s
tijdens huldiging Oranje
e
o
CS media@wesener.nl 'Internet was in veel gevallen een uitkomst' A x 111 P 01gfj
fgyy)\ 024 3650570 redacteur Casper Brasser van Andere Tijden Sport
PZC
Zaterdag 10 mei 2008
06:00 Koopjes tv 06:50
Disney feest 08:15 De
Planckaerts 09:00 David
Maasbach: De man met
de boodschap 10:05 De
Tuinruimers 11:00 Bar-
qa tv 11:30 Dutch Super-
car Challenge 12:00 Best
of Homeshopping 13:00
Safari 13:25 Behind the
camera: The unautho
rized story of Mork
Mindy 15:05 Bouw je
droom 16:00 Namens
Nederland 16:30 Lekker
weg in Nederland 17:05
Droomhuis in de zon
07:00 Teleshop 7 07:01
Best of shopping 08:45
Astrotijd 09:00 Ajax TV
09:20 Feyenoord TV
09:40 PSV TV 10:00 Gek
op wielen in het Wil
de Westen 10:30 Neder
land bouwt 11:00 Busi
ness class 12:15 RTL GP:
Rally report 12:45 RTL
GP:GP2-Turkije 13:00
RTL GP: Formule 1 - Tur
kije (Race) 16:00 RTL GP:
WK Superbikes- Italië
17:30 RTL Autowereld
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro
tijd 09:00 Klassiek op 8
09:01 From Rome to St.
Petersburg 09:30 Clas
sical light 10:30 Music
to worship 11:00 Gala!
12:00 Teleshop 812:01
Tel Sell 14:30 Astro
tijd 14:45 Tel Sell 15:45
Astrotijd 16:00 Tel Sell
17:00 DVD today 17:30
Films sterren
06:50 Batman 07:10
Friends 07:45 Twins
08:10 Passion for fa
shion 09:05 Week
end tripper 09:45 As
tro TV 11:45 Euro Hoc
key League 11:55 Euro
Hockey League - Fi
nale 13:30 Euro Hoc
key League 14:25 Euro
Hockey League - Fina
le 16:00 Euro Hockey
League 16:15 Princes of
Malibu 16:45 Everwood
17:35 The taste of life
09:00 JETiX: Kinder-
progra m ma's, m et o n -
der meer Jetix Studio,
Disney's The Legend
of Tarzan, Jetix Studio,
Skunk Fu!, Rangers, To
tally spies, Tofu's, Lilo
Stitch, Disney's The Le
gend of Tarzan, Pika
chu's vakantie, Pikachu's
rescue adventure, The
Mastermind of Mira
ge Pokémon, Pokémon
Dungeon special, Poké-
mon, Totally spies, Kim
Possible, Totallyspies,
Galactik Football
o
OVERIGE
..Omroep ZeeSaad
18:00 De wedstrijd
18:13 Trugkieke
18:28 De kunstkeet
18:40 De Zeeuw van Vlaande-
18:00 De grote verhui
18:00
Gek op wielen,
18:00 Van etter tot en
18:30 Kitchen crimi
18:00 Politieachtervol-
zing, realityserie
autoprogramma
gel, realityserie
nals, kookpro-
gingen, serie re
18:30
RTL Transport
gramma
portages
wereld, transport
18:20 Who am I?, actie
magazine
film
19:00 De 25 meest op
19:00
Stom, stommer,
19:00 De zwaan: Extre
19:30 Grenzeloos ver
merkelijke song
stomst!, amuse
me makeover,
liefd, realitypro
festivalmomen
mentsprogramma
makeoverprogram-
gramma (h)
ten aller tijden,
19:30
RTL Nieuws,
ma
amusement
nieuwsbulletin
19:55
RTL Weer, infor
matief
20:30 Wegmisbruikers,
20:00
Mr. Bean, come
20:00 Naar de kliniek,
20:30 Ghost whisperer, 20:30 Shanghai noon,
amusement
dyserie
realityprogramma
dramaserie
komische actiefilm
20:30
In de val gelokt!,
20:30 Missing, misdaad
realityserie
serie
21:30 Peter R. de Vries,
21:30
RTL Voetbal Insi-
21:30 Missing, misdaad
21:25 Medium, mis
misdaadverslag
te, praatprogram
serie
daadserie
gever, misdaad
ma
programma
22:50 Hart van Neder
22:45
RTL Voetbal: Bui
22:30 Psycho, horrorfilm
22:20 Lost, dramaserie
22:40 Shanghai knights,
land - Late editie,
tenlandsvoetbal,
komische actiefilm
reportages
hoogtepunten
23:05 Piets weerbe
23:15 RTL GP: Formu
23:15 Law order:
richt, weerbericht
le 1-Turkije (Sa
Special Victims
23:15 Reportage: De
menvatting), sa
Unit, dramaserie
meest opzienba
menvatting
rende lijkschou
wingen, documen-
taire
00:20 Fear Factor 00:00 Business class (h) 00:30 Teleshop 8 00:10 Carnivale
01:30 Astro TV Night 01:15 Teleshop 7 00:31 Sneak preview 01:15 Nachtprogram-
02:35 Red Live 01:16 Nachtlounge 02:00 KamasutraTV mering
03:00 The hotspot 05:30 Astrotijd 02:15 Nachtprogram-
05:30 Astrotijd mering
00:55 Nachtprogram
mering: Late
night
04:00 Hart van Neder
land (laat) (h)
05:59 Jetix
00
O
«0
O
O
NI
KJ
N)
N>
N)
W
n
spelersboot wist te springen, ge
vonden. „Internet was in veel ge
vallen een uitkomst. In dit geval
wisten we alleen dat die jongen
uit Breukelen kwam, dus hebben
we alle scholen daar aangeschre
ven, met een foto van hem", ver
telt redacteur Casper Brasser.
