ihr Woonconsulent en Werkvoorbereider O JobTrack.nl COMMERCIEEL PROJECTLEIDER Diëtist Fysiotherapeut Maatschappelijk Werker( www.allevo.nl aiievo ?2 I Zaterdag 10 mei 2008 PZC Kijk ook op Woningstichting Walcheren is op zoek naar een: Professionals met oog voor kwaliteit en dienstverlening Woningstichting Walcheren is een actieve corporatie met circa 2.000 woningen, die zich als een moderne maatschappelijke onderneming inzet voor het beheer en de ontwikkeling van sociale huurwoningen, leefbaarheid, zorgvoorzieningen en een hoogwaardige dienstverlening aan onze klanten. De kwaliteit van haar dienstverlening en het succes van haar inspanning worden gedragen door circa 23 medewerkers die klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben. Woonconsulent In deze functie vorm je de spil tussen de klant en de huidige en toekomstige dienst verlening van onze organisatie. Je bent verantwoordelijk voor het sociaal beheer in de ruime zin van het woord en bent in staat vraagstukken in wederzijdse moge lijkheden te vertalen. Je hebt een visie op leefbaarheid en participatie en kan die op een praktische manier inzetten. Je initieert en onderhoudt een krachtig netwerk in de velden wonen, zorg en welzijn. Tenslotte lever je een duidelijke bijdrage aan het voortdurend optimaliseren van onze interne processen, ten behoeve van onze klanten en samenwerkende partners in de regio. Werkvoorbereider In deze functie ben je verantwoordelijk voor de technische voorbereiding en planning van het dagelijks, mutatie en planmatig onderhoud. Je beoordeelt complexe tech nische klachten en verzorgt een adequate opdrachtverstrekking. Je houdt toezicht op de voortgang en bewaakt de kwaliteit van de uitgevoerde werkzaamheden. Je adviseert zowel collega's als klanten over optimale oplossingen en mogelijkheden. Je stelt je ten doel de bouwkundige kwaliteit van het woningbestand te handhaven of te verbete ren maar houdt immer oog op onze belang rijkste resultaat; een tevreden klant. Ten slotte realiseer je een efficiënte inkoop, een actuele registratie en woningcartotheek. Wij vragen voor beide functies Minimaal voor de functie passende MBO- opleiding en/of HBO werk- en denkniveau. Verder heb je enkele jaren ervaring in een (soort)gelijke functie. Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk en een resultaat gerichte en dienstverlenende instelling. Daarnaast ben je accuraat, zelfstandig en stressbestendig en kun je snel schakelen tussen de verschillende onderdelen van de functie. Wij bieden Een functie voor gemiddeld 36 uur per week. Het salaris is conform de CAO Woondiensten. Je krijgt een aanstelling voor de duur van 1 jaar, aansluitend zijn er mogelijkheden voor een vaste aanstelling. Reactie Voor inlichtingen kun je contact opnemen met mevrouw N. Dijkshoorn, manager woondiensten a.L Je schriftelijke sollicitatie, motivatie en c.v. kun je tot uiterlijk 24 mei richten aan onderstaand adres. Woningstichting Walcheren Karreveld 2a 4371 GA Koudekerke Postbus 8116 4330 EC Middelburg Telefoon: 0118 461718 ^Woningstichting WaJcheren Voor Wonen, Service en Welzijn Slabbekoorn Interieurbouw b.v. is een landelijk opererend bedrijf in de sector interieurbouw. Wij zijn tevens dealer voor het bulthaup keukenmerk. Onze interieurs vindt u terug in de zakelijke markt en de detailhandel, maar ook in de horeca, ziekenzorg en zeker bij de particulier thuis. SLABBEKOORN Wij zijn op zoek naar een: DE FUNCTIE HOUDT IN Volledige project registratie in het ERP-systeem. Organisatie en begeleiden van toegewezen projecten, zowel intern als extern. Verkopen van toegewezen projecten, ook op locatie. Bepalen van verkoopmarges samen met de commercieel manager. Controleren van de kwaliteit van de processen en de productie(voortgang) voor de aangewezen producten. Bepalen van de kostprijs van producten die niet in de calculatie zijn opgenomen. Nauwe samenwerking