s
de Italianen van Afrika
'Italianen kleden zich goed, zij hebben klasse' topontwerpster Diouma Dieng Diakhate
PZC Dinsdag 13 mei 2008 47
06:00 Koopjes tv 07:05
Seinfeld 07:35 Accor
ding to Jim 08:00 The
bold and the beauti
ful 08:25 De verloskun
digenpraktijk 09:20 De
kraamafdeling 09:50 JAG
10:50 Safari 11:00 Best
of Homeshopping 12:00
Off Centre 12:30 Spin
city 12:55 Hotel 13:25
Roseanne 13:55 Show
nieuws 14:15 Wegmis
bruikers 15:10 McLeod's
daughters 16:05 The
bold and the beautiful
16:30 JAG 17:30 ER
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
13:20 Business links
13:40 RTL Z Nieuws
14:20 PRAutotype 14:40
RTL Z Nieuws 15:20 We
kelijks gesprek met de
minister van Financi
en 15:30 RTL Z Nieuws
15:50 Wekelijks ge
sprek met de minis
tervan Financiën 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 Stu
dio E&W 16:40 RTL Z
Nieuws 17:50 The A-
Team
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00 Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16:00 Tel
Sell 16:55 De bruiloft
van... 17:25 Oprah Win
frey show
06:30 Namens Neder
land 06:55 Teen Titans
07:25 SamenWonen
08:00 Hotel 08:30 Ju
lia's tango 09:25 Trau
ma centrum 09:55 Pro
vidence 10:50 Astro
TV 12:55 Gilmore girls
13:50 Roseanne 14:20
Complete Savages 14:50
Disney Feest: Emper
or's new school 15:25
Born2Cook 15:55 Rea
dy steady cook 16:55
Suddenly Susan 17:20
Will Grace 17:45 Jud
ging Amy
09:00 JETIX: Kinder
programma's, met on
der meer Jacob Dub
bel, Iggy Arbuckle, Kids
from room 402, Gadget
&The Gadgetini's, De
vijfling, Tutenstein, Shu-
riken School, Mega Ba
bies, Pokémon advan
ced battle, Kim Possi
ble, Skunk Ful, Yin Yang
Yo, Tofu's, Totally spies,
Pokémon, Disney's The
Legend of Tarzan, Lilo
Stitch, Totally spies, Kim
Possible
o
18:30 Hotel, realitypro-
18:45 Baywatch, soapse-
18:15
Dr. Phil, talkshow
18:40 Gilmore girls, dra
18:00
Politieachtervoi-
gramma
rie
maserie
gingen, serie re
portages
18:05
Seinfeld, comedy
serie
18:30
According to Jim,
comedyserie
19:00 Hart van Neder
19:45
Allez allez Zim
19:05
Een huisvol klei
19:35 McLeod's daugh
19:00
Trick Treat,
land - Vroege
babwe, docusoap
ne etterbakjes,
ters, dramaserie
candid camera-
editie, nieuwspro
opvoedprogramma
show
gramma
19:05
Friends, comedy
19:20 Shownieuws -
serie
Vroege editie
19:30
Spin city
19:55
Off centre
20:00 Trauma centrum,
20:30
Chaos, actiefilm
20:00
De bruiloft van...,
20:30 Ugly Betty, come
20:30
Into the blue,
informatief
realityprogramma
dyserie
avonturen-actie-
20:30 House, ziekenhuis
20:30
28 days, filmdra
film
serie
ma
21:30 Medical Exami
21:25 Dirty sexy mo
ners
ney, dramaserie
misdaadserie
22:30 Hart van Neder
22:35
Het laatste uur-
22:25
As the world
22:20 Alleen nog een
22:55
Eye opener, we
land - Late editie,
Chernobyl, docu
turns, soapserie
man: de vrou
tenschap
reportages
mentaire
wen, datingpro-
22:45 Piets weerbe
gramma
richt, weerbericht
22:25 Law Order:
22:50 Shownieuws-
Special Victims
Late editie
Unit, dramaserie
23:15 De opvoedpoli 23:35 Traffic cops, poli- 23:15 Oprah Winfrey 23:15 Law Order: 23:35 Oplichters ont-
tie, informatief tiedocusoap show, amusement Special Victims maskerd, serie re-
(h) Unit, dramaserie portages
00:05
De puinruimers
00:10
RTL Poker: World
00:05
RTL Nieuws
00:10
Two twisted
00:10
Veronica Poker
00:40
Astro TV Night
Cup of Poker
00:15
Teleshop 8
00:40
Will Grace (h)
01:20
Nachtprogram
01:50
Red Live
01:10
Teleshop 7
00:16
Sneak preview
01:10
Nachtprogram
mering
01:11
Nachtlounge
02:00
KamasutraTV
mering
02:00
Poker after dark
03:00
The hotspot
05:30
Astrotijd
02:05
Nachtprogram
02:45
Nachtprogram
05:30
Astrotijd
mering
mering
go, gehuld in een van haar crea
ties, Diouma Dieng Diakhate be
gon haar loopbaan in een garage
met slechts twee naaimachines, in
middels is haar bedrijf uitgegroeid
tot 150 werknemers. „Ik heb de
mode-industrie nieuw leven inge
blazen. Toen ik de mode inging be
stond ontwerpen niet meer, nu zit
op elke straathoek een naaiatelier
en word ik overal nagemaakt."
