familieberichten 20 I Dinsdag 13 mei 2008 PZC sd Je hebt je strijd ten einde toe gestreden tot God je riep. Hij nam je bij de hand, Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, je stap voor stap geleid naar het Beloofde Land. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Laurentius Jacobus Stokx - Lou - echtgenoot van Jos Clarijs 23 oktober 1936 - 11 mei 2008 's-Gravenpolder: Jos Stokx-Clarijs Goes: Koen en Monique Britt, Jesse 's-Gravenpolder: Jan en Joke Ko Middenstraat 5 4431 BS 's-Gravenpolder De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 15 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. Begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Burcht' te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Lieve opa Eerst werd je ziek, toen was het sterven nog ver. Steeds kwam het dichterbij, nu telt de hemel weer een ster, een hele mooie, dat ben jij. xxx (y van to Zondag 11 mei j.l. is na een langdurig ziekbed overleden onze vriend en buurman Lou Stokx Veel jaren woonde hij in onze straat. Ons medeleven gaat uit naar Jos en de (klein)kinderen. Alle bewoners van de Middenstraat 's-Gravenpolder, mei 2008 Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van broeder Lou Stokx lid van het Schuttersgilde St. Sebastian Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde gilde broeder. Namens alle gilde broeders 's-Gravenpolder, 11 mei 2008 Dankbaar zijn wij voor de vele prachtige jaren samen, maar bedroefd nu wij hem vrij plotseling moeten missen Ir. Cornelis Stolk - Cor - Brielle 24 februari 1937 Goes 11 mei 2008 Burgh-Haamstede: A. Stolk-Barendregt Rotterdam: H.E. Stolk Luuk Berkel en Rodenrijs: H.A. en I. Stolk-Rijnders Bart Ruben Julia Veenendaal: H.D.A. en J. Nijland-Stolk Nina Max Isa Sam Correspondentieadres: Mevr. H. Nijland-Stolk Linge 213904 NA Veenendaal Cor ligt opgebaard in de rouwkamer bij het Rode Kruis ziekenhuis in Zierikzee, Koning Gustaafweg 2. Als u nog even bij hem wilt zijn, bent u welkom op woens dagavond 14 mei tussen 20.00 en 21.00 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Cor te nemen op vrijdag 16 mei om 15.00 uur in de aula van crematorium 'Hofwijck', Delftweg 230 in Rotterdam. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit crematorium. Enige en Algemene kennisgeving Als leven lijden wordt Is sterven een verlossing Heden overleed onze neef Adriaan Stroo In de leeftijd van 51 jaar. Namens de familie: A. de Pagter Sint-Laurens, 10 mei 2008 Correspondentieadres: Keiweg 57,4371 NX Koudekerke De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 mei om 10.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar om wat hij voor ons betekend heeft, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa en 'oude opa' Huibrecht Vermeulen 14 november 1911 f 10 mei 2008 Jopie en Rien Goedegebure-Vermeulen Ingeborg en Koos Swank-Goedegebure Jasper, Yoep Sigrid en Roel Westenbrink-Goedegebure Anouk, Kristel Roeland Goedegebure en Marielle Kroon Merel, Simon Sary en Huib Vader-Vermeulen Christian en Saskia Vader-Lombardo Matthijs, Lennard, Mijntje Niels Vader en Ellen Cox Anne, Jikke, Hidde Correspondentieadres: J.J. Goedegebure-Vermeulen Kloostermuur 7 1687 CEWognum Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 mei a.s. van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. In zijn vertrouwde omgeving is op 11 mei 2008 zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en fantastische opa Cornelis de Vos Kees echtgenoot van Wil Grootjans in de leeftijd van 68 jaar. Arnemuiden: Wil de Vos-Grootjans Astrid en Adri Marvin Fabian Gerstakker 14 4341 ME Arnemuiden Op vrijdag 16 mei is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal gehouden worden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Lieve opa Wat hebben wij samen veel gedaan Computeren, klussen, lachen, spelletjes, logeren en lekker uit eten gaan Mijn allergrootste vriend was jij In mijn gedachte blijf je voor altijd bij mij Marvin Lieve opa Op zaterdag kwam jij altijd kijken naar mijn voetbalwedstrijd Op zondag bleven we gezellig bij jullie eten Bedankt lieve opa, ik zal je nooit vergeten! Fabian Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-buurman en vriend Kees de Vos -buurman Kees- Wij wensen Wil, Astrid, Adri en de kinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Alex en Sandra Lindsey, Charmaine, Chanya, Chédron Arnemuiden, 11 mei 2008 Maar ik vertrouw op Uw goedertierenheid; mijn hart zal zich verheugen in Uw heil; ik zal den HEERE zingen, omdat Hij aan mij welgedaan heeft. Psalm 136 Tot onze grote droefheid is na een arbeidzaam leven van ons heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Francois Weststrate echtgenoot van Augusta Elisabeth Walter eerder weduwnaar van Helena Cornelia van Iwaarden in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Krabbendijke: A.E. Weststrate-Walter Goes: Chris en Joke 's-H.H.kinderen: Gerard en Rachel Krabbendijke: Jan en Ella Krabbendijke: Diny Krabbendijke: Mike en Toos Hoogerheide: Adri en Maddie Krabbendijke: Kees en Carolien Klein- en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 11 mei 2008 Correspondentieadres: Oude Rijksweg 15 4413 NA Krabbendijke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mor tuarium van Nieulande te Krabbendijke, alwaar woensdag 14 mei van 19.30 tot 20.15 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De afscheidsdienst wordt D.V. donderdag 15 mei om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve opa Cornelis Francois Weststrate Kees en Henriëtte Frank (in liefdevolle herinnering) Chris, Albert, Gerard Carla Gertjan en Nelleke Dianne en Marcel Bas, Max Martij s Kees en Elisabeth Jaime en Michele Thomas, Deborah Ellyana en Rien José Gerco, Martijn, Gerian Christian Heieen en Martin Michel en Elise Rik, Meike Maurice Francois Jeroen Jesse Reimer Met dankbaarheid gedenken wij Cornelis Francis Weststrate Grondlegger van onze bedrijven Zijn inspiratie, kennis en gedrevenheid zullen ons altijd tot voorbeeld zijn. Namens directie: CF Holding B.V. CF Techniek B.V. CF Tuintechniek B.V. In verband met bovenstaand overlijden zijn onze bedrijven donderdag 15 mei vanaf 12.00 uur gesloten Dankbetuiging Na het overlijden van onze man en vader Thijs Haks hebben wij heel veel blijken van medeleven en waardering voor Thijs ontvangen. Wij hebben dat enorm op prijs gesteld. Wij willen U allen daarvoor oprecht bedanken. Marijke Haks-de Wilde Eline Terneuzen, mei 2008

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72