Familieberichten Ml 32 I Vrijdag 9 mei 2008 PZC De zee was jouw leven Ma, was je zon De dag dat zij stierf Was de dag dat jouw sterven begon Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Piet Misilje sinds 28 januari 2003 weduwnaar van Hendrika Vermeulen 17-12-1924 18-5-2008 Vlissingen: Ko Misilje Meer (België): Rob en Nel Huf-Misilje Middelburg: Fred en Sary Gilde-Misilje Breskens: Willy Misilje Terneuzen: Will en Tiny van der Maden-Misilje Klein- en achterkleinkinderen Corr. adres: Fam. van der Maden Esdoornlaan 15 4537 XL Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 14 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Behouden vaart, het ga je goed, Pa! Ko De gerbera's die we samen gekocht hadden staan er nog! Nel Thuis is weg en dat doet zo'n zeer. Sary Jouw koers is nu voor eeuwig bepaald. Voor altijd gebeeldhouwd in mijn herinnering. Willy Grote kleine manOf was het kleine grote man? In ieder geval..groot in daden maar 'klein' van hart. Tiny In Uw hoede is zij weigeborgen. Bedroefd delen wij u mee, dat na een jarenlange moedig gestreden strijd en een dappere poging om te proberen toch nog enkele jaren te mogen genieten en na gesterkt te zijn door de ziekenbemoediging, hebben wij afscheid genomen van mijn vrouw, onze moeder en oma Wilma van Oostenbrugge-Musch Echtgenote van Jaap van Oostenbrugge Eerder weduwe van Louis van Rijswijk 11968 2 december 1946 t 7 mei 2008 Breskens: Jaap Zwolle: Wim en Janette Marit Auke Job Breskens: Loek en Mirian Niek Apeldoorn: Paul en Jacqueline Boy Quita Langeweg 104 4511 RN Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 13 mei om 14.00 uur in de PKN Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de begraving is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. De zon zal voor je schijnen Aan de andere kant Hij kwam je halen Wees vrij en laat je leiden doorZijn hand. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met Wilma mochten beleven hebben wij op 7 mei met veel verdriet te vroeg afscheid moeten nemen van Wilma van Oostenbrugge-Musch Namens zwagers, schoonzussen, neven en nichten van Oostenbrugge Ontroerd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wilma van Oostenbrugge-Musch oud-kerkenraadslid en echtgenote van onze organist Jaap van Oostenbrugge Wij zullen Wilma blijven herinneren als iemand die zich met hart en ziel inzette voor onze gemeente. Wilma maakte jarenlang deel uit van de Z.W.O.-commissie. Wij wensen Jaap, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kerkenraad Protestantse Gemeente Breskens Z.W.O.-commissie Denk aan mij terug Niet aan de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was, toen ik alles nog kon Op woensdag 7 mei is in de leeftijd van 61 jaar overleden mijn allerliefste man, onze onvergetelijke (schoon)vader en opa Leen Schipper Fysiek verzwakt door zijn ziekte, maar geestelijk ijzersterk; hij is tot het laatste moment zichzelf gebleven. Corrie Schipper-Kramer Jacco en Marjolein Gavin Marcel en Renate Lieke, Tijmen Beukenstraat 237 4462 BZ Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 mei van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes en op zaterdag 10 mei van 9.00 tot 9.10 uur, vooraf gaande aan de afscheidsdienst. De afscheidsdienst wordt gehouden om 9.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van bovengenoemd crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Ik heb veel mooie herinneringen aan jou. Als opa zijn jouw werk was en ik jouw baas was, zou je als salaris miljarden euro's verdienen. Liefs, Gavin Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere schoonzoon en zwager Leen Schipper (echtgenoot van Corrie Schipper-Kramer) Hij mocht slechts 61 jaar worden. Leen, we zullen je nooit vergeten! ColijnsplaatJ. G. Kramer J. Kramer-Bakker Goes Ina en Chris Heijnsdijk-Kramer ColijnsplaatJaap en Addy Kramer-de Fouw OudelandeRiet en Kees Matthijsse-Kramer ColijnsplaatNel en Joos van Belzen-Kramer ColijnsplaatCatie en Daan Schroevers-Kramer KoudekerkeJoke en Adri Dingemanse-Kramer ColijnsplaatJohn en Corien Kramer-Zoeteweij Onze onvergetelijke oom Leen Schipper is overleden. Wij zullen ome Leen nooit vergeten! Hij was altijd zeer belangstellend. Eljo en Harry Jacqueline Femke en Evi Martin en Sandy John en Joyce Zoë Meg en Bo Mariska en Rob Michel en Lianka Sven, Amber en Isa Naomi en Rowdi Jack en Marleen Sabine Roan en Lara Edwin en Tanja Erwin Jill en Mare Ben Sandra en Richard Nadia Mick Donna Joyce en Edwin Doug, Flenn en Meg Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze buurman Leen Schipper Wij willen hem gedenken als mens die wij zo waardeerden en graag mochten. Blij dat hem nu verder lijden wordt bespaard. Wij wensen buurvrouw Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de nu komende moeilijke tijden. Lieven en Bregt de Leeuw-Walrave Joop en Marjolien Liplijn-Van der Klooster Ko en Sarie Roose-De Dreu Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-collega Leen De herinneringen van de vele jaren van onze samenwerking en vriendschap zullen we koesteren. Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Leo Marijke Patrick Adrie Dennis Robert René Dick Jaap Met grote droefenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega de heer Leen Schipper Wij wensen zijn familie en hen die in nauw contact met hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wij zullen met respect terugdenken aan de inzet en het plezier waarmee Leen zijn werkzaamheden heeft verricht binnen De Betho. Namens het Bestuur, het Managementteam, en de collega's van De Betho Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is over- j leden de vader van onze vrienden Jacco en Marcel Leen Schipper Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Corrie, Jacco Marjolein en Gavin, Marcel Renate, Lieke en Tijmen. Johan-Dirk Wilja v/d Endt Rens Sharon Jansens Remco Constance Krijger Guido Anine Milot Dieter Annemiek Mosselman - Sk H ■-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 74