Edward Gal geeft clinic in Axel
40 Dinsdag 13 mei 2008 PZC
Uff 213
V ATLETIEK
Hulst. Pinkstergala.
Mannen. 100 meter: 1. Erik Wijmeersch 10,42; 2. Pa
trick van Luijk 10,46; Martis Obed 10,73. 200 meter:
Martis Obed 21,81; Giovanni Codrington 21,95, Yous-
sef Rhalfioui 21,96. 800 meter: Martijn Arnoldussen
1.53,97; 2. Hayved Said 154,97; 3. Bilal Anrar
1.55,08. 3000 meter: 1. Sanne Torfs 8.15,95; 2. Den
nis Weijers 8.31,86; 3. Jeroen Maas 8.37,33. Discus:
1. Mike van der Bilt 58,74; 2. Maarten Persoon
57,23; Erik Cadée 56,65. Kogel: 1. Maarten Persoon
17,60; 2. René van der Donk 17,44; 3. Wim Blondeel
16,60. Speer: 1. Tom Goyvaerts 79,65; 2. Jeroen
Blommerde 68,57; 3. Björn Blommerde 63,59.
Vrouwen. 100 meter: 1. Janice Babel 12,02; 2. Esme
ralda Adriaans; 3. Elke Bogemans 12,10. 200 meter:
1. Kadene Vassel 24,66; 2. Elke Bogemans 24,82; 3.
Esmeralda Adriaans 24,99.1500 meter: Xenia Luxem
4.22,35; 2. Lindsey De Grande 4.23,08; 3. Stephanie
de Croock 4.25,61. Discus: 1. Monique Jansen 56,49,
2. Loes Verlaak 50,72; Melissa Boekelman 49,70. Ko
gel: Melissa Boekelman 16,75; 2. Monique Jansen
14,34; Ankie Timmers 14,28. Speer: 1. Melissa Du-
pré 47,05; 2. Jisca Docters 45,68; 3. Mandy van der
Meer 38,68.
Desenzano dei Garda. Vrouwen. Zevenkamp, eind
stand: 1. Collonville (Fra) 6256, 2. Melnitsjenko
(Oek) 6195, 3. Pickler (VSt) 6190, 4. Wisse (Ned)
5975. Uitgevallen na zes onderdelen: Hoos (Ned).
Nisse Meidoornloop 15 km Mannen: 1. Theo Ra-
bout (Aardenburg) 55.14, 2. Ron Aardenburg
(Heemskerk) 57.37, 3. Erik Kok (Arnemuiden) 59.39,
4. Arjo Verhage (Aagtekerke) 1.01.01, 5. Gert v d Vin
den (Biggekerke) 1.01.20, ö.Theo den Herder (Kapel-
Ie) 1.01.43, 7. Jon Herselman (Kapelle) 1.02.05, 8.
Martijn Kok (Wolphaartsdijk) 1.02.47, 9. Sake
Hospes (s-H Hendrikskind) 1.06.06, 10. Huub Beelen
(Goes) 1.06.10, 11. Jon van Caspel (Vlissingen)
1.06.40, 12. Robert Provoost (Domburg) 1.06.46, 13.
Rudi Grim (Lewedorp) 1.07.14, 14. Jos Put (Vlissin
gen) 1.07.16, 15. Chris Koole (Yerseke) 1.07.20, 16.
P Geschiere Kees (Serooskerke) 1.07.25, 17. Henk
van de Poel (Westkapelle) 1.08.24, 18. Jean Piere
Keyzer (Goes) 1.08.27, 19. Hans van de Peyl (Dom
burg) 1.08.53, 20. Rien Meerman Jan- (Arnemuiden)
1.09.28. Vrouwen: 1. Marianne de Kok (Lewedorp)
1.04.03, 2. Leonie Ton (Colijnsplaat) 1.08.08, 3. Juliet
te Visser (Goes) 1.17.06, 4. Vera de Blaey (Heinkens-
zand) 1.21.18, 5. Lena de Wilde (Vlissingen) 1.21.52,
6. Dorien Coomans (Aagtekerke) 1.24.17, 7. Marjan-
ka Rijk (Nisse) 1.25.41.
7.5 km Mannen: 1. Kris Derveaux (Oostende B)
26.19, 2. Benito Bostelaar (Serooskerke) 29.22, 3.
