond gespeeld in Zierik zee. De aftrap is om 19.00 uur. AMSTERDAM - AV'56-atleet Steven Nuytinck heeft in Amsterdam een nieuw Zeeuws record voor B-ju- nioren gelopen op de 400 meter horden. Tijdens de zogenoemde Battle of the B's liep hij een tijd van 55,85 seconden. Daarmee won de jonge Bevelander de pinksterwedstrijd. En hij klom op naar de eerste plaats op de nationale seizoens ranglijst. GOES - Arjan Rijnberg uit Oud-Vos- semeer is opgenomen in de Neder landse selectie voor het WK boot- vissen dat van 24 tot en met 31 ok tober in Colijnsplaat plaatsvindt. Rijnberg won de Topcompetitie bootvissen en verzekerde zich daarmee van een plek in het natio nale team. Samen met Geerd de Bruijn, Mar cel Waldschmit, Eric Goossens (re gerend wereldkampioen) en Piet de Kramer gaat hij Nederland ver tegenwoordigen op het WK. MIDDELBURG - De Feyenoorders Giovanni van Bronckhorst en Den ny Landzaat verzorgen vandaag op het veld van long Ambon een trai ning. Zij doen dit met pupillen die door de Middelburgse club zijn uit genodigd. De aanvang is 18.30 uur. De twee internationals, opgeno men in de voorlopige EK-selectie, nemen na afloop van de training deel aan een forum van Jong Am- bon dat gehouden wordt in De Kruitmolen Middelburg. GRONINGEN - Van de twee Zeeuw se deelnemers aan het Nederlands studentenkampioenschap (NSK) atletiek in Groningen veroverde Stefan Stokman uit Goes zilver op het onderdeel kogelstoten. Stok man kwam tot 12,31 meter. Op dis cus werd hij met 33,86 meter zes de. Wendy Docters uit Terneuzen kwam er op de 400 meter horden niet aan te pas en werd in 76.86 se conden vijfde. door Rudy Boogert GOES - Niek van Sprundel is uitein delijk nog langszij gekomen op de tweede plaats in het PZC-topsco- rersklassement. Door een eind sprint met acht goals uit de laatste vier duels kwam de aanvaller van kampioen Aardenburg op 36 doel punten uit, wat gelijkstaat aan 36 punten. Hij deelt die tweede posi tie met Ronald Zwager (evenals winnaar Dennie le Comte van Dui- veland). Van Sprundel is met 36 goals welis waar de productiefste voetballer op de Zeeuwse velden, maar door de wegingsfactor per klasse moet hij Le Comte met 28 doelpunten (42 punten) voor zich dulden. In de hoofdklasse en eerste klasse zijn de doelpunten met de factor 2 vermenigvuldigd, in de tweede en derde klasse met 1,5 en in de vier de en vijfde klasse met 1. Le Comte ontvangt de hoofdprijs die bestaat uit een bokaal en een geldprijs van 340 euro. Van Sprun del en Zwager delen de tweede prijs: 170 euro. Voor nummer vier Arjan Smalheer (ZSC'62) zijn de druiven zuur. Vrijwel het hele sei zoen wisselde hij stuivertje met Le Comte om de koppositie, maar door een blessure en een terugval van ZSC'62 valt hij toch nog bui ten de prijzen. PZC WA 1 Dennie Ie Comte (Duiveland) 3A j 28 2 Ronald Zwager (Duiveland) 3A 24 Niek van Sprundel (Aardenburg) 4A f 36 4 Arjan Smalheër (ZSC'62) 4B 32 5 Arjan Koopmans (Rillandia) 3A 21 6 Ferdi Kabal (Sluiskil) 5A 29 7 Peter Dieleman (Zaamslag) 2E 19 Jerfy Booij (Zeelandia Middelburg) 3A 19 Mathijs Hage (Zierikzee) 3A 19 10 Josimar Pattinama (Jong Ambon) 4B i 27 11 MarinusBaas(Arnemuiden) 2E j I 17 Sinan Coban (Terneuzen) 2E 17 13 Vincent Goedegebuure (Renesse) 5B 25 14 Wesley Goud (SKNWK) 4B I 23 15 Sam Ysebaert (Hoek) HB 11 Dominique Verlinde (Koewacht) 4A 22 Christian van Vossen (SKNWK) 4B I J 22 Arno Wauters (Vogelwaarde) 5 A 22 19 Niels Mulder (Nieuwdorp) 2E 14 Barry Steenpoorte (Duiveland) 3 A 14 21 Christiaan Boon (SSV'65) ie i 10 Willem Bevelander (SPS) 4B 20 Peter van de Linde (Oostburg) 5A j 20 24 Jonathan Constancia (Terneuzen) 2E.-:| 13 Padden van de Water (Goes) 3A 13 Joey van der Zweep (Vlissingen) 3A i 13 27 Jelle de Vreeze (Aardenburg) 4A 19 Wilco Zuijddijk (Wemeldinge) 4A 19 Harm Fluijt (Wolfaartsdijk) 4A 19 30 Rudley St.Jago (RCS) 2E 12 Wilmar van de Sande (Duiveland) 3A 12 Pieter Bolle (Wemeldinge) 4A 18 33 Lodewijk van Keeken (IJzendijke) 5A y 1 34 Arjen Pattenier (Oostkapelle) 2E 1 Marco Faassen (Terneuzense Boys) 2E 1 Hoessein Bouzambou (RCS) 2E 1 Nigel Holmes (Colijnsplaatse Boys) 3A 1 Jorrit Schuurman (Dauwendaele) 3A 1 Merijn Dek (VCK) 3A 1 40 Ferry Alfons (Hoek) HB 8 Wessel Leijer (GPC Vlissingen) 1C 8 Angelo Martlé (Cadzand) 4A 16 Richard Jacobs (Nieuwland) 4A f 16 Rik Hopmans (Robur) 4A v 16 Adri van Hanegem (IJzendijke) 5A 16 Timmy Goossens (Philippine) 5A 16 John Sommeijer (Volharding) 5A 16 48 Gerard Vogel (Bruse Boys) 2E 10 Mats Willemse (Bruse Boys) 2E 10 Dennis de Nooijer (RCS) 2E 10 Robert-Jan v.d. Genugten (Colijnspl. Boys) 3A 10 Gert-Jan van Leiden (Dauwendaele) 3A 10 Niels Paardekooper (Goes) 3A j 10 Peter de Jong (Vlissingen) 3A 10 Niels Hopmans (Tholense Boys) 3B 10 Erik de Rechter (Breskens) 4A Frank van der Helm (Dreischor) 5B Jeffrey Jansen (Lewedorpse Boys) 5B

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 46