Met haar succes probeert ze ande
ren te helpen. In haar geboorte
dorp financierde ze het werk van
een kraamkliniek waar vrouwen
gratis zorg krijgen bij hun beval
ling. „Je moet mensen helpen. Ik
ben ook met niets begonnen en
heb hulp gehad. Nu doe ik iets te
rug."
Paul Rosenmöller en de kracht van Afrika,
dinsdag, Nederland 2, 21.20 uur.
00
10
N»
IO
bJ
N»
N>
W
O
Topontwerpster Diouma Dieng Diakhate met Paul Rosenmöller in De
Kracht Van Afrika. foto Peter van der Linden/GPD
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu aan tafel
18:33 Trugkieke
18:46 Regioned
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Man bijt
hond. 14:00 Dierendokters
in het wild. 14:35 Thuis.
15:00 Sporza: De Ronde van
Italië. 17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Kinderen van Dewindt.
21:30 Eén wereld: Dringend
gewenst: Baby. 22:00 De tabel
van Mendelejev. 22:45 Het
journaal laat. 23:06 KENO-uit-
slagen. 23:07 Het weer. 23:10
Third rock from the sun. 23:35
De rode loper. 23:55 Man bijt
hond. 00:20 Doorlopende
herhalingen van Het journaal
laat en weer.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BC.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40
Karrewiet. 08:50 Disney classic
cartoon. 08:59 CANVAS. 09:00
Terzake. 09:25 Lentebeelden.
15:29 KETNET. 15:30 Pocoyo.
15:35 Bumba. 15:40 Draakje.
15:45 Bobde Bouwer. 15:55
Harry en zijn emmer dinosau
riërs. 16:05 Kleine Einsteins.
16:30 Samson Gert. 16:55
Smos. 17:10 Kim Possible in
het Disney festival. 17:35 Miss
BG. 17:50 Rocket mijn raket.
18:05 Go IV. 18:10 Karrewiet.
18:20 Peperbollen. 18:45
GoGo stop. 19:10 George van
de jungle. 19:25 Karrewiet.
19:35 Lizzie McGuire. 19:59
CANVAS. 20:00 Terzake. 20:40
Puiling. 21:10 Obsessions.
21:40 In Europa. 22:15 Nixon:
The man you loved to hate.
23:05 Phara. 23:45 Virus.
00:15 Doorlopende herhaling
van Terzake/Phara.
RTBF1
09:15 Ca bouge2008.09:35
Escapade gourmande. 10:00
Jardins loisirs. 10:20 Quand
j'étais p'tit. 11:55 Table des
terroirs. 12:05 Les feux de
I'amour. 12:48 Nieuwsover
zicht. 12:50 Weerbericht.
12:56 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:35 Weer
bericht. 13:40 Télétourisme.
13:50 Derrick. 14:50 Papa et
moi. 16:51 Questions d'argent.
16:52,17:40 7 a la maison.
18:29 Dans ma rue. 18:30 Le
6 minutes. 18:35 Weerbe
richt. 18:45 Au quotidien.
19:21 Chauddevant. 19:22
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:10 Weerbericht. 20:15
Fauteuils d'orchestre. 22:05
Matière grise. 22:58 Questions
d'argent. 23:00 En quête de
sens - La pensée et ies hom
mes. 23:15 50° nord. 00:00 Le
12 minutes. 00:15 Nieuws.
RTBF2
09:00 Lesniouzz. 09:10
Minuscule. 09:11 Tekenfilms.