Martijn Tissink (Kapelle) 29.26, 4. Patrick Temmer
man (Kaprijke B) 29.59, 5. Tony Janse (Kapelle)
30.42. Vrouwen: 1. Marietta van Anrooy (Kapelle)
55.02, 2. Yvonne van de Weele (Goes) 37.17, 3. Roe-
ly Prenger (Domburg) 38.51, 4. Geertje Huurman
(Goes) 42.42, 5. Annemieke Poot (Middelburg)
42.47.
AUTOSPORT
Istanbul. Formule 1, Grote Prijs van Turkije. 1. Mas
sa (Bra) Ferrari 1.26.49,451 (gem. 213,808 km/uur),
2. Hamilton (GBr) McLaren op 3,779, 3. Raikkönen
(Fin) Ferrari 4,271, 4. Kubica (Pol) BMW Sauber
21,945, 5. Heidfeld (Duï) BMW Sauber 38,741, 6. Al-
onso (Spa) Renault 53,724, 7. Webber (Aus) Red Buil
Racing 1.04,229, 8. Rosberg (Dui) Williams 1.11,406,
9. Coulthard (GBr) Red Bull Racing 1.15,270, 10. Trul-
li (Ita) Toyota 1.16,344' op 1 ronde: 11. Button (GBr)
Honda, 12. Kovalainen (Fin) McLaren, 13. Glock (Dui)
Toyota, 14. Barrichello (Bra) Honda, 15. Piquet (Bra)
Renault, 16. Sutil (Dui) Force India, 17. Vettel (Dui)
Toro Rosso. Uitgevallen: Bourdais (Fra) Toro Rosso,
Nakajima (Jap) Williams, Fisichella (Ita) Force India.
Stand WK coureurs: 1. Raikkönen 35 punten, 2. Mas
sa 28, 3. Hamilton 28, 4. Kubica 24, 5. Heidfeld 20.
BASKETBAL
Mannen.
Eerste klasse A: Smokkelhoek-Souburg 47-65.
Stand: Vlissingen 2 24-44; High Five 3 22-42; EBBC 4
23-28; Waldric 22-26; Vlijmscherp 3 24-24; ELBC
21-22; Vossenberg 24-22; Starz;81 21-22; Fast 4ward
24-22; Souburg 23-20; Scheldesport 2 23-18; Smok-
kelhoek 24-4; Agathos 2 23-4.
Tweede klasse: Volharding 2-Marathon 69-59, Smok-
kelhoek 2-Mevo'80 114-60
DAMMEN
KNDB-beker ronde 1: Witte van Moort 2-DC Lent
5-3, DES Lunteren-Roden Leek 7-1, De Kroonschijf
Ede-Heijmans Excelsior 2-6, Het Noorden 2-DEZ Cu-
lemborg 1-7, DEZ Culemborg 2-Roderland 1-7, Witte
van Moort-CEMA/DVZ* 4-4, Het Noorden-Wanswerd
5-3, Middelburg-Van Stigt Thans 0-8 (D.Kasse-R.Heus-
dens 0-2, P.Schunselaar-R.CIerc 0-2, A.Kamme-
raat-H.Jansen 0-2, 4. J.de Jonge-S.Winkel 0-2), Van
Stigt Thans 2-IJmuiden 2-6, Angarde*-Den Haag 4-4,
RDC Rijnsburg-PWG 's Gravenpolder 5-3 (C.van Dus-
seldorp-M.Rentmeester 1-1, 2. R.Meijer-A.van den
Berge 1-1, 3. R.Kromhout-J.de Leeuw 2-0, 4. M.Bre-
mer-A.Kousemaker 1-1), Huizum-GDC Gorinchem
6-2, Zaanstreek-Franeker* 4-4, Samen Sterk Hazers-
woude-Ons Genoegen Utrecht 3-5, Constant-Denk
Zet HG 3-5, DUO*-HDC Hoogeveen 4-4. wint na
sneldammen.
GOLF
Ponte Vedra Beach. Amerikaanse Tour. Players
Championship. Eindstand: 1. Garcia (Spa), Goydos
(VSt) 283 slagen, Garcia wint na playoff, 3 Quinney
(VSt) 284,
Axel. Unicef Trofee. 1. Sander en Jannick Risseeuw,
Spui, 46 punten, 2. Ron en Govert Wessels, Hulst,
40, 3 Patrick en Zino Meesen, Axel, 39.
