Banen JobTrack.nl SENSOR PROJECTLEIDER WWW. MIDDELBURG. NL Stichting Arduin Teamcoach FleuRoJa v/m ostrea lyceum Docent Nederlands Docent Klassieke talen Docent Spaans Docent Frans Docent Wiskunde Docent Natuurkunde Docent Economie Docent Management Organisatie Docent Godsdienst/ Levensbeschouwing Vertegenwoordiger m/v 20 Zaterdag 10 mei 2008 FZC Kijk ook op De M van Middelburg is markant. Hij symboli seert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koop manswoningen en pakhuizen, zijn gotische stad huis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsver mogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Wij zoeken: Senior Projectleider Voor 36 uur per week Functie: Aansturen van projecten op het terrein van infra structuur/openbare ruimte en het coördineren van deze taak velden. Klankbord voor het management, het afdelingshoofd en medewerkers binnen en buiten de afdeling. Profiel: hbo-werk- en denkniveau met aanvullende vakinhou delijke kennis en ruime relevante werkervaring. Bekend met de principes van projectmatig werken en werken in regie. Salaris: maximaal 4.284,- bruto per maand (functie- schaal 11). Tevens kennen wij een uitloopschaal 12 met maximaal 4.873,- bruto per maand. Reageer! Stuur uw sollicitatie voor maandag 26 mei 2008 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vindt u op www.middelburg.nl. Wonen en wenken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. FleuRoJa in Zierikzee is een woning waar 5 mensen met een meervoudig com plexe verstandelijke beperking wonen met ondersteuning van medewerkers van Arduin. FleuRoJa is gestart als ouderinitiatief en werkt sinds januari 2006 samen met Arduin. Wegens het vertrek van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een: 20-24 uur per week De functie: Als teamcoach ben je verbonden aan FleuRoJa en ondersteun en coach je de 14 medewerkers van deze woning in goede vraaggerichte zorg, ondersteuning en dienstverlening aan bewoners en een prettige samenwerking binnen het team, waarin individuele wensen voor bewoners gerealiseerd kunnen worden. De teamcoach ondersteunt de individuele medewerker in hun Persoonlijk Ontwikkel Plan en verzorgt de ziekteverzuimbegeleiding. De teamcoach onder houdt contacten met de manager van Arduin en het dagelijks bestuur van Stichting FleuRoJa en de ouders/wettelijke vertegenwoordigers. Wij zoeken: Een enthousiaste en gemotiveerde teamcoach met een afgerond relevant diploma op hbo-niveau en zo mogelijk ben je BIG-geregistreerd. Je hebt erva ring opgedaan in een vergelijkbare functie, kunt zelfstandig werken en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en kunt mensen coachen en moti veren. Tevens onderschrijf je de visie van Arduin en FleuRoJa. De arbeids- Je komt in dienst van Arduin voor de woning FleuRoJa. De CAO-Gehandicapten- voorwaarden: zorg is van toepassing, aangevuld met een aantrekkelijk pakket arbeidsvoor waarden, zoals een uitgebreid opleidings- en cursusaanbod, een fietsenplan, een pc-privé-project, een goede reiskostenvergoeding boven CAO-normen en korting op (ziektekosten)verzekeringen. De functie van Teamcoach FleuRoJa is ingedeeld in FWG 45, max €2696.- euro. Informatie en Meer informatie over FleuRoJa: www.fleuroja.nl en over Arduin: www.arduin.nl. sollicitatie: Voor meer informatie over de functie kun je telefonisch contact opnemen met mevrouw Rijn Murre, manager Arduin, op 0118-434502 of met Isabella Goeree, personeelsfunctionaris, 0118-434535. Je schriftelijke reactie met motivatie voor deze sollicitatie kun je, voor 26 mei a.s., richten aan Stichting Arduin, t.a.v. Sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mailen naar P0&0@arduin.nl, onder vermelding van Teamcoach FleuRoJa. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Het Ostrea Lyceum in Goes verzorgt voortgezet onderwijs voor vmbo, mavo, havo, atheneum en gymnasium. De school heeft een open christelijk karakter en draagt dit uit door belangrijke waarden als respect, solidariteit, zorg voor elkaar en de omgeving, en samenwerking centraal te stellen. Van medewerkers wordt verwacht dat zij een positieve instelling hebben t.o.v. christelijk onderwijs. De school biedt buiten schooltijd een breed scala aan van initiatieven voor teerlingen op het gebied van kunst, cultuur, sport, reizen en maatschap pelijke activiteiten. Het Ostrea Lyceum heeft 300 personeelsleden. De school wit voor haar personeel een goed werkgever zijn door het voeren van goed personeelsbeleid. Naast een passende beloning vormen begeleiding, scholing en coaching daarbij belangrijke instrumenten. www.ostrealyceum.nl Het Ostrea Lyceum is een dynamische school in ontwikkeling. Speerpunten zijn modernisering van het curriculum en verbetering van aansluiting met het vervolgonderwijs. Wij zijn op zoek naar enthousiaste, inspirerende en betrokken collega's die in het nieuwe schooljaar de volgende vacatures voor ons willen vervullen: (1e graads) ca. 12 lesuren (1e graads) ca. 10 lesuren (2e graads) ca. 12 lesuren (2e graads) ca. 19 lesuren (1e graads) ca. 25 lesuren (2e graads) ca. 27 lesuren (1e graads) ca. 15 lesuren (1e graads) ca. 18 lesuren (1e graads) ca. 6 lesuren (2e graads) ca. 9 lesuren Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een bijdrage leveren aan de onderwijs- en vormingsdoelen van de school, vanuit een positieve instelling en op een enthousiaste wijze. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 20 mei 2008 richten aan personeelsdienst Ostrea Lyceum, t.a.v. mevrouw E. Pieterman, Postbus 444, 4460 AV Goes. Tel.: 0113 - 212020, mail: ptnl3ostrealyceum.nl STEENBAKKEi LASTECHNIEK Steenbakker Partners lastechniek in Terneuzen .PARTNERS is een onderdeel van de laspartnergroep, gespecialiseerd in de las- en snijtechniek met als hoofdactiviteiten het verkopen, verhuren en repareren van lastechnische producten. Voor onze vestiging in Terneuzen zijn we per direct op zoek naar een: (regio Zeeland) Functie: het onderhouden en uitbouwen van bestaande relaties van Steenbakker Partners. Klanten voorzien van informatie en mogelijkheden. Luisteren naar de klant en meedenken over zijn behoeften. Profiel: je bent pro actief, commercieel, zelfstandig, klant- en resultaatgericht en je straalt vertrouwen uit. Je bent een op en top relatiebeheerder en vindt het ook leuk om zelfstandig nieuwe klanten te benaderen. Affiniteit in de lastechniek is een pré. Beschik je naast bovenstaande kwaliteiten over een MBO werk- en denkniveau en rijbewijs B? Dan is deze baan de nieuwe stap in je carrière. Geïnteresseerd? Stuur of mail je brief met CV naar: Steenbakker Partners lastechniek BV, T.a.v. dhr. W. Jansen, Postbus 152, 4530 AD Terneuzen Voor meer informatie: telefoon 0115-615777 E-mail: wim@laspartners.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 20