De verhalen van de betrokkenen
leiden overigens niet tot nieuwe in
zichten, de gesprekken met de toe
schouwers blijven wel erg aan de
oppervlakte, maar de beelden ma
ken veel goed.
Andere Tijden Sport, zondag, Nederland
1, 22.15 uur Het televisieverslag van deze
dag wordt op zaterdag 10 mei integraal
uitgezonden door Geschiedenis TV. Het
VPRO-radioprogramma OVT wijdt de uit
zending op zondagochtend 11 mei geheel
aan sportgeschiedenis, dit met het oog op
de start van Andere Tijden Sport.
Woonboten hellen gevaarlijk over als honderden supporters het Neder
lands elftal toejuichen. foto GPD
BUITENLAND
BeSglël:^
09:35 Het programma van de
ERTS: Kunst voor kindsoldaten.
10:00 Protestantse eredienst.
11:00 Eucharistieviering. 12:00
Lentebeelden. 12:40 De rode
loper. 13:00 Het journaal.
13:30 Het weer. 13:35 Half
uur natuur: Big cat diary. 14:05
Vlaanderen vakantieland.
14:55 Sporza: De Ronde van
Italië. 17:40 Clips. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Gentse
waterzooi. 19:00 Het journaal
- Sportweekend. 19:50 Het
weer. 19:55 Halleluja! 20:20
Het gala van de profvoetbal
ler van het jaar. 21:40 Flikken.
22:35 Het geslacht De Pauw.
23:10 Het journaal laat. 23:30
Het weer. 23:35 Nekka 2008.
België 2;
07:00 Musti. 07:05 Bumba.
07:10 Hopla. 07:15 De Fim-
bels. 07:35 Kleine Einsteins.
08:00 Sprookjesboom. 08:05
Samson en Gert. 08:30
Lazytown. 08:55 Mega Mindy.
09:20 Go IV. 09:55 Miss BG.
10:05 De smurfen. 10:30 Kim
Possible in het Disney Festival.
10:55 De hopeloze heks. 11:15
De week van Karrewiet. 11:25
New adventures of Lucky Luke.
11:50 Disney classic cartoons.
11:59 CANVAS. 12:00 José
van Dam: 25 jaar later. 13:00
Sporza. 17:59 KETNET. 18:00
De week van Karrewiet. 18:10
Mega Mindy. 18:40 Kim Possi
ble in het Disney Festival. 19:05
Sprookjes. 19:15 De grote
boze wolf show. 19:30 De
hopeloze heks. 19:59 CANVAS.
20:00 Het journaal. 20:10 Pa
norama. 20:55 Spraakmakers.
21:25 Bombón el perro. 23:00
Programma van de ERTS. 23:25
Panorama. 00:05 Doorlopende
herhaling De zevende dag.
RTBF1
08:00 Une brique dans Ie ven
tre. 08:35 La clef des champs.
09:00 En quête de sens
- Présence protestante. 09:30
En quête de sens - La pensée et
les hommes. 10:05 Basket 1
10:25 Studio 1.11:30 Miseau
point. 12:52 Nieuwsoverzicht.
12:53 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:30 Weerbericht.
13:40,13:55 Autosport:
Formule 1.16:10 Escapade
gourmande. 16:40 Jardins Sc
loisirs. 17:25 Stargate. 18:15
Questions d'argent. 18:20 Con
tacts. 18:30 Week-end sportif.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:02 Weerbericht.
20:05 Le jardin extraordinaire.
20:41 Chiens et chats a La
Une. 20:45 Le gout des autres.