HOCKEY
Rotterdam. Euro Hockey League, mannen Halve fi
nales: HC Rotterdam (Ned)-HGC (Ned) 4-7, Uhlen-
horster HC (Dui)-Club Egara (Spa) 5-2. Finale:
HGC-Uhlenhorster HC 0-1 n.v. (0-0). 73. Köpp 0-1.
Om derde plaats: HC Rotterdam-Club Egara 2-2 n.v.
(2-2). HC Rotterdam wint na shoot-out: 2-1.
Keulen. EC 1, vrouwen. Finale: Den Bosch (Ned)
Club de Campo Madrid (Spa) 7-0 (5-0).
Mannen. Derde klasse C: Gilze Rijen-Prinsenbeek
1-3. Stand: Waalwijk 19-47; Spijkenisse 18-43; Derby
18-35; Prinsenbeek 18-30; Voorne 19-26; Rapide
18-24; Rapid 18-18; Udenhout 18-16; Tempo 18-16;
Hoeksche Waard 18-16; Gilze Rijen 18-15.
JUDO
Hoevenen (B). Jonas Engelstoernooi. Uitslagen
sportschool Geelhoed. Tot 13 jaar. Tweede plaats:
Geert van de Voorde -34 kg. Derde plaats: John Fier-
loos -38 kg. Tot 11 jaar. Eerste plaats: Cheremy Pon-
gajow -34 kg, Jarno Bouwmeester -32 kg. Lein Mul
der -30 kg. Tweede plaatsen: Zeno Canninga -42 kg.
Wendy Fierloos -44 kg. Derde plaatsen: Ques Can
ninga -27 kg. Wesley Rijnhout -42 kg.
KORFBAL
Overgangsklasse D: OA-KCC 14-11, Fortis-AKC
PAARDENSPORT
Vrouwenpolder. Dressuur LR Oranjezon. Paarden
klasse Z1/Z2: 1. Miranda Weijermans, Ultano H
(Gouwe Reyers) 212; 2. Santoucha van der Meij, Gasa-
dy's Ravello (Schouwse R.) en Margreet
Walraven/Rinola (Oranjezon) 206. Tweede proef: 1.
Santoucha van der Meiju, Gasady's Ravello, 219; 2.
Miranda Weijermans, Ultano H, 217; 3. WEanda Ver
hage, Unicorn Lancody (Gouwe Reyers) 207. M2: 1.
Sandra van de Vreugde, Ushra (Scheldestad) 195; 2.
Suzy de Pagter, Roan (Scheldestad) 180; 3. Ilona Mal-
jers, Baggio van de Kuchtigrai (Gouwe Reyers) 174.
Tweede proef: 1. Syzy de Pagter, Roan, 173; 2. San
dra van de Vreugde, Ushra, 167; 3. Ilona Maljers, Bag
gio van de Kuchtigrai, 157. Ml: 1. Santoucha van der
Meij, Gasady's Winsor en Miranda Weijermans, Vero
na, 190; 3. Mariska de Vrieze, Nice (Braanjenhoek)
185. Tweede proef: 1. Sandy Breel, Uvita (Oranjezon)
188; 2. Esther Bogerman, Hofstedes Vulcanus
(Schouwse R.) 187; 3. Bianca Gorter, Hercules
(Sé-Ros) 186. L2: 1Katja de Groes, Uriant Walche-
mouche, 183. M1: 1. Nicole Vaes, Vivanta Oranjer.)
192; 2. Pricella Evertse, Vienna C (oranjezon) 190; 3.
Evelien de Kesel, Valerie (Haringr.) 189. Tweede
proef: 1. Santoucha van der Meij, Gasady's Winsor
(Schouwse R.) 198; 2. Priscella Evertse, Vienna, 195;
3. Nicole Vaes, Vivanta, 191. L2: 1. Yorick Baecke,
Rijo (Vlakter.) 196; 2. Jeanette van Gorsel, Vaisatha
(Vlaandertse R.) 195; 3. Marjolein Contant, Ubrinica
(Eenhoornr.) 190. Tweede proef: 1. Yorich Baecke,
Rijo, 195; 2. Laura Broodman, Timeless (Haringr.)
