NUVEMA Verkoopadviseur Productschap Vis JobTrack.nl Sarteri LIFTAL. HIJSTSCHNIgK Monteur/medewerker binnendienst: Monteur/medewerker buitendienst: LétE jobcoach m/v (m/v) Medewerker mosselveiling m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 10 mei 2008 I 57 Liftal Hijstechniek keurt en levert het- en hijsgereedschap, klimmateriaal en valbeveiligings-systemen. We leveren onze diensten aan een groot aantal industriële ondernemingen, alsmede offshore- en scheepvaartbedrijven en energiecentrales. Door de gezonde groei die we meemaken, zijn we voor onze vestiging in Vlissingen- Oost op zoek naar nieuwe collega's, voor de volgende functies: Werkzaamheden: Na een interne opleiding kan je zelfstandig werkorders uitvoeren. Je wordt vertrouwd met het keuren van hijsmateriaal. Je verwerkt staalkabels, kettingwerk, takels enz. voor kleine en grote hijsinstallaties. Criteria: Je hebt minimaal een LBO technische opleiding afgerond. Bij voorkeur in het bezit van rijbewijs en VCA. Je kunt zelfstandig werken en weet wat het is om verantwoording te nemen; geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent bereid om af en toe met de buitendienst mee te gaan. Geboden: Een prettige werkomgeving en sfeer. Een gepaste beloning. Mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen in de kennis over heffen en hijsen. Werkzaamheden: Je gaat zelfstandig of in teamverband keuringen en reparaties uitvoeren op locatie door heel Zeeland en daarbuiten. Dit kunnen allerlei soorten hijsinstallaties zijn variërend van klein hef- en hijsmateriaal tot grote industriële hijskranen, scheepskranen, enz. Criteria: Je hebt minimaal een LBO/MBO technische opleiding afgerond. In het bezit van EKH keuringspapieren is een pré. Je kunt zelfstandig werken en weet wat het is om verantwoording te nemen. Je bezit rijbewijs B (+E). Bereid om over te werken wanneer het werk dat vereist; geen 9 tot 5 mentaliteit. Geboden: Een prettige werkomgeving en sfeer in een groot werkgèbied. Een gepaste beloning. Mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen in de kennis over heffen en hijsen. Een sollicitatiebrief met CV stuur je naar: vacature@liftal.com, of per post: Liftal Hijstechniek, t.a.v. dhr. H. Hirdes, postbus 80, 4450 AB, Heinkenszand. Lété is het arbeidsintegratiebedrijf op Walcheren, waarin mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, uitgaande van hun mogelijkheden via maatwerktrajecten worden begeleid naar: - regulier werk - gesubsidieerd werk, al dan niet binnen de eigen organisatie - passende activiteiten In dit kader: - biedt LétÉ werk aan (arbeids) gehandicapten in een goed geoutilleerd productiebedrijf - leidt LétÉ mensen op, traint ze en brengt ze vakvaardigheden bij (in datzelfde professionele productiebedrijf) - plaatst LétÉ goed opgeleide medewerkers bij bedrijven, die behoefte hebben aan (tijdelijke) arbeidskrachten - zorgt LétÉ te allen tijde voor begeleiding tijdens de individuele trajecten en de eveneens vereiste nazorg Integratie /Productie /Scholing Wij zijn op zoek naar een Functie-informatie: Als jobcoach help je mensen met een grote afstand tot de arbeidsmarkt om weer aan het werk te gaan en te blijven. Je begeleidt medewerkers intensief tijdens de inwerkperiode bij een externe werkgever tot zelfstandig werken. Daarna blijf je op afstand betrokken. Je draagt zorg voor het opstellen, begeleiden en volgen van de individuele ontwikkelplannen. Regelmatig bezoek je de medewerker op de werkplek om de werksituatie te bespreken en om eventuele problemen op te lossen. Je bent tevens voor de werkgever het eerste aanspreekpunt en evalueert regelmatig met hem. In voorkomende gevallen vervang je een collega op adminis tratief gebied. Functie-eisen: Middelbare beroeps opleiding, bijvoorbeeld: sociaal pedagogisch werk; Bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Flexibele instelling; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; Affectie met personen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Het betreft een functie voor 36 uur per week, voorlopig in dienst van onze Walflex B.V. Wij bieden: Brutosalaris van 2083,- tot maximaal - 2671,-, afhankelijk van opleiding en ervaring. Selectieprocedure: - Een personeelsvertegenwoordiging neemt deel aan de selectie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij dhr L.M. Blok Business Unit Manager Begeleiding/Detachering, tel. 0118-633040. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw CV kunt u tot uiterlijk 24 mei 2008 richten aan LétÉ, t.a.v. mevr. J.F.Verkerk, Adviseur HRM, Postbus 280, 4330 AG Middelburg. Voor algemene informatie over LétÉ verwijzen wij naar onze website: www.lete.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. N V Nederlandse Uitvaartverzekering Maatschappij Nuvema Uitvaartverzekeringen is een bloeiende organisatie en richt zich op de verkoop van uitvaartverzekeringen. Nuvema is bijna 60 jaar actief als uitvaartverzekeraar op de Nederlandse markt. Als eigenzinnige en ambitieuze marktspeler heeft Nuvema de afgelopen jaren een grote groei gerealiseerd. Bij Nuvema zijn ruim 75 adviseurs werkzaam in de buitendienst. De adviseurs werken nauw samen met de plaatselijke uitvaartondernemer of uitvaartvereniging. Nuvema is continue op zoek naar goede mensen. Door de grote groei is Nuvema op zoek naar meerdere kandidaten voor de functie van: Ir een prettige werksfeer een uitstekend salaris verdienen! De functie Het verkopen van uitvaartverzekeringen aan nieuwe relaties. U bezoekt hen thuis, meestal 's middags en 's avonds. U maakt uw eigen afspraken en deelt dus zelf uw agenda in. U heeft dus veel vrijheid en kunt hier mee omgaan. U bent een pionieren bent gewend om met targets om te gaan. largets zijn voor u niet bedreigend maar een uitdaging! Maar wij laten u niet zwemmen. Integendeel! Bij alles wat u onderneemt staan wij u met raad en daad terzijde. Een intensief trainingsprogramma maakt deel uit van de opleiding. Kandidaten voor deze functie herkennen zich in het volgende profiel: Opleiding op MBO-niveau In bezit van rijbewijs B en eigen auto Goede communicatieve eigenschappen, commercieel gevoel en doorzettingsvermogen. NUVEMA biedt u: Een uitstekende functie (parttime of fulltime) met vrijheid en volop ruimte voor eigen initiatief Salarisindicatie 35.000,- tot 40.000,- mogelijk Kilometer- en onkostenvergoeding. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel, dan kunt u uw motivatie-briefen CV binnen 14 dagen sturen naar: NUVEMA NV, t.a.v. dhr. P. Graveland, Postbus 6, 3740 AA Baarn, email: peter.graveland@nuvema.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie: WWW.NUVEMA.NL Bij het Productschap Vis komen 70 medewerkers op voor de belangen behartiging van de bedrijven in de visserijsector in Nederland. Daarnaast verrichten wij ook werkzaamheden voor een aantal private organisaties binnen de sector. Ter versterking van het team van het Mosselkantoor te Yerseke, zijn wij op zoek naar een nieuwe fulltime collega die als assistentie gaat verlenen bij werkzaamheden welke voortvloeien uit de veiling activiteiten voor mosselen. Daarnaast wordt invulling gegeven aan de monitoring van schelpdieren ter borging van de voedselveiligheid. De baan Het werk heeft een uitvoerend karakter en vereist vooral praktische en organisatorische vaardigheden. Het betreft onder andere het werken met de bemonsteringskraan, het meten van de aangevoerde ladingen mosselen, het verwerken van de genomen monsters van de aangevoerde mosselen en het regelen en interpreteren van het monitoringsprogramma van schelpdieren. Daarnaast kunt u ingezet worden bij andere werkzaamheden binnen het Mosselkantoor. Wie zoeken wij U beschikt over een MBO-werk en denkniveau. U bent gewend met mensen om te gaan en hebt affiniteit met de mosselsector. Een servicegerichte instelling, flexibiliteit, overtuigingskracht en een brede inzetbaarheid is voor u vanzelf sprekend. Het kunnen werken met een computer en het in bezit zijn van een rijbewijs B is een voorwaarde. U kunt zowel in teamverband als zelfstandig functioneren en bent flexibel ten aanzien van werktijden. Wat bieden wij Een fulltime en veelzijdige functie met veel contacten. Een bij de functie behorend pakket aan prima arbeidsvoorwaarden en een goede werksfeer. Uw standplaats is Yerseke. Uw reactie Als u inlichtingen wilt over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw ing. J.E. van den Boomgaard-Bom, Bureaucoördinator Mosselkantoor te Yerseke, onder telefoonnummer 0113-579052. Een schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad zenden aan: Productschap Vis, t.a.v. Algemene Zaken, Postbus 72, 2280 AB Rijswijk. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 179