Famitiefcferieiiten Monuta .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. 50 I Zaterdag 10 mei 2008 PZC Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van Ben Balvers Uit aller naam: Chris Balvers Brouwershaven, mei 2008 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij hebben mogen ontvangen na het zo onverwachte over lijden van onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Johannes Blok betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Rilland, mei 2008 Het medeleven dat u betoond hebt na het overlijden van Magdalena Alma Constantina de Boevere-Neve Madeleine hebben wij zeer gewaardeerd. Wij betuigen u onze oprechte dank voor uw schrijven of aanwezigheid bij de uitvaartdienst en crematieplechtigheid. Sanny en Piet Oost-Souburg, mei 2008 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pappa, opa en oudopa Arjaan de Bokx Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. M.A. de Bokx-van Goudswaard Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wolphaartsdijk, mei 2008 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven ontvangen na het overlijden van onze pa, schoonvader en grootvader George Bonte hebben ons goed gedaan en zullen steeds een dankbare herinnering blijven. Hiervoor danken wij u hartelijk. Familie Bonte Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de warme belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en groot-oma Aaltje van Doorn-van Nieuwenhuijzen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2008 Onze oprechte dank voor de vele blijken van belangstelling tijdens haar ziekte en uw medeleven na het overlijden van onze zus en tante Blazina Suzanna Haak 'Zuster Haak' Het is een troost te weten dat zij in de harten van velen een bijzondere plaats heeft ingenomen. Broers en zussen Neven en nichten Goes, april 2008 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Leunis Krijger heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Familie Danckaert-Krijger Goes, mei 2008 Het zij wij dan leven, het zij wij sterven, wij zijn des Heren Romeinen 14: 8 Het deed ons goed zoveel warmte en belangstelling van u te ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Willem Komelis Marijs - Opa Bus - Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. M.H. Marijs-Melis Jack en Petra Sam, Sybe, foelie, Quinty Eefje en Harrie Dominique, Jeffrey, Sharona, Melissa Quirien Nisse, mei 2008 Het doet ons goed zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Herta Irmgard Mouthaan-Schöldgen Wij danken u hiervoor hartelijk. Goes, mei 2008 kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind zv Onze dankbaarheid gaat uit naar u die medeleven hebt betoond door uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes na het over lijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jacob Anthoni Provoost Het heeft ons diep getroffen dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Hartelijk dank. Johanna Provoost-Mooij Kinderen en kleinkinderen Hansweert, mei 2008 Voor de warmte en het medeleven in welke vorm dan ook na het plotseling overlijden van Pietemella de Ruijter-Stroo betuigen wij u onze dank. Namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, mei 2008 Voor de overweldigende belangstelling en blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vader, zoon en broer Sjaak de Schipper betuigen wij u onze oprechte dank. Martijn, Mina en Wilma Goes, mei 2008 Het afscheid van onze geweldige vader en superopa Abraham Johannes de Smit was mede door uw belangstelling mooi, bijzonder en warm. Precies zoals hij zelf was. Onze dank daarvoor. Ank Bos Leny en Jaap Gelok Coby en Klaas van den Buuse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Twee mensen, twee ouders we zien ze nog altijd in de stralen van de zon We hebben ze gekoesterd, van ze gehouden met ze genoten toen dat nog kon Twee mensen, twee ouders in ons leven zo dierbaar aanwezig geweest Ze gaven warmte, ze gaven licht ze hielden van de wereld en van ons van elkaar nog het meest Twee mensen, twee ouders in het licht van de zon stralend om ons heen Als we de warmte van haar stralen voelen weten we, we zijn niet alleen Twee mensen, twee ouders voor altijd een deel van ons bestaan Twee mensen, onze ouders twee zonnestralen, hun licht blijft eeuwig aan. Bram en Lena zijn weer samen. Heinkenszand, mei 2008 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belang stelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Emelie Leonie Clijncke-Doolaege Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Onze dank gaat ook uit naar het personeel van ver zorgingshuis "Rozenoord" afdeling Kolfsweide, voor hun liefdevolle zorgen aan haar bewezen. Tevens dank aan de medewerkers van Uitvaartzorg MONUTA Haerens te Oostburg, voor de keurige verzorgde uitvaartdienst. Kinderen en kleinkinderen Sluis, mei 2008 In plaats van kaarten Voor de grote belangstelling en vele blijken van warmte en medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve, trouwe en zorgzame vrouw Maria Elisabeth - Ria Degener-Hoogeveen -betuig ik u mijn oprechte dank. Het heeft mij goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zovelen geliefd was. R.W. Degener Vlissingen, mei 2008 De overweldigende belangstelling en deelneming I welke u ons heeft betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, schoonpa, opa en opi Prudent Achillus van Pamelen hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Martha van Pamelen-van Vooren Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, mei 2008 "Want liefde, sterker dan de dood, blijft ons verbinden, nu en straks. Hartelijk dank voor de lieve, troostrijke brieven en kaarten en voor de aanwezigheid van zo velen bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en opa Adrie Polderman We hebben hier meer steun van ondervonden dan we ooit hadden kunnen denken. Ria Polderman-Jobse kinderen en kleinkinderen Serooskerke, mei 2008 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn erom u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 110