189; 3. Jolanda de Smet, Risee de Revel (St. Isedoor)
188. L1: 1. Floortje Maat, Woophy (Sé-Ros) 191; 2.
Elles Krans, Pionet (Hulst) 187; 3. Kim Vink, Wette
(Oranjer.) 181. Tweede proef: 1. Kim Vink, Wette en
Ilse Roozen, Wanna B (Hulst) 196; 3. Floortje Maat,
Woophy, 194.
Springen paarden klasse ZZ klassiek: 1. Cindy Per-
daen, Mumbo (Oranjer.) 0/75.50; 2. Ilyo de Loos, Na
dir (Hulst) 4/69.64. Z: 1. Stieven van Bunder, Ravel D'
Anne-Croix (Meerdonk) 0/0/34.78; 2. Daan de
Cleene, Amie de Lune (Kieldrecht) 0/0/35.94; 3. Ilyo
de Loos, Quenette, 16.79.44. M: 1. Cindy Perdaen,
AXEL - Edward Gal in actie met de machtig ogende Stra
divarius, één van de paarden die nog niet klaar is voor
het grote werk. Gal demonstreerde in manege Heikant
heel duidelijk hoe hij' werkt met een paard in opleiding
tijdens de tweede editie van de selectiedag van The
Creative Club. Bij de pony's won Janey Vermunt uit Koe
wacht. Bij de paarden ging de winst naar Cathlin van de
Ven uit Naaldwijk. foto Wim Kooyman
15-19. Stand: Rohda 10-20; AKC 10-16; KCC 10-12;
OA Olympia 10-9; WION 10-9; Sporting Trigon 10-7;
KVA 10-4; Fortis 10-3.
Eerste klasse F: Fortissimo-Avanti P 11-10, All Rea-
dy-De Vinken 13-8. Stand: Tempo 10-18; VEO
10-15; ONDO G 10-15; SDO K 10-10; Avanti P 10-8;
All Ready 10-6; De Vinken 10-5; Fortissimo 10-3.
Eerste klasse G: Tjoba-Rust Roest 12-14, IJsselvo-
gels-Kinderdijk 14-9, Sagitta-Swift M 7-8, Maas-
sluis-Pernix 10-12. Stand: Rust Roest 10-16; Tjoba
10-13; IJsselvogels 10-12; Kinderdijk 10-12; Maas
sluis 10-11; Swift M 10-9; Pernix 10-7; Sagitta 10-0.
Tweede klasse G: Vitesse-Merwede 10-8, ACKC-Bol-
nes 13-11, TOP A-Or. Nassau V 13-12. Stand: Vitesse
10-18; TOP A 10-17; Merwede 10-16; RWA 10-10;
ACKC 10-10; Bolnes 10-4; Oranje Nassau V 10-3;
DSO K 10-2.
Derde klasse P: Stormvogels W-Nikantes 15-9, To-
go-OZ Hoekse 9-8, Seolto-Luctor 11-2, 't Cap-
proen-Ondo M 16-11. Stand: ;t Capproen 10-18;
Stormvogels 11-16; OZ Hoekse 10-13; Ondo M
10-12; Togo 9-7; Seolto 10-7; Nikantes 9-5; Luctor
11-2.
Vierde klasse L: Volharding-BKC 11-7, KVK-Blauw
Wit K 8-9, Zaamslag-Zevenbergen 19-10. Stand:
Blauw Wit K 9-16; KVK 9-15; Zaamslag 9-11; Atlas
8-8; Volharding 8-5; BKC 8-4; Zevenbergen 9-1
ren) 188; 2. Marjolein Contant, Ubrinica (Eenhoornr.)
187; 3. Johan Louwerse, Lewis (Sé-Ros) 187. Tweede
proef: 1. Claudia Hoondert, Vilando (Weelr.) 188; 2.
Ellen van Turnhout, Mogilewa (Sé-Ros) 187; 3. Katja
de Groes, Uriant, 184. L1: 1. Miranda Roelse, Perla
(Vroonr.) 190; 2. Manon Sinke, Turn Turn (Weelr.)
187; 3. Sabine de Ridder, Murano (Sé-Ros) 183. Twee
de proef: 1. Sabine de Ridder, Murano, 190; 2. Ma-
non Sinke, Turn Turn, 189; 3. Suzanne Contant, Elmer
(Sé-Ros) 181.
Axel. Dressuur Rabo Topcompetitie klasse Z2; 1.
