Individuele kwaliteit geeft de Arnemuiden van Henk Ottens kan deededueiTn het niet bolwerken in Almkerk de nacompetitie Terneuzen strikt jonge doelman Nooteboom RCS heeft geen kind aan Avanti'31:6-1 Zierikzee in tweede ronde tegen HW'24 Weer overwinning Zeelandia Middelburg Ook in de nacompetitie gaat Sluiskil onderuit IJzendijke krijgt te weinig op eigen veld Jonathan Constancia is zijn bewaker weer eens te snel af en stoomt op richting het doel van Nemelaer. foto Dolph Cantrijjn 30 Dinsdag 13 mei 2008 PZC TERNEUZEN - Dylan Nooteboom speelt komend seizoen in het shirt van Terneuzen. De negentienjari ge doelman is afkomstig van Oost burg, waarmee hij afgelopen don derdag naar de vierde klasse pro moveerde. Bij het twee klassen ho ger spelende Terneuzen moet Nooteboom de strijd aangaan met Dennis Wondergem, die al enkele jaren eerste keus is onder de lat. OOST-SOUBURG - RCS plaatste zich gisteren eenvoudig voor de tweede ronde van de nacompetitie. Na de 2-i-zege in het uitduel, versloeg de Souburgse ploeg Avanti'31 deze keer met 6-1. Bij rust was het al 3-0. De doelpunten van RCS kwa men op naam van Niels Tournoy, Hoessein Bouzambou (3X), Den nis de Nooijer en Mohammed Ben Kaddour. Nu wacht een dub bele ontmoeting met Terneuzen. GOES - Zierikzee heeft zich ge plaatst voor de volgende ronde van de nacompetitie. In de uitwed strijd tegen Jeka werd de 3-0-voor- sprong van vorige week met suc ces verdedigd: 1-1. De thuisploeg kwam na twintig minuten nog wel op voorsprong, maar Mathijs Hage zorgde na rust voor even wicht. Zierikzee gaat nu aanstaan de zondag in de tweede ronde op bezoek bij tweedeklasser HW'24. ZUNDERT - Na de 2-1-zege vorige week in eigen huis, won Zeelandia Middelburg ook het tweede duel met Moerse Boys. In Zundert boekten de Middelburgers een ver diende 3-2-overwinning. Jerfey Booy zorgde snel voor 0-1 en na de gelijkmaker van Niek Voer- mans maakte Alberto Conde Mor- gado er na rust 1-2 van. De 1-3 was van Freerk Koelma, Ferdi Hereij- gers bepaalde de eindstand op 2-3. SLUISKIL - Na de nederlaag donder dag in het beslissingsduel met Oostburg, ging Sluiskil gisteren in de nacompetitie weer onderuit. De ploeg van Arjo den Dekker ver loor op eigen veld van RSV (0-2) en legt zich neer bij een nieuw sei zoen in de vijfde klasse. „Na don derdag was de pijp leeg", zei voor zitter Carlo Vanhijfte. „Zondag doen we onze sportieve plicht in Koewacht en dan is het voorbij." IJZENDIJKE - Zondag-vijfdeklasser IJzendijke verloor in poule 4 van de nacompetitie thuis onterecht van Kaaise Boys: 0-1. De bezoekers kwamen net voor rust op voor sprong uit een strafschop. In de tweede helft dicteerde IJzendijke het spel. Alexander du Fossé kopte tegen de lat. Vijf minuten voor tijd werd IJzendijke een strafschop ont houden, toen Lodewijk van Keeken onderuit werd gehaald. AZW moet zaterdag thuis aantreden tegen derdeklasser VCK. TERNEUZEN - Voor Arnemuiden en Bruse Boys zit de nacompetitie er op. Beide ploegen streden om pro motie naar de eerste klasse, maar moesten hun meerdere erkennen in respectievelijk Almkerk en Meerkerk. AZW, dat strijdt tegen degradatie uit de tweede klasse, neemt het zaterdag op tegen VCK. Het andere duel gaat tussen Veere en Rillandia. Almkerk-Arnemuiden 1-1: Arne muiden, dat de thuiswedstrijd met 3-2 had verloren, kwam in Alm kerk vlak voor rust op voorsprong via Marinus Baas. Na enkele minu ten in de tweede helft schoot Ro bert Versteeg Almkerk uit een vrij trap langszij. Ondanks hevig aan dringen zag het Arnemuiden van trainer Henk Ottens geen kans om de winnende treffer te maken. Bruse Boys-Meerkerk 1-3: Uit een door Mats Willemse straf schop kwam Bruse Boys aan de lei ding en voor rust verzuimde ]an-Peter Dekker om er 2-0 van te maken. Meerkerk, dat completer en geslepener oogde, was ook tweemaal dicht bij een goal. Na rust scoorde Ruud Vink in tien mi nuten tijd drie keer, waarvan één keer uit een strafschop. Na de 3-2-nederlaag uit het eerste duel viel daarmee het doek voor Bruse Boys. Vlak voor tijd kreeg aanvoer der Marco Ketting nog rood. Klundert-VCK 3-1: Derdeklasser VCK startte met een ruime marge (4-1), maar liep tegen Klundert toch tegen een ruime 3-1-neder- laag aan. Het was echter net vol doende om uitzicht te houden op promotie naar de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. Via Chris tian Fuanani en Poger Mukoko stond het voor rust al 2-0. De Brabanders geloofden er daar door weer in. Zeker nadat Fuanani er in de 49e minuut 3-0 van maak te en beide derdeklassers op penal ty's leken af te stevenen. Zeven mi nuten voor tijd profiteerde Merijn Dek echter van een dekkingsfout in de verdediging van Klundert en scoorde hij de voor VCK bevrijden de treffer. Tholense Boys-Veere 2-3 (1-3). 4. René- Michel Gerritsen 0-1, 19. Arcon Brasser 0-2, 27. Ronnie de Graaf 1-2, 38. Giaco- mo Wattei 1-3, 68. Reinier de Groen 2-3. Rillandia-Olympia'60 1-1 (Rillandia wint na strafschoppen, 6-5). 86. Ahmet Demir 1-0, 88. Raymond Damen 1-1. Arnemuiden en Bruse Boys wor den uitgeschakeld in de nacom petitie voor promotie. Derde klasser VCK is volgende week de tegenstander van AZW. RIJNSBURG - Na de 5-2-zege van vo rige week op Volendam 2 leed het tweede elftal van Hoek gistermid dag in de strijd om het landskam pioenschap een nederlaag tegen Rijnsburgse Boys 2: 2-0. De thuisploeg nam al snel een voorsprong. Hoewel Hoek 2 aanval lend weinig in te brengen had was Peter Hamelink tot tweemaal toe dicht bij de gelijkmaker. Na de rust besliste Rijnsburgse Boys het duel (2-0). Die eindstand had tot gevolg dat alle ploegen met drie punten eindigden. Onduidelijk was gisteravond nog welk team zich voor de volgende ronde heeft geplaatst. Het doelsaldo van Hoek en Rijnsburgse Boys is gelijk (elk +1, tegen Volendam -1), zodat de strafschoppen die na elk duel geno men moesten worden wel eens de doorslag kunnen geven. Hoek 2 won de penaltyreeks gistermiddag in elk geval met 8-7.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 90