22:35 Do you, do you Scopi-
tone. 23:05 Week-end sportif.
00:05 Le 12 minutes. 00:15
Une brique dans le ventre.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 09:30 C'est
pas sorcier. 10:00 Protestantse
kerkdienst. 10:55 Eucharistie
viering. 11:55 £a bouge. 12:10
Auto mobile. 12:40 Autosport.
13:25 Un gars, une fille. 13:30
L'Odyssee de la vie. 14:55 H20.
15:25,15:30 Un gars, une
fille. 15:35 Autosport. 16:20
Magnitude 10.5 l'Apocalypse.
17:40 Autosport. 18:50,19:20,
19:50 Plus belle la vie. 20:20
Gala du footballeur pro. 21:25,
22:15 Sleeper cell. 23:10 Le 12
minutes. 23:25 Weerbericht.
23:30 Envers du court. 23:35
NomsdeDieux.
BBC 1
07:00 Breakfast. 10:00 The
Andrew Marr show. 11:00
Pentecost. 12:00 Countryfile.
13:00 The politics show. 14:00
Keeping up appearances.
14:35 EastEnders. 17:25 Final
score. 18:15 Points of view.
18:30 Songs of praise. 19:05
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 19:30 Seaside
rescue. 20:00 My family. 20:30
I'd do anything results. 21:00
Speelfilm. 23:00 Nieuws en
weerbericht. 23:20 Match of
the day 2.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Tikka-
billa. 07:50 Step inside. 08:00
Legend of the dragon. 08:25
Watch my chops. 08:35 The
batman. 08:55 Bernard. 09:00
Trapped. 09:30 Hider in the
house. 11:00 Something for
the weekend. 12:30 Animal
park. 13:30 Rugby. 16:00
Roeien. 17:00 Paralympics.
18:50,19:00 Onbekend. 21:00
Coast. 22:00 Wild China. 23:00
Onbekend. 00:00 Graham
Norton uncut.
Duitsland 1
07:10 Piratenfamilie. 07:30
SesamstralSe. 08:00 Little
Amadeus. 08:30 Tigerenten
Club. 09:55 Tagesschau. 10:00
Pfingstgottesdienst aus Dres
den. 11:00 Kopfball. 11:30 Die
Sendung mit der Maus. 12:00
Tagesschau. 12:05 Die beste
Klasse Deutschlands. 13:00
Tagesschau. 13:10 Kaiserjager.
14:50 Tagesschau. 15:00
Eisbar, Affe Co. Spezial: Die
Kinderstube der Wilhelmina.
16:30 UEFA FufSball-Europa-
meisterschaft 2008 Österreich/
Schweiz: Countdown EURO.
17:05 Der Schatz der Nibelun-
gen: Auf den Spuren Siegfrieds.
18:00 Sportschau. 18:40
Tagesschau. 18:43 Ein Platz an
der Sonne. 18:45 LindenstralSe.
19:15 Die verbotene Stadt.
20:00 Tagesschau. 20:15 Eine
Liebe im Zeichen des Drachen.
21:45 Wildes China: Von der
SeidenstraSe ins Reich der Ti
ger. 22:45 Tagesthemen. 22:58
Das Wetter im Ersten. 23:00
Silberhochzeit.
Duitsland 2
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
Der Sleepover Club. 08:35
Michel aus Lönneberga. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Eucharistieviering. 10:30 H20
- Plötzlich Meerjungfrau. 10:55
ZDF-Fernsehgarten. 13:05
Auswanderertraume in Neu-
seeland. 13:50 heute. 13:55
101 Dalmatiner. 15:30 Roeien.
16:00 EK Turnen. 17:00 heute.
17:05 ZDF SPORTreportage.
17:35 Rosamunde Pilcher:
Rosen im Sturm. 19:00 heute.
19:10 Berlin direkt. 19:30 ZDF
Expedition. 20:15 Traumhoch-
zeit 2008.22:15 heute-journal.
22:30 Kommissar Beck: Das
Kartell. 23:55 Die Macht der
Musik.
07:15 The truth about
supervolcano's. 07:40 Brainiac.
08:30 Wrecks to riches USA:
The firemen's ball. 09:25,
09:50 How do they do it?
10:15 Survivorman: Lost at sea.
11:10,11:35 Shocking survival
video's. 12:05 Ray Mears'
world of survival: Heart of the
Rift. 12:30 Ray Mears' world of
survival: The land of Genghis
Khan. 13:00 True heroes:
Terror lake. 13:25 Really big
things: Ski Dubai. 14:20 Mega
builders: The big lift: Stonecut
ters bridge. 15:15 Chop shop:
London garage. 16:10,16:40
Wheeler dealers: Lexus LS400.