Mieke Evertse, Trisha (Oranjezon) 67.50%; 2. Chantal
Nijpjes, U've Got It (Sé-Ros) 64.82%. 3. Anneke Pher-
nambucq, Toscane (Weelr.) en Jessica Nijpjes, Hexa
gon's Venco (Sé-Ros 64.85%. Z1: 1. Chantal Nijpjes
Hexagon's Varity (Sé-Ros) 65.29%; 2. Miranda Weijer
mans, Ultano H (Gouwe Reyers) 3. Nathaly Thijssen,
Rasandra (Hulst) 57.94%. Kür op muziek Z2: 1. Em
my Bouhoorn, Parlando (Hulst) 68.25%; 2. Vincent
Bol, Jumper K (Walcheren) en Anneke Phernaqm-
bucq, Toscane (Weelr.) 67.75%. Z1. 1. Miranda We
ijermans, Ultano H, 72.50%. M2:1. Stephanie de Frel,
Virgina (Hulst) 186; 2. Tresemiek Picavet, Srara-
mouche (Oranjer.) en Miereile Cappendijk, Jive (Hon-
ter.) 185. Tweede proef: 1. Mireile Cappendijk, Jive,
190; 2. Stephanie de Frel, Virgina, 188; 3. Dylan de
Ridder, Portland (Hulst) en Tresmiek Picavet, Scara-
What's in a Name, 0/79.44. 2. Ellen Briquet, Mazzel
(Eenhoornr.) 4/80.51; 3. Colinda Cornelissens, Boni
face (Hulst) 4/96.72. L: 1. Ellen Briquet, Rocket Po
wer, 0/0/35.44; 2. Wendy Vlaminck, Vivi van 't Hage-
hof (Kieldrecht) 0/0/37.03; 3. Marije Perdaen, Walker
(Sas van Gent) 0/0/37.29.
SCHAKEN
Oost-Souburg. Open Souburgs kampioenschap
doorgeefschaken. 1. Robin Bosters/Jeroen Hekhuis
23,5, 2. Rogier van Gemert/Ronald Steijn 23,0, 3. Al-
bert Vermue/ Paul van Dijke 21,0, 4. Remco van de
Braak/ Joey Grochal 19,5, 5. Roeland Alders/ Corne
Boogaard 18,0, 6. Ingeborg Jansen/Maarten Radema
kers 16,0, 7. Olaf Cliteur/ Kees Koper 14,0, 8.
Jean-Pierre van Gemert/ Merijn van Broekhoven, Arjo
van Dommelen/ Maxim de Clercq 10,0, 10. Joey van
de Braak/ Rien de Bock 9,5.
TENNIS
Berlijn. Vrouwen.Kwartfinale: Ivanovic (Ser/2)-Sza-
vay (Hon/10) 3-6 6-4 6-3. Halve finale: Safina
(Rus/13)-Azarenka (WRu) 6-4 6-1, Dementjeva
(Rus/7)-lvanovic 6-2 7-5. Finale: Safina-Dementjeva
3-6 6-2 6-2.
Rome. Mannen. Halve finale: Wawrinka (Zwi)-Rod-
dick (VSt/6) 3-0 opgave Roddick, Djokovic
(Ser/3)-Stepanek (Tsj) 6-0 1 -0 opgave Stepanek. Fina
le: Djokovic-Wawrinka 4-6 6-3 6-3.
