WÊSr s--''tè'M Familieberichten 38 I Zaterdag 10 mei 2008 PZC be Bedroefd om haar heengaan, maar vooral dankbaar dat zij zo lang in ons midden heeft mogen zijn, geven wij u kennis dat heden, na een lang leven van liefdevolle zorg, rustig en vol vertrouwen, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, thuis is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Henriëtte van den Dries-van der Heijden echtgenote van Jacobus van den Dries Dinteloord, 21 juli 1913 - Heinkenszand, 8 mei 2008 Heinkenszand: J. W. van den Dries Rilland: Maria-Goretti van Mechelen-van den Dries Hans van Mechelen Amemuiden: Agnes de Winter-van den Dries Sjaak de Winter Els Rinus Heinkenszand: Jan Maes Kosien Maes-Davelaar Robbie Christian Kamilleplein 58 4451 LC Heinkenszand Op maandag 12 mei is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en condoleren in het mortuarium naast de R.K. kerk aan de Kerkdreef te Heinkenszand. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 13 mei om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw van de 'Dorpskerk', eveneens gelegenheid tot condoleren. We danken alle medewerkers van 'Dijkstede', voor de liefdevolle verzorging van Henriëtte. I Jr Deze zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven altijd met bewegen door blijven gaan.... Bedroefd maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kort stondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve man, mijn lieve vader en schoonvader Bram Gillissen echtgenoot van Tannie Gillissen-de Caluwé Hij overleed in de leeftijd van 62 jaar. Terneuzen: Tannie Amsterdam: Gert en Digna 8 mei 2008 Jan Diemenstraat 514535 AR Terneuzen U kunt afscheid nemen van Bram in het Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op dinsdag 13 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 14 mei om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamy- straat 28-c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoon lijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zacht en kalm, zoals ze was, is in haar slaap overleden onze geliefde zorgzame zus en tante Nel Heijt-Steenbakker Uit aller naam: familie Steenbakker neven en nichten Bedroefd delen wij U mede dat is overleden onze geliefde schoonzus en tante Mevr. Pieternella Cornelia Heijt-Steenbakker Uit aller naam H. Heijt Vlissingen, 9 mei 2008 Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Geschokt hebben wij het bericht vernomen van het plotseling overlijden van de heer André de Klerk echtgenoot van Tiny de Klerk-Seghers Tiny is als vrijwilligster nauw betrokken bij de vieringen in de kapel van de Blaauwe Hoeve. Wij wensen Tiny, haar kinderen en verdere familie veel sterkte. Raad van Toezicht, raad van bestuur, medewerkers en vrijwilligers dienst Geestelijke Verzorging van Stichting Curamus Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman KoKok Wij wensen Herma en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Fam Wijs Fam de Pree Fam van 't Zelfden Pieterse Fam Goedhart Fam Poelman Fam van Oosten Fam Geldof AJ de Jonge, A de Jonge Driewegen Onze krachtige zon straalt niet meer. Verpletterd zijn wij door zijn te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft. Op 8 mei 2008 is op 45-jarige leeftijd overleden onze zoon, broer, zwageren oom Tjeerd van der Kooi Zijn liefde zal altijd bij ons blijven. Dokkum: Papa en mama Lewedorp: Thea en Wim Kaashoek Australië: Marjan en Ramon Woerden: Anja en Marnix Uhl Rutger, Floris, Maurits Grootegast: Irma enTaeke Oldenburger Pascal, Pieter Gat van West Noordwest 11, Zierikzee Correspondentieadres: D. Hansmastraat23 9103 NR Dokkum Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 13 mei van 12.30 tot 12.50 uur in de Gereformeerde Kerk, Sint Domusstraat 35 te Zierikzee. Aansluitend zal om 13.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in bovengenoemde kerk, waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in de kerk. Ons bereikte het trieste bericht dat op 45-jarige leeftijd onverwacht is overleden onze medewerker Tjeerd van der Kooi Tjeerd is ruim twintig jaar werkzaam geweest bij Zeelandia in Poederfabriek 2. Zijn enorme kennis en inzet maakten hem een zeer gewaardeerde collega die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn naasten veel sterkte bij de verwer king van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. 9 mei 2008 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de voorzitter van onze cliëntenraad dhr. Tjeerd van der Kooi Tjeerd heeft zich vele jaren enthousiast en strijdbaar ingezet voor de belangen van mensen met een verstandelijke- en/of lichamelijke beper king. Tjeerd deed dat op geheel eigen wijze. Met charme, gevoel voor humor, diplomatiek als het kon en direct als het moest. Tjeerd was vast houdend en gericht op het bereiken van resultaten. Inde cliëntenraad toonde Tjeerd zich een teamspeler bij uitstek. Hij bood anderen volop ruimte en was aanspreekbaar op de wijze waarop hij zijn rol als voorzitter invulling gaf. Hij heeft zeer veel voor MEE Zeeland en onze cliënten betekend. Het was een genoegen om met Tjeerd samen te werken. Wij zullen hem zeer missen en wensen zijn familie sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens de cliëntenraad, medewerkers en Raad vanToezichtvan MEE Zeeland, drs. Peter H.A. Brakman, directeur/bestuurder. Met grote droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega de heer Tjeerd van der Kooi Tjeerd heeft in de 20 jaar dat hij binnen poeder 2 werkzaam was diverse functies bekleed. De laatste jaren was hij onze onbetwiste "pittenkoning" en zorgde hij ervoor dat deze altijd beschikbaar waren. Tjeerd, wij zullen je erg missen. Wij wensen de familie erg veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Je collega's van poeder 2 en emballage. Zeelandia H.J. Doeleman bv Vol bewondering voor haar moed, optimisme en door zettingsvermogen en met diep respect voor allen, die haar met zoveel zorg en liefde omringden, geven wij blijk van ons medeleven met het overlijden van Ria van Loon-Verschuren We wensen Alouis, Annet. Susan Gerhard en Paul veel sterkte toe bij dit grote verlies. Fam. de Visser Kloosterweg 4 4363 SC Aagtekerke 8 mei 2008, Melissant Bedroefd hebben wij het bericht ontvangen dat op 6 mei 2008 is overleden onze collega Ceciel de Meijer-de Reu Zij was vanaf 1996 werkzaam als verzorgende op afdeling De Wilg (dagbehandeling) op locatie De Blaauwe Hoeve te Hulst. Wij hebben haar in al die jaren leren kennen als een zeer betrokken collega die de cliënten met veel zorg en toe wijding omringde. Onze oprechte deelneming gaat uit naar haar echtgenoot, haar dochter en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte. Raad van Toezicht, raad van bestuur en medewerkers Stichting Curamus Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze collega Ceciel de Meijer-de Reu Hoewel we wisten dat Ceciel ernstig ziek was heeft het bericht van haar overlijden ons toch nog verrast. Ceciel was voor ons een echte collega, die de cliënten van De Wilg met veel zorg en toewijding omringde. Zelfs tijdens de periode van haar ziekte kwam zij wekelijks koffie drinken bij ons op de afdeling. We zullen haar betrokkenheid zeer missen. Wij wensen haar man Harry en haar dochter Angelique en verdere familie heel veel sterkte. Collega's afdeling De Wilg: Marie-Christine, Annelies, Matty, Jetty, Cyriana, Annemie, Terry, Margo, Sandy en Frank Tel. 0113 259966 ^E/Wisse E-mail info@uitvaartwisse.nl Uitvaartverzorging web www.uitvaartwisse.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 90