17:05 Die Ludolfs. 18:00,
18:30 How it's made. 19:00
American chopper: HP. 20:00
Mythbusters: Viewers special.
21:00 Survivorman: Amazon.
22:00 Ultimate survival: Sahara
123:00 Future weapons: Im
mediate action. 00:00 Shoc
king survival video's.
National Geographic
07:00 Business Turkey. 07:15
Business Russia. 07:30 The
McLaughlin Group. 08:00 Joyce
Meyer. 08:30 Answers with
Bayless Conley. 09:00 Creflo
Dollar. 09:30 Hillsong mini
stries. 10:00 Joel Osteen. 10:30
Ed Young. 11:00 Teleshopping.
11:58 National Geographic
Channel. 11:59 National
Geographic Junior. 12:00 Kids
for animals. 12:30 AAp Co.
13:00 The snake wranglers: The
honorofthe killer habu. 13:30
Monkey business. 14:00 No
mads: Kayak clan. 15:00 Earth
investigated: Deep ocean: The
final frontier. 16:00 Seconds
from disaster: Space shuttle
Challenger. 17:00 Six degrees
could change the world. 18:00
Megastructures: The world's
biggest shredder. 19:00 Planet
mechanics: Heavy metal house.
20:00 In the womb. 21:00
Science of babies. 22:00 In
the womb: Twins, triplets and
quads. 23:00 Vegas comes to
China: Battle for Macau. 00:00
Pirate treasure hunters.
IMF
09:00 Wakker worden met
Sascha. 09:30 ClipKennis.
10:30 Wakker worden met
Sascha. 11:00 Best of Reaction.
12:00 Gamekings. 13:00 TMF
Superchart. 15:00 Wakker
worden met Sascha. 15:30
Best of Reaction. 16:30 Valerio
duikt onder. 17:00 Superclip
top 250.19:00 Gamekings.
20:00 De videotheek. 22:00
TMF Classics. 23:00 Wakker
worden met Sascha. 23:30 TMF
Classics. 00:00 Midnight.
MTV
08:05 Breakfastclub MTV top
10.08:55 All access: Rocks
most eligible bachelors. 09:50
Diary of 50 Cent. 10:15,10:40
Life of Ryan. 11:10 Making the
movie. 12:00 Pimp my ride
weekendbreak. 18:00 Making
the band 4.19:00 Pageant
place. 19:25 The fabulous life
of Most amazing comebacks.
20:15 True life. 21:10 Made.
22:00 Do the right thing. 00:15
MTV live: Scissor sisters.
TV 5
07:20 Matière grise express.
07:30 Découverte. 08:00
Canadees nieuws. 08:30 TiVi
5.10:30 Ccom-<;@. 10:55
Paroles de clips. 11:10 Échap-
pées belles. 11:35 Chroniques
d'en haut. 12:00 TV5 monde
de l'info. 12:05 Silence qa
pousse. 12:30 Humanimal.
13:30 Belgisch nieuws. 14:00
30 millions d'amis. 14:30
Vivement dimanche. 16:00
Nee plus ultra. 16:30 Acoustic.
17:00 Kiosque. 18:00 Nieuws.
18:10 Le grand rendez-vous.
18:25 TV5Monde l'info. 18:30
Le grand rendez-vous. 19:00
Cité guide. 19:30 France 2
foot. 20:15 Leqons de style.
20:30 Frans nieuws. 21:00 La
promeneuse d'oiseaux. 22:35
Cathérine. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:30
Papy fait de la résistance.
Eurosport
08:30 Olympische spelen M2B.
08:45 Kanovaren. 10:30 Roei
en. 11:45, 12:00 Motorsport:
Superbike. 12:45 Autosport.
13:15 Motorsport: Supersport.
14:00 Tennis. 15:45 Wielren
nen. 17:30 Kanovaren. 18:30
Roeien. 19:45 Turnen. 21:15
Boksen. 22:45 Autosport.
23:15 Motorsport: Superbike.
00:00 Motorsports weekend.
CNN
07:30 International corres
pondents. 08:00 News special.
09:15 CNN Marketplace Mid
dle East. 09:30 Revealed. 10:30
World sport. 11:00 Larry King.
12:00 The spirit of ....12:30
World sport. 13:30 Business
traveller. 14:00 The campaign
trail. 14:30 World sport. 15:00
Inside Africa. 15:30 Business
traveller. 16:30 The daily show
with Jon Stewart: Global edi
tion. 17:00 Late edition. 19:30
Business traveller. 20:30 Reve
aled. 21:00 Notes from North
Korea: New York Philharmonic
Orchestra. 22:30 World sport.
23:00 Business international.
23:30 The daily show with Jon
Stewart: Global edition. 00:00
CNN today.