VOETBAL
Nieuwdorp. Grontmijgala. Poule A: RKC Waal-
wijk-Eendracht Aalst 2-0 Germinal Beer
schot-Zeeuws Vlaamse selectie 0-0 RKC Waal
wijk-Zeeuws Vlaamse selectie 1-1 Eendracht
Aalst-Germinal Beerschot 1-1 Eendracht
Aalst-Zeeuws Vlaamse selectie 1-1 RKC Waal-
wijk-Germinal Beerschot 2-1 Eindstand: 1. RKC Waal
wijk 3-7 2. Zeeuws Vlaamse selectie 3-3 3. Germinal
Beerschot 3-2 4. Eendracht Aalst 3-2 Poule B: Wal-
chers Elftal—Borsels Elftal 3-0 RBC Roosendaal-Cercle
Brugge 2-0 Walchers Elftal—Cercle Brugge 1 -0 Borsels
Elftal-RBC Roosendaal 0-1 Walchers Elftal-RBC
Roosendaal 0-1 Borsels Elftal-Cercle Brugge 2-0 Eind
stand: 1. RBC Roosendaal 3-9 2. Walchers Elftal 3-6
3. Borsels Elftal 3-3 4. Cercle Brugge 3-0 Poule C:
Borsels Elftal-Walchers Elftal 0-1 HSV Hoek-Terneu-
zense Boys 1-0 HSV Hoek-Borsels Elftal 4-0 Temeu-
zense Boys-Walchers Elftal 0-4 Borsels Elftal-Temeu-
zense Boys 1-2 Walchers Elftal-HSV Hoek 1-0 Eind
stand: 1Walchers Elftal 3-9 2. Hoek 3-6 3. Terneu-
zense Boys 3-3 4. Borsels Eftal 3-0
TURNEN
Lausanne. EK mannen. Toestelfinales. Vloer: 1. Go-
lotsoetskov (Rus) 15,700, 2. Selariu (Roe) 15,650, 3.
Hambüchen (Dui) 15,375. Voltige: 1. Berki (Hon)
16,025, 2. Ude (Kro) 15,625, 3. Seligman (Kro)
15,550, Ringen: 1. Van Gelder (Ned) 16,500, 2. Jo-
vtsjev (Bul) 16,200, 3. Rodrigues (Fra) 16,050,
Sprong: 1. Blanik (Pol) 16,562 (16,600/16,525) 2.
Kaspiarovitsj (WRu) 16,400, 3. Popescu (Roe)
16,350, Wammes (Ned) 15,975 (15,850/16,100),
Brug: 1. Petkovsek (Slv) 16,025, 2. Cucherat (Fra)
16,000, 3. Krioekov (Rus) 15,875, Rek: 1. Ham
büchen 16,025, 2. Maras (Gri) 15,850, 3. Pegan (Slv)
15,300.
VOLLEYBAL
Mannen.
Tweede divisie C: Atak'55 - Triade VCT 3-2.
WIELRENNEN
Palermo. Ronde van Italië. Eerste etappe, ploegen
tijdrit: 1. Slipstream 23,6 km in 26.32 (53,366
km/u), 2. CSC 0.06, 3. High Road 0.07, 4. Liquigas
0.09, 5. Barloworld 0.14, 6. LPR 0.28, 7. Astana 0.29,
8. Tinkoff 0.33, 9. Quick-Step 0.42, 10. Lampre 0.45,
16. Rabobank 1.04. Tweede etappe, Cefalu - Agri-
gento: 1. Ricco (Ita) 207 km in 5.48.35, 2. Di Luca
(Ita), 3. Rebellin (Ita), 4. Pellizotti (Ita), 5. Savoldelli
(Ita), 6. Rodriguez (Spa), 7. Veikkanen (Fin) 0.04, 8.
Nibali (Ita) 0.08, 9. Piepoli (Ita), 10. Klöden (Dui), 17.
Mentsjov (Rus) 0.10, 18. Contador (Spa), 19. Vande-
velde (VSt), 110. Engels 3.53,122. Eltink 5.37, 126.
Löwik, 152. De Groot 11.40. Derde etappe, Catania
- Milazzo: 1, Bennati (Ita) 221 km in 5.37.01, 2. Za-
bel (Dui), 3. Hondo (Dui), 4. Fothen (Dui), 5. Loddo
(Ita), 6. Fernandez (Spa), 7. DalI'Antonia (Ita), 8. Perez
(Col), 9. Cavendish (GBr), 10. Gatto (Ita), 50. Engels,
75. Eltink, 164. Löwik 5.19,183. De Groot 7.57.
Algemeen klassement: 1. Pellizotti 11.52.17, 2. Van-
develde 0.01, 3. Di Luca 0.07, 4. Possoni (Ita) 0.08, 5.
Nibali (Ita), 6. Sorensen (Den) 0.17, 8. Savoldelli 0.19,
9. Noe (Ita) 0.22, 10. Gasparotto (Ita) 0.25, 105. En
gels 6.15, 106. Eltink 6.32, 140. Löwik 11.51,187.
De Groot 20.32.
