Familieberichten 40 I Zaterdag 10 mei 2008 PZC Enige kennisgeving Djauh dari mata tetap dalam hati. Na een moedig gedragen ziekte is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Frans Frederik Parinussa Dega Bulu Geboren op 1 januari 1933 te Sumba (Indonesië) Overleden op 9 mei 2008 te Oost-Souburg A.A. Parinussa-Griep Jan Parinussa en Marjan de Groote Saphira, Jethro, Jaffeth, Asa Tonny en Annet Parinussa-Meerman Ans Parinussa en Dick Boes Eva en Rogier Anita en Willem Sinay-Parinussa Miles, Tahnee Stefan Parinussa en Angelique Schrik Giuliano, Stefano, Anna Sophie Justus Parinussa en Jaimy Kuiper Emanuel Met dank aan Dr. Bergen en de medewerkers van Zorgstroom voor al hun goede zorgen. Pieter Louwersestraat 32 4388 EK Oost-Souburg De Dienst van Vertroosting zal worden gehouden op dinsdag 13 mei om 20:00 uur in "Beth-Cherem" aan de Burgemeester Stemerdinglaan 123 A te Oost-Souburg. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 14 mei om 12:30 uur in bovengenoemd kerkgebouw waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 14:30 uur op de begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Alphons van der Poe! Fons was van 1965 tot 1990 in dienst van een van onze rechtsvoorgangers, het waterschap Hulster Ambacht, waar hij de functie van kantonnier heeft uitgeoefend. Wij wensen zijn vrouw en de verdere familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J.Y. Dekker, secretaris afscheid nemen is het begin van de herinnering Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang bij ons is geweest en verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa Kees Proos weduwnaar van NelProos-Meijler 's Heer-Abtskerke, 12 september 1921 t Veere, 8 mei 2008 Heerjansdam: Jan en Atie Proos-van Wijk Barendrecht: Annet en Bruno Amber, Naut, Mare Barendrecht: Madeion en Harold Annelotte, Luuk, Jasmijn Kortgene: Ad Proos Liesbeth Proos-Meijers -in herinnering Elly Bolhuis Rotterdam: Jeroen en Sinead Den Haag: Martijn en Babette Charlotte Wissenkerke: Maritza Danique Goes: Carla en Jos van Laar-Proos Koudekerke: Edwin en Saskia Jonas, Pleun 's-Hertogenbosch: Hugo en Anne Maud Middelburg: Joke en Boudewijn van de Veer-Proos Dunesjka Utrecht: Djordy en Marie-José Middelburg: Danitsja en Frederic Correspondentieadres Seissingel 92 4334 AB Middelburg De herinneringsdienst en crematie vindt plaats op dinsdag 13 mei 2008 om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Een uniek mens is heengegaan. Zijn liefde, warmte en zorgzaamheid kon hij aan vele mensen kwijt. Nu zijn we verbijsterd en bedroefd, maar hij zal altijd bij ons blijven door de onuitwisbare indruk die hij achterlaat. Intens verdrietig delen wij u mede dat geheelonverwachts van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgroot- opa Cornelis Jannis de Reu sinds 25 december 2007 weduwnaar van Anna Cornelia Steurrijs in de leeftijd van 82 jaar. Schoondijke: Jennie en Wim Esseling-de Reu Anja en Walter Ymke, Demi Michel en Liesbeth Pepper Terneuzen, 8 mei 2008 Correspondentieadres: J. Esseling-de Reu Beatrixstraat 52 4507 AL Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 14 mei om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crema torium. We zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg, die hij in Woonzorgcentrum "DeBurght" heeft ontvangen. Plotseling is van ons heengegaan onze zwager en oom Cornelis Jannis de Reu Weduwnaar van A.C.Steurrijs Schoondijke: Bram en Rie Steurrijs-Hamelinck Oostburg: Toon en Corrie Steurrijs-Huigh neven en nichten 8 mei 2008 Bedroefd zijn wij, dat wij U moeten melden dat onze broer David uit Putten plotseling is overleden David Marinus de Schipper 18-11-1936 6-5-2008 Heinkenszand: Alie en Rinus de Schipper Heinkenszand: Jannie en Cor Cappon-de Schipper Amsterdam: Riet en Henk Lensink-de Schipper Bunschoten: Lennie en Arend Pruys-de Schipper Goes: Johan de Schipper Neven en nichten van oom David. De Crematie vindt plaats in Leusden op dinsdag om 10:30 uur. Correspondentieadres: M.D. de Schipper Reigerstraat 4 4451 DL Heinkenszand Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze lieve broer en zwager C. Proos Kapelle: A. Proos -in herinnering J. Proos-Verhulst Kapelle: G. Proos -in herinnering C. Proos-Visser E. Proos -in herinnering P. Proos-Rijn -in herinnering Atherton: C.E. Walsh-Proos F. Walsh Goes: E.C. Daniëlse-Proos C. Daniëlse Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn schoonzuster en onze tante Julienne van Flerreweghe weduwe van Maurice van Troost 28 oktober 1929 18 mei 2008 Namens de familie: H. van Nes Correspondentieadres: Berliozhof 37 4536 EW Terneuzen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van De Redoute, voor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op donderdag 15 mei om 14.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid de familie te condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Komt als kind'ren van het licht, aan het werk getogen Vreest niet, elke vijand zwicht Voor Gods alvermogen. Alles sterkt u in uw loop, toekomst en verleden. Leg maar steeds vol blijde hoop Al uw kracht in 't heden Heden is in Christus ontslapen mijn lieve en zorgzame vrouw Maartje van Winkelen-Kalkman IJmuiden, 5 april 1927 t Vlissingen, 8 mei 2008 Serooskerke (W): J.C. van Winkelen Noord weg 59 4353 AS Serooskerke (W) De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden op woensdag 14 mei in de Ontmoetingskerk, Oosterschelde- straat 1 te Middelburg en vangt aan om 13.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen tot uiterlijk 12.50 uur. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg te Serooskerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het verenigings gebouw de Zandput, Zandput 5 te Serooskerke. geen bezoek aan huis geen bloemen Verdrietig nemen wij afscheid van onze markante buurvrouw Marth van Winkelen Bewondering hebben wij voor de manier waarop zij tot het laatst voor Jaap gezorgd heeft. Wij zullen haar missen. Bert-Mitzy van Lammeren Goswin-Marcelle Immink Simon-Nellie Jongepier Frank-Marion van de Velde Ko de Later Sjaak-Laura Ottenhof

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 42