C LEARWATÊR GROUP II Ervaar zelf de chemie van ons bedrijf! Kwaliteitsmedewerker zorgregistratie Emergis 7 JobTrack.nl 2 assistent medewerken weliijn www.zorgstroom.nl Manager fysieke distributie m/v bruwizeel 56 Zaterdag 10 mei 2008 PZC www.werkenbijemergis.ni De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij me! 7 moderne chemicaliëntankers voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote ver scheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied von Noord-West: Europa. Het succes van onze rederij wordt voor een belangrijk deel bepaald door de wijze waarop zowel de zeevarenden als de medewerkers aan wal met elkaar samenwerken. De chemie tussen mensen die bij de Clearwater Group werken zien wij als een bindende factor om onze ambitieuze groeidoelstellingen voor de komende jaren te realiseren. Zie je het als een uitdaging om mee te werken aan de groei van onze organisatie en wil je de chemie binnen een hecht team ervaren, dan heeft de Clearwater Group je heel wat te bieden. Meer informatie? www.clearwatergroup.nl ÉrHeb '|e ervaring /aan boord van een tanker en interesse«n\ \ynn onze tankers Onlangs is het 7e schip van de Clear water Group, MT Coolwater, gedoopt. Daarnaast is gestart met de bouw van MT Capewater, die naar verwachting begin 2009 in de vaart zal gaan. Wegens de uitbreiding van de vloot zijn wij op zoek naar: Hoofd Werktuigkundigen 7 wekor» op - 7 weken af of 4 weken op - 4 woken es! Binnen de vloot van de Clearwater Group bestaan er, afhankelijk van je ervaring en interesse, verschil lende mogelijkheden. Voor enkele schepen zijn wij op zoek naar een ervaren Hoofd werktuigkundige, die als enige machinist aan boord volledig zelf standig zijn taken kan uitvoeren. Op de nieuwste schepen van de Clearwater Group geeft de HWTK leiding aan meerdere medewerkers in de machine kamer. Heb je nog geen ervaring als WTK aan boord van een tanker, dan is dit geen probleem! De cursus voor het vervoeren van chemicaliën en olie wordt door de Clearwater Group aangeboden. Wij bieden een interessante en afwisselende functie bij een groeiende rederij met uitstekende arbeids voorwaarden volgens de bedrijfs-CAO met aan trekkelijke salarissen en een 13e maand. Daar naast kennen wij een zeer aantrekkelijk vaar-verlof- systeem van 7 weken op en 7 weken af. Op enkele schepen bestaat de mogelijkheid voor 4 weken op en 4 weken af. Je schriftelijke sollicitatie met CV kun je sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardeloo. Mailen mag ook: leonie@clearwater- group.nl. Clearwater Group Postbus 361 2950 AJ Alblasserdam t: +31(0)78 6410440 f: +31(0)78 64138911 Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achtergrond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. Goede zorgregistratie is cruciaal voor de (financiële) verantwoording van onze werkzaamheden. Om deze te optimaliseren zoeken wij kandidaten voor de functie van zorgproces, inclusief dbc's, en alle administratieve activiteiten daarbinnen is van belang. U bent oplossingsgericht, kuntwerken binnen hoofdlijnen, en bent nauwkeurig, representatief, klantgericht en betrouwbaar. U kunt zowel zelfstandig als in team verband goed functioneren en zich verplaatsen in de diversiteit van een multidisciplinair team. Het gaat om functies (verspreid over de regio's) van bij voorkeur 32 tot 36 uur per week. U hebt het dagelijks toezicht op de juiste verwer king van gegevens. Om voeling te houden verwerkt u ook zélf gegevens. Verder ondersteunt en instru eert u gebruikers en levert u een bijdrage aan de blijvende optimalisatie van het systeem. Commu nicatie op verschillende niveaus gaat u makkelijk af. U bent ervaren, enthousiast, en kunt werken en denken op hbo niveau. Bij voorkeur een op leiding op hbo niveau. Kennis van het (primaire) Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonder heden over deze vacature kunt u terecht op www.werkenbijemergis.nl. alles draait om vakmanschap jO* Kijk ook op Zorgstroom zoekt Voor zorgcentrum Swerf-Rust te Middelburg, ij en 18 uur per week. Voor vervanging zwangerschapsverlof van 10 juli 2008 tot en met 30 oktober 2008. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl of bel met de afdeling HRM, tel. 0118-684 000. Zorgstroom Carrièrekans om je vingers bij af te likken? Wij zoeken voor ons hoofdkantoor in Bergen op Zoom een: In 1 op de 4 woningen in Nederland staat een Bruynzeel-keuken. Sinds 1897 is Bruynzeel Keukens één van de belangrijkste spelers op de Nederlandse keuken markt en inmiddels ook daarbuiten. Onze kwalite'rts-keukens met een puur Nederlands design worden geproduceerd in Bergen op Zoom. Veel van onze keukens worden verkocht in de projectenmarkt en daarnaast beschikt Bruynzeel Keukens over 40 filialen in de Benelux. Wat bieden wij Ms manager fysieke distributie ben je verantwoordelijk voor alle logistieke processen naar onze klanten toe. Het betreft dus zowel het inmeten als het leveren, plaatsen en de servicever lening bij onze klanten. Bruynzeel Keukens levert circa 100.000 keukens per jaar. Je leverteen belang rijke bijdrage aan zowel een optimale planning van deze activiteiten als aan een foutloze uitvoering hiervan. Als no-nonsense people manager ben je gewend grote groepen logistieke medewerkers efficiënt hun werk te laten uitvoeren. Je werkt nauw samen met je collega's binnen de andere operationele disciplines bij Bruynzeel Keukens ën rapporteert rechtstreeks aan de directeur operations. Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wüt zoeken wij ie beschikt minimaal overeen HBO werk- en denkniveau in een logistieke richting (zoals de Vervoersacademie), hebt minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie en hebt ervaring met het werken met logistieke dienstver- leners.Je hebt een stevige persoonlijkheid, bent een teamspeler, bijzonder klantgericht en kunt over de grenzen van je eigen werkzaamheden heen kijken. Verder zijn resultaatgerichtheid, zelf standigheid en een initiatiefrijke instelling sleutel begrippen in je functioneren. Ervaring met ERP- pakketten is een pré. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voor goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een prestatie gerichte bonus, eindejaarsuitkering, uitstekende pensioenregeling en diverse collectieve verzekeringen. Onze procedure indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, dan kun je toten met 23 mei 2008 reageren. Stuur een e-mail met motivatie en CV naar: vacatureshoofdkantpor@bruynzeel.com. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen metToinevan Rooij. directeur operations, telefoon: 0164-285450. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op www.bruynzeelkeukens.nl KEUKENS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 178