met diverse afdelingen binnen Slabbekoorn Interieurbouw. Dit houdt onder andere in: aansturen van monteurs en terugkoppelen van servicegegevens aan de afdeling productie. Zelfstandig en in samenwerking met collega's in staat zijn om in AutoCad en in soortgelijke programma's werktekeningen te maken die ten grondslag liggen aan de werkvoorbereiding en de productie van diverse meubelen en complete inrichtingen. UW VAARDIGHEDEN HOUDEN IN: Middelbare technische opleiding. Kennis van producten die worden toegepast in interieurbouw. U heeft een commerciële en flexibele instelling. Het is voor u een uitdaging om de afdeling op een hoger platform te zetten. Juist daar moeten uw kwaliteiten tot uiting komen. De kwaliteiten zijn onder andere: leidinggeven, team player, communicatief sterk, stressbestendig en loyaal. Klantvriendelijk kunnen handelen. Beschikking over eigen vervoer. WIJ BIEDEN U: Een uitdagende functie binnen een gezonde, dynamische en succesvolle onderneming. Met een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De werktijden zijn van maandag tot en met donderdag van 07.30 uur tot 16.30 uur en op vrijdag van 07.30 uur tot 15.00 uur (38.75 uur per week). Geïnteresseerde kandidaten worden vriendelijk uitgenodigd hun sollicitatie metc.v. te richten aan: Slabbekoorn Interieurbouw b.v., Postbus 65, 4460 AB Goes t.a.v, afdeling personeelszaken. Tel. 0113-231920 of e-mail: info@slabbekoorn.eu www.slabbekoorn.eu Ten behoeve van verpleeghuis Cornelia Alle'vo te Zierikzee vacature nr. VAC 080002 gemiddeld 12 uur p/wk aanstelling voorlopig voor de duur van één jaar arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT inschaling FWG functiegroep 50 (min. 1904,12 max. 3099,05 bruto p/mnd bij fulltime dienstverband) Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Monique Schol, logepedist, tel. 0111 - 43 99 80. vacature nr. VAC 080031 gemiddeld 36 uur p/wk aanstelling voorlopig voor de duur van één jaar arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT inschaling FWG functiegroep 55 (min. 2191,45 max. 3478,75 bruto p/mnd bij fulltime dienstverband) Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Cerrit Brul, fysiotherapeut, tel. 0111 - 43 99 80. vacature nr. VAC 080035 gemiddeld 32 uur p/wk aanstelling voorlopig voor de duur van één jaar arbeidsvoorwaarden conform CAO VVT inschaling FWG functiegroep 50 (min. 1904,12 max. 3099,05 bruto p/mnd bij fulltime dienstverband) De sollicitatiegesprekken voor deze functie zijn gepland op donderdag 22 mei a.s. Voor meer informatie kun je op werkdagen contact opnemen met Corma vd Vlugt, maatschappelijk werker, tel. 0111 - 43 99 80. Kijk voor meer informatie op www.allevo.nl Informatie sollicitatie Voor meer informatie over deze functies kun je ook terecht op onze website www.allevo.nl Je schriftelijke reactie dient inclusief vermelding van het vacaturenummer, uiterlijk 18 mei 2008 in ons bezit te zijn. Interne kandidaten genieten voorrang. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Met ruim 2000 collega's bieden wij zorg- en dienstverlening afge stemd op de vraag en de behoefte van de klant en streven daarbij een hoog service- en productniveau na. Alle inwoners van Schouwen- Duiveland, Noord- en Zuid- Beveland, St. Philipsland en Tholen kunnen gebruik maken van ons zorg- en dienstverleningspakket. Een pakket waarin intra- en extra murale verzorging en verpleging, huishoudelijke hulp en jeugdgezond heidszorg vertegenwoordigd zijn. Daarnaast bieden wij dieetadvisering, uitleen van hulpartikelen en voorlichting bij ziekten. De zorg- en dienstverleningssector is een boeiende werkomgeving. Wij als organisatie voegen daar groeikansen en goede voorwaarden aan toe voor mensen met passie Allé 'jast w. Hoilandiapleinl4461 GT Goes Postbus 79, 4460 AB Goes Tel. 0113 - 24 91 70 E-mail PehO@allevo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 22