11:15 Auto mobile. 11:40 Plus
belle la vie. 12:10 Toute une
histoire. 13:04 Tekenfilms.
13:40 Histoire du look: Révo-
lutions et modes. 14:35 Toute
une histoire. 15:35 C'est pas
sorcier. 16:02 lei bla bla. 16:05
Tekenfilms. 17:40 Les niouzz.
17:50 Air de familie. 17:55
Toute une histoire. 18:55 Plus
belle la vie. 19:25 Les Griffin.
19:50,19:55 Un gars, une fille.
20:05 Beursberichten. 20:10
Kiss of death. 21:55 Scenes
de crime. 22:23 KENO. 22:24
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:44 Beursberich
ten. 22:45 Concours Reine
Elisabeth - Session chant 2008.
23:40 Doorlopende herhaling.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:15 Missing
live. 11:00 Homes underthe
hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 To buy or
not to buy. 12:45 Cash in the
attic. 13:10 Nieuws en weer
bericht. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:40 Doctors.
15:10 Out of the blue. 15:35
Real rescues. 16:05 LazyTown.
16:25 Uncle Max. 16:35 Fran
kenstein's cat. 16:45 Mortified.
17:15 Dinosapien. 17:35 Blue
Peter. 18:00 Newsround. 18:15
The weakest link. 19:00 Nieuws
en weerbericht. 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht.
20:00 The One show. 20:30
EastEnders. 20:57 Nieuws
en regionaal nieuws. 21:00
Holby City. 22:00 Waking the
dead, 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:25
Regionaal nieuws en weerbe-
riciit. 23:35 Speelfilm.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Tel-
etubbies. 07:55 Pozzie. 08:00
Arthur. 08:25 Newsround.
08:30 Hider in the house.
09:30 Jackanory junior. 09:45
Numberjacks. 10:00 Boogie
Beebies. 10:20 Me too! 10:35
Something special. 10:55 Be
safe with the Tweenies. 11:00
In the night garden. 11:30 Let's
write poetry. 11:50 Primary
history. 12:10 Timewatch.
13:00 The daily politics. 13:30
Working lunch. 14:00 The
maths channel. 14:10 Primary
geography. 14:30 Animal park.
15:30 Murder, she wrote.
16:15 Through the keyhole.
16:45 Flog it! 17:30 Ready
steady cook. 18:15 Escape to
the country. 19:00 Eggheads.
19:30 Great British menu.
20:00 Michael Palin's new
Europe. 21:00 Natural world.
22:00 Onbekend. 23:00 Later
live.... 23:30 Newsnight. 00:15
Weerbericht. 00:20 Mad men.
Duitsland 1
09:00 Tagesschau. 09:05
Rote Rosen. 09:55 ARD-Wet-
terschau. 10:00 Tagesschau.
10:03 Brisant. 10:30 Eine
Liebe im Zeichen des Drachen.
12:00 Tagesschau um zwölf.
12:15 ARD-Buffet. 13:00
ARD-Mittagsmagazin. 14:00
Tagesschau. 14:10 Rote Rosen.
15:00 Tagesschau. 15:10 Sturm
der Liebe. 16:00 Tagesschau.
16:10 Giraffe, Erdmannchen
Co. 17:00 Tagesschau um
fünf. 17:15 Brisant. 18:00 ARD
vor acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15 Tiera-
rztin Dr. Mertens. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Menschen bei Maischberger.
00:00 Nachtmagazin. 00:20
Anatevka.
Duitsland 2
09:00 Tagesschau. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15 Reich
und Schön. 11:35 Schat
ten der Leidenschaft. 12:00
Tagesschau um zwölf. 12:15
drehscheibe Deutschland.
13:00 ARD-Mittagsmagazin.
14:00 heute - in Deutschland.
14:15 Die Kiichenschlacht.
15:00 heute-Sport. 15:15
Ruhrpott-Schnauzen. 16:00
heute-in Europa. 16:15 Wege
zum Gliick. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Wien. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Die Rosenheim-Cops. 20:15
Kieling - Expeditionen zu den
Letzten ihrer Art. 21:00 Frontal
2121:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 37°. 23:00
Johannes B. Kerner. 00:15
heute nacht.
Discovery
07:40 Rides: Power tour 08:30,
08:55 5th Gear. 09:25 Brainiac.
10:15 Ultimate biker challenge
Russia. 10:40 Forensic detec
tives: Material witness. 11:35
Ultimates: Ultimate trains.