Vierdaagse van Duinkerken. Vijfde etappe, Calais -
Sangatte: 1. Dessel (Fra) 179 km in 4.33.48, 2. Cio-
lek (Dui), 3. Dumoulin (Fra), 4. Rast (Zwi), 5. Fedrigo
(Fra), 6. Roux (Fra), 28. De Kort 0.21, 45. Terpstra
1.18, 52. Knaven 1.26, 66. Matthé Pronk 1.33, 87.
Maaskant 11.55, 89. Giling, 93. Van Dijk, 95. Rooijak-
kers, 122. Curvers. Zesde en laatste etappe, Duin
kerken - Duinkerken: 1. Hushovd (Noo) 128,4 km in
2.56.48, 2. De Haes (Bel), 3. Steegmans (Bel), 4. Bo-
zic (Slv), 5. Siedler (Dui), 6. Renshaw (Aus), 8. Maas
kant, 13. Van Dijk 0.03, 18. Matthé Pronk, 37. De
Kort, 73. Curvers 0.44, 74. Rooijakkers, 87. Knaven,
88. Giling, 98. Terpstra. Eindstand: 1. Augé (Fra)
25.45.48, 2. Lhotellerie (Fra) 1.36, 3. Fedrigo (Fra)
1.54, 4. Rojas Gil (Spa) 2.02, 5. Rast (Zwi) 2.05, 6.
Meersman (Bel) 2.06, 16. De Kort 2.45, 43. Pronk
5.04, 51. Knaven 5.56, 68. Terpstra 12.41, 82. Rooi
jakkers 15.54, 96. Maaskant 22.24, 105. Van Dijk
24.44,110. Curvers 25.14,113. Giling 25.38.
Clasica de Alcobendas. Eindstand: 1. Mosquera
8.09.31, 2. Marczynski 1.11, 3. Codol, 4. Vazquez
1.38, 5. Faria 1.54, 6. Mancebo 2.02.
Ronde van Midden Brabant 190 km.1. Johnny Hoo-
gerland (Yerseke) 4:27:12, 2. René Hooghiemster
(Oentsjerk), 3. André van Reek (Nieuw Vennep), 4.
Fulco van Gullik (Apeldoorn), 5. Sjoerd 8otter,
Heinkenszand. Zeeland Classic: 1Mare den Hoed
(Pijnacker), 2. Arjen Hoogenboom (Rijswijk), 3. Kevin
Gideonse (Heinkenszand), 4. John Haast (Rijsbergen),
5. Christ de Baat (Hoeven), 6. René Haast (Rijsber
gen), 7. Erik Bos (Rotterdam), 8. Tom Linten (B), 9.
Robert van Dalen (Andel), 10. Tini van Rijsbergen
(Sprundel), 14. Sander Vleugel (Wemeldinge), 16.
Guillaume de Punder (Wilhelminadorp), 20. Jack van
der Horst (Oost-Souburg).
Mijnsherenland. Cat 3: 17. Sven van Nieuwkerk.
Bleiswijk. Jeugdselectiewedstrijd. Meisjes. Cat 2:
2. Claudia Jongerius, Cat 4: 1. Denise Gunst. Jongens:
Cat 2: 3. Timo de Jong, Cat 5:13. Milan Vader, Cat 3:
5. Nick Janssen. Cat 6: 1. Ivar Moeleker, 6. Davy
Gunst. Cat 4:17. Erik Boer. 20. Lindy van Anrooij, 23.
Maurits de Waal. Cat 5:11Tim Janssen, 14. Milan Va
der. Cat 6: 9. Davy Gunst
AGENDA
MAANDAG
WIELRENNEN
Ronde van Axel. Locatie: Kanaalkade, Axel. Catego
rieën; elite/beloften/amateurs A. Aanvang: 19.00 uur.
Afstand: 80 kilometer.
Ronde van IJzendijke. WAOD-koers. 14.00 uur: dik
ke bandenwedstrijden voor de jeugd. 16.00 uur: So
lex-race. 18.00 uurcategorieën C t/m F. 19.00 uur:
categorieën A en B..
UITSLAGEN
EDITIE PZCZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Geinoord - DOVO 1-1, Kozak
ken Boys - Nunspeet 2-3, Spakenburg - LRC 4-1, Kloe-
tinge - Hoek 0-2, Nivo Sparta - IJsselmeerv. 2-3,
Sparta Nijkerk
Bennekom 5-0, GVW
- Ajax 5-0.
