Explore the chemistry Q' JobTrack.nl Thermphos, Procesoperators Lj thermPhos 64 I Zaterdag 10 mei 2008 PZC Kijk ook op The Human Element Dow is wereldwijd marktleider op het gebied van plastics en chemicaliën. Deze positie stelt Dow in staat haar missie te realiseren: bijdragen aan de vooruitgang van de mens. Dat doet Dow door innovatieve toepassingen te ontwikkelen voor de voedsel- en farmaceutische industrie. Maar bijvoorbeeld ook voor verpakkings- en isolatiemate rialen, persoonlijke verzorgingsproducten en voor de productie van schoon drinkwater. Europa's grootste productielocatie, met 2200 werknemers, bevindt zich inTerneuzen, waar onder meer ethyleen en propyleen worden geproduceerd, de belangrijkste bouw stoffen voor tal van kunststoffen en chemicaliën. Werken bij Dow is bijzonder. Je krijgt veel eigen verantwoordelijkheid. Want in onze ogen speelt het menselijke element, the Human Element, de hoofdrol bij het realiseren van vooruitgang. Voor onze productielocatie in TERNEUZEN zijn wij op zoek naar Proces Operators. Opleidingseisen: Een Havo/Vwo-diploma (met wiskunde) procestechniek opleidingsniveau 3 Een MBO-4 diploma in een technische richting Nog niet de juiste diploma's? Óók dan kun je bij Dow werken. Je komt dan in de zogenaamde Flexpool. Gedurende een opleiding werkje via een van onze uitzend bureaus waarna je - bij het afsluiten van je opleiding én bij gebleken geschiktheid - in dienst treedt bij Dow. Proces Operators Als operator ben je samen met je collega's als team verantwoordelijk voor een goed verloop van het productieproces.Tot de kerntaken van de operator behoren het bedienen van de procesinstallaties en het bewaken van de kwaliteit van de producten, waarbij de zorg voor veiligheid, milieu en gezondheid prioriteit hebben. Door een combinatie van binnen- en buitenwerkzaamheden leer je alle onderdelen van onze fabrieken kennen. Je kunt daardoor verbanden leggen tussen verschillende systemen en bent eventuele problemen altijd één stap voor. We zijn op zoek naar teamspelers die op gepaste tijdstippen zelfstandig beslissingen kunnen nemen. Dit vereist een goed beoordelingsvermogen, aandacht voor detail, discipline en een soepele omgang met collega's. Groei met ons mee Solliciteren? Stuur je CV met motivatie naar Eelco Jens: ejens@dow.com of Sander van Wijngaar den: avanwijngaarden@dow.com. Kijk voor meer informatie en onze andere vacatures op www.careersatdow.nl. Meer informatie over DOW vind je op www.dow.nl Voor onze hoofdvestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar gemotiveerde en enthousiaste WAT ZIJN DE WERKZAAMHEDEN? Bediening en controle van de diverse deelprocessen binnen het productieproces van onze PA&PP (Phosphoric Acid Phosphates Plant). Thermphos International B.V. is een moderne multinational in de fosfor- chemie. Onze producten worden toegepast als grondstof in onder meer geneesmiddelen, levensmid delen en schoonmaakmiddelen. Verder is het bedrijf; wereldwijd ver tegenwoordigd met onder andere vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland, Argentinië, China, België en de Verenigde Staten van Amerika. Wereldwijd werken er ongeveer 1150 medewerkers bij Thermphos International en haalt het bedrijf een omzet van 55Ö miljoen Euro. In Vlissingen zijn ongeveer 450 mensen betrokken bij de productie, marke ting en verkoop van fosfor en daar van afgeleide producten. Voor meer informatiezie: www.thermphos.com WAT VERWACHTEN WIJ VAN U? Een technische opleiding op MBO-niveau aangevuld met VAPRO-B en een VCA-1 certificaat. U bent initiatiefrijk, nauwkeurig, besluitvaardig en u beschikt over doorzettingsvermogen. Daarnaast kunt u goed samenwerken en bent u bereid om in 5-ploegendienst te werken. WAT BIEDEN WIJ U? Een uitdagende functie met doorgroeimogelijkheden in een dynamische en resultaatgerichte organisatie in de chemie en een goed salaris met een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Thejo van Loo, Dayshift Supervisor PA&PP, is graag bereid u meer informatie te geven over deze vacature (tel. 0113- 689767). Reacties van acquisitiebureaus naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Bent u onze enthousiaste nieuwe collega, dan verzoeken wij u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk te solliciteren, onder vermelding van uw motivatie. U kunt uw brief sturen aan Martien Kempees, Personnel Officer, Postbus 406, 4380 AK Vlissingen. U kunt ook per e-mail reageren: martien.kempees@thermphos.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 186