12:30,13:00 How it's made.
13:25 Dirty jobs: Well digger.
14:20 China's man made mar
vels: Beijing makeover. 15:15
American chopper: History
of the OCC - Special. 16:10
American hotrod: '32 Hi-Boy
roadster. 17:05 Engineering
the World Rally: Argentina
- The big shake-up. 18:00,
18:30 How it's made. 19:00
Mythbusters: Crimes and
mythdemeanours. 20:00 Dirty
jobs: Cave digger. 21:00 Really
big things: Man-made islands.
22:00 Mega builders: Mighty
shovel. 23:00 Biker build-off:
Craig Whitford vs Mike Long.
00:00 Extreme engineering:
Fault zone tunnel.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
11:59 National Geographic
Channel. 12:00 Planet mecha
nics: Heavy metal house. 13:00
Great Wall of China: Monggl
invaders. 14:00 Secrets of the
First Emperor. 15:00 Earth
investigated: Explosive force.
15:59 National Geographic
Junior. 16:00 Chimp diaries.
16:30 Let's get inventin. 17:00
The Shak: Gas. 17:30 Croco
dile chronicles: All choked up.
18:00 Vegas comes to China:
Battle for Macau. 19:00 Secret;
of the First Emperor. 20:00
What would happen if...? 20:30
Planet mechanics: Tree powe
red truck. 21:30 Lockdown:
Inside maximum security.
22:30 The real con air. 23:30
Aryan brotherhood.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 De video
theek. 13:00 10 X Fatboy
Slim. 14:00 De videotheek.
15:00 Pete Philly Perquisite
serveren. 15:30 Your super-
chart. 16:30 Reaction. 17:30
Wakker worden met Sascha.
18:00 Superclip top 250.19:00
De videotheek. 20:00 Your
superchart. 21:00 Gamekings.
22:00 TMF Rock top 10.23:00
Wakker worden met Sascha.
23:30 TMF Classics. 00:00
Midnight.
MTV
10:10 Breakfastclub MTV
top 10.11:00 M is for mi
14:00 UK top 20.15:00
Making the band 4.15:55 My
super sweet 16.16:20 Real
world Sydney. 16:50 Room
raiders. 17:15 Score. 17:40
Pimp my ride. 18:10 Boiling
points. 18:35 Made. 19:30 My
super sweet 16.20:00 Real
world Sydney. 20:25 True life.
21:20 All access: Celebrity
bad fashion. 22:10 My super
sweet 16.22:40 Pimp my ride.
23:05 Punk'd. 23:30 Celebrity
deathmatch. 00:00 UK top 20.
TV 5
07:25 Un livre un jour. 07:30
Télématin. 08:00 Canadees
nieuws. 08:30 Cöté cuisine.
09:00 Cöté jardins. 09:25
Télétourisme. 09:55 360° -
GEO. 10:45 Des chiffresrerdes
lettres. 11:15 Tout le monde
veut prendre sa place. 12:00
TV5Monde l'info. 12:05 Les es
capades de Petitrenaud. 12:30
Plus belle la vie. 13:00 Ru-
meurs. 13:30 Belgisch nieuws
14:00 Sous le soleil. 15:00 AFP,
profession photographe. 16:00
C com-^@. 16:30 Questions
pour un champion. 17:00
Temps présent. 18:00 Nieuws.
18:25 Le journal de l'eco. 18:30
La promeneuse d'oiseaux.
20:05 Cathérine. 20:25 25ème
image. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:50
Complement d'enquête.
Eurosport
08:30 Eurogoals. 09:15 Turnen.
10:30 Road to EURO. 10:45
Eurogoals. 11:30,12:30 Voet
bal: UEFA Cup. 14:00,15:00
Wielrennen. 17:30 Voetbal: EK
onder 17 jaar 18:15 Eurogoals
flash. 18:30 Voetbal: EK onder
17 jaar. 19:15 Eurogoals. 20:00
Voetbal: EK onder 7 jaar.
21:45 Boksen. 23:30 WATTS.
00:00 Autosport: Rally.
CNN
09:00 World news Europe.
10:30 World sport 11:00
Larry King. 12:00 World news
Europe. 13:00 World news
Asia. 14:30 World sport. 15:00
World news Asia. 16:00 Your
world today. 20:30 World busi
ness today. 21:00 World news
Europe. 21:30 World business
today. 22:00 World news Eu
rope. 22:30 World sport 23:00
Business international. 00:00
The situation room.