Spakenburg
26 16 8
2
55 73 -
25
Sparta N.
26 15 8
3
53 44 -
16
GVW
26 15 5
6
50 52 -
25
Kozak. B.
26 13 5
8
44 44 -
35
IJsselmeerv.
26 12 6
8
42 53 -
48
Hoek
26 12 4
10
40 35 -
28
DOVO
26 9 8
9
35 36 -
40
Geinoord
26 10 5
11
34 28 -
36
Bennekom
26 8 8
10
32 33 -
50
Ajax
26 7 8
11
28 29 -
44
Nunspeet 26 6 8 12 26 34 - 44
LRC 26 6 7 13 25 33 - 46
Nivo Sparta 26 4 6 16 18 28 - 52
Kloetinge 26 3 6 17 14 16 - 49
1C: Rijsoord - Nw.Lekkerland 2-2. Stand: Achilles
Veen 1-3; Nw.Lekkerland 1-1; Rijsoord 2-1.
1C/2EF: Everstein - Zaamslag 1-1, Almkerk - Ar
nemuiden 1-1, Bruse Boys - Meerkerk 1-3.
2E/3AB: Klundert - VCK 3-1, Tholense Boys -
Veere 2-3, Rillandia - Olympia'60 1-1, wint na
strachoppen.
3AB: WHS-Alliance 7-1.
4A: Wolfaartsdijk - Wemeldinge 4-0, De Noor
mannen - Wolfaartsdijk 4-4.
Stand: Wolfaartsdijk 2-4; De Noormannen 2-2; We
meldinge 2-1.
4B: Halsteren - Brouwershaven 0-2, ZSC'62 - Hal
steren 3-1. Stand: ZSC;62 2-6; Brouwershaven 2-3;
Halsteren 2-0.
011: Wieldrecht 2 - Zaamslag 2 5-0. Stand: Kloe
tinge 2 1-3; Wieldrecht 2 1-3; Zaamslag 2 2-0.
021: Veere 2 - De Meeuwen 2 2-2. Stand: Dau-
wendaele 2 1-3; Veere 2 1-1; De Meeuwen 2 2-1.
022: Oranje Wit 3 - TSC 2 2-1
Stand: Bruse Boys 2 1-3; Oranje Wit 3 1-3; TSC 2
2-0.
ZONDAG VOETBAL
1C/2EF: De Valk - 't Zand 1-1, Nemelaer - Ter-
neuzen 1-3, RCS - Avanti'31 6-1, wint na strafschop
pen.
2E/3AB: JEKA - Zierikzee 1-1, Moerse Boys -
Zeelandia M. 2-3, Roosendaal - Dubbeldam 2-2.
3A/4AB: FC Bergen - Axel 4-1, Jong Ambon -
RIA W 0-1, Breskens - De Schutters 7-2.
4A/5AC: Sluiskil - RSV 0-2.
Stand: RSV 1-3; Koewacht 0-0; Sluiskil 1-0.
4B/5BC: Hardinxveld - ODIO 0-0.
Stand: Hardinxveld 1-1; DIVO 1-1; ODIO 0-0.
4C/5BE: Renesse - FC Drunen 1-1
Stand: Renesse 1-1; FC Drunen 1-1; Rood Wit W
0-0.
4F/5AH: Berkdijk - SDO'39 1-0
Stand: Berkdijk 1-3; Jong Brabant 2-3; SDO;39 1-0.
5ABD: WW'67 - Advendo 1-4.
Stand: Advendo 1-3; Hoofdplaat 0-0; WW;67 1-0.
5ACD: IJzendijke - Kaaise Boys 0-1.
Stand: Kaaise Boys 1-3; lrene;58 0-0; IJzendijke 1-0.
Eerste klasse: BSC - - RCS -1-2.
Stand: HW;24 -1-3; RCS -1-3; BSC - 2-0.
VROUWENVOETBAL
Derde klasse 831: DSE - Marjola Girls 6-1.
Stand: DSE 22-54; Terneuzen 22-43; Blauw Wit;81
22-43; OW;67 22-41; Gilze 22-37, Marjola Girls
22-35; SC Gastel 22-31; NOAD 22-29; Schijf 22-28;
Kaaise Boys 22-17; Dongen 22-11Raamsdonk 22-4.
Vijfde klasse 806: IJzendijke - Tholense Boys
bno.