ESSELINK hm roeisucces a i imabo !l II Familieberichten; faë&eJk W*- 4^1/LX^ tvaart Informatie Hulplijn j Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden sd PZC Vrijdag 9 mei 2008 I 32 BH Slaap zacht, je hebt het verdiend. Je vocht tot aan je laatste zucht. Net zoals vroeger kom je wel terecht. Ik weet je vind een thuis heel gauw. En ik herhaal wat jij me ooit hebt gezegd. In mijn hart blijf ik je altijd trouw. Voor uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Elleke van den Berge-Kik betuigen wij u onze welgemeende dank. Het is goed te ervaren dat u mede beseft wat wij in haar verliezen en dat net als wij het grote gemis in dierbare herin neringen zullen bewaren. Voor altijd in ons hart Uw reacties, kaarten en brieven na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maatje Kort-Baumann waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te weten dat zo velen van haar hielden en haar waardeerden. Hiervoor onze hartelijke dank. Adri Kort Bram en Connie Mariëlle Burgh-Haamstede, mei 2008 Het heeft ons erg goed gedaan te weten dat zovelen met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en opa Jan Bastiaan de Winter Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Voor openingstijden zie onze website Dreischor, mei 2008 Coen Heieen en Jeroen Lennart Sander Onze hartelijke dank daarvoor. B.J de Winter-de Kraker Kinderen en kleinkinderen Yerseke, mei 2008 meer dan 100 soorten dakpannen in showroom meer dan 450 sorteringen stenen in showroom meer dan 50 modellen deuren in showroom Dankbetuiging Wij danken u voor de hartverwarmende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa en schoonpapa Johan Hoekman De betrokkenheid van u verzacht het verdriet en vergroot de moed om door te gaan. Tini Hoekman-Buijze Martijn en Mariëlle Hoekman Philip Hoekman Reuzenhoek, mei 2008 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vriend Jakobus van der Linde Ko zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam, W. de Wilde Scharendijke, mei 2008 Foliekassen Kweekkassen Tomatenkassen Budgettunnels Minikassen Composttafels Werktafels Propagators Vele, vele kweekkas' accessoires specialist in tuin ïuinkassen J.W. Frisostraat 31, 4413 CB Krabbendijke tel. 0113 50 12 55 Een kleine reparatie of een grote verbouwing? In het complete assortiment van Imabo Esselink vindt u alle benodigde materialen. De medewerkers geven u bovendien graag deskundig advies. Ze hebben altijd creatieve oplossingen bij bouw en verbouw. Voor de mooiste materialen en professioneel advies gaat u naar Imabo Esselink. Imabo Esselink BV Industrieweg 35, MIDDELHARNIS Tel. (0187) 475 400 Website: www.esselink.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 61