Familieberichten Colofon Familieberichten 36 I Zaterdag 10 mei 2008 PZC sd Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-mail pjicfamiJjfijMiGkt^ tei 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl jjt? wÈÊ Met grote blijdschap hebben wij uit Gods hand een zoon ontvangen Ruben Alexander - Ruben - 6 mei 2008 Matthijs Marianne Geelhoed-Kosten Van Hogendorplaan 41 4463 VP Goes Blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Aloys Hij is geboren op 8 mei 2008 Frans, Jolanda en Clarinda Kolijn Berkenstraat 26 4388 LL Oost-Souburg Geboren! Jesse Marinus René Simonse Zoon van Marco en Evelien Simonse-van Kempen Eigen Erf 4, 4451 HLHeinkenszand MAS Advies Accountant Federatie-Belastingadviseur Verjaardag 'De stilte voorbij' In haar slaap is overleden, onze lieve moeder, schoon moeder, oma en omaatje Jozina Pieternella Elisabeth Annaert-Papeveld sinds 15juni 1992 weduwe vanA. Th. Annaert Geboren 11 maart 1915 Zierikzee Overleden 4 mei 2008 Samen zijn we gegroeid naar het naderend afscheid. We zijn dankbaar haar zolang in ons midden te hebben gehad. Zierikzee: Ria van der Veken-Annaert Richard van der Veken Monique en Johan Roger en Connie Wijchen: Connie Plouvier-Annaert Leo Plouvier Gisèle en Pim Niek, Erin René en Jolanda Scheldestraat 2-218, Zierikzee Correspondentie-adres: Kievitstraat 7 4302 WC Zierikzee Ingevolge haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsgevonden. Onze hartelijke dank gaat uit naar leiding, verzorging en overige medewerkers van zorgcentrum 'Borrendamme', voor hun liefdevolle verzorging. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Jan-Pieter Bliek Wolphaartsdijk, 12 december 1959 f Zierikzee, 8 mei 2008 Ria Bliek-Luteijn Ik wil het verzorgend personeel van 'Cornelia Stichting', Zierikzee hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle en goede verzorging en verpleging. Middenstraat 3 4485 AJ Kats Dinsdag 13 mei is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid om afscheid van Jan-Pieter te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 1908 Cornelia de Hond-van de Dorpel Op dinsdag 20 mei wordt onze Moeder, Oma en Overgrootoma 100 jaar. Wij willen dit samen vieren op 20 mei. U bent van harte welkom op de receptie van 16.00 tot 17.30 uur in Zorgcentrum Poelwijck, Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. Namens alle kinderen 2008 Onze moeder, oma en overoma Adriana Oreel-den Toonder hoopt op zaterdag 17 mei haar 85-ste verjaardag te vieren Wie haar wil feliciteren is van harte welkom op 17 mei van 15.30 tot 17.30 in 't Schrobbelèrke, Bungalowpark Het Kustlicht te Zoutelande. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Toch nog plotseling is weggenomen, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Jan-Pieter Bliek Wolphaartsdijk: Huib Bliek Janny Bliek-van Oosten Peter in herinnering Kruiningen: Carjo en Jan Daniël, Annemieke St. Willebrord: Ellen en Jacco Jordy, V? 8 mei 2008 Toch nog onverwachts is overleden onze schoonzoon, zwager en oom Jan-Pieter Bliek We wensen Ria en de familie Bliek veel sterkte toe. Familie Luteijn Ik voel Uw kracht, en stijg op als een arend. Dan zweef ik op de wind, gedragen door Uw Geest, en de kracht van Uw liefde. Vandaag wordt onze lieve opa Dingemanse begraven. Wij zullen opa blijvend herinneren; hij was voor ons uniek door zijn manier van leven. Marco en Matty Marjolijn, Laura, Annelotte, Céline, Davey Carola en Johan Eugène, Thirza Angeli en Erwin Ralph, Micha Esther en Rob Cristel Timo en Mariëlle Klaas-Erik en Marianne Onze lieve tante, mevrouw Jansje Bos-van der Hage is rustig ingeslapen. Tonny en Henk Lia en Lieuwe Middelburg, 5 mei 2008 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en eerlijkheid, is toch nog onverwacht van mij heengegaan mijn vrouw Jansje Andrina Bos-van der Hage In de leeftijd van 91 jaar. J.A. Bos Het personeel van zorgcentrum 't Gasthuis (afd. Molenwater) bedank ik voor hun goede zorgen. 5 mei 2008 Beenhouwerssingel 16 4331 MD Middelburg De crematie heeft op donderdag 8 mei jl. in besloten kring plaatsgevonden. Op 88-jarige leeftijd is overleden onze zus, schoonzus en tante Johanna de Boks geboren 31 maart 1920 te Middelburg overleden 7 mei 2008 te Beverwijk Middelburg: L. de Boks Middelburg: C. de Boks G. de Boks-van der Molen Middelburg: E.C. de Boks-Snoep neven en nichten Jo wordt begraven in Beverwijk in aanwezigheid van kinderen, kleinkinderen en familie. Onverwachts is overleden Jan-Pieter Bliek Jan-Pieter heeft gedurende ruim 4 jaar via de Betho bij ons bedrijf gewerkt. Wij hebben hem leren kennen als een trouwe medewerker en een goede collega. Wij wensen zijn vrouw Ria veel sterkte toe. Directie en medewerkers van de Zuidhoek in Zierikzee. Iedereen die ons heeft bedacht met een kaart, bloemen, kado's en bezoek ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk Heel hartelijk bedankt Piet en Dirkje Hendrikse-den Boer Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerker de heer Jan Pieter Bliek Wij wensen Ria, familie en hen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wij zullen met respect terugdenken aan de inzet waarmee Jan Pieter de afgelopen 28 jaar zijn werkzaamheden heeft verricht. Namens het Bestuur, het Managementteam en de Medewerkers van De Betho bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 72