I
de echte Van Ammelrooy
S
o
e
'Ik kom pas uit mijn holletje als ik lach' Willeke van Ammelrooy
PZC Vrijdag 9 mei 2008 47
07:00 Seinfeld 07:25
According to Jim
08:00 The bold and the
beautiful 08:25 De ver
loskundigenpraktijk
09:20 De kraamafde-
ling 09:50 JAG 10:50 Sa
fari 11:00 Best of Home-
shopping 12:00 Off Cen
tre 12:30 Spin city 12:55
Hotel 13:25 Roseanne
13:55 Shownieuws 14:20
Groeten uit de rimboe
15:15 McLeod's daugh
ters 16:10 The bold and
the beautiful 16:35 JAG
17:35 Monk
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
10:20 Business links
10:40 RTL Z Nieuws
11:20 PR Autotype 11:40
RTL Z Nieuws 14:20 Stu
dio E&W 14:40 RTL Z
Nieuws 17:50 The A-
Team
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astro-
tijd 09:00Tel Sell 14:30
Astrotijd 14:45 Tel Sell
15:45 Astrotijd 16HJ0 Tel
Sell 16:55 De bruiloft
van... 17:25 Oprah Win
frey show
07:00 SamenWonen
07:35 Hotel 08:05 Pe
king Express VIP 09:15
Trauma centrum 09:55
Koopjes TV 10:55 Astro
TV 12:55 Gilmore girls
13:45 Roseanne 14:10
Complete Savages 14:40
Disney Feest: Emper
or's new school 15:15
Born2Cook 15:45 Rea
dy steady cook 16:40
Suddenly Susan 17:10
Will Grace 17:35 Jud
ging Amy
09:10 JETIX: Kinderpro
gramma's, met onder
meer Kim Possible, Fill
more, Disney's The Le
gend of Tarzan, Lilo
Stitch, Pokémon advan
ced battle, Totally spies,
Skunk Fu!, Rangers, Yin
Yang Yo, Tofu's, Total
ly spies, Pokémon, Dis
ney's The Legend of Tar
zan, Lilo Stitch, Totally
spies, Kim Possible
overige mzimm
18:25 Hotel, realitypro-
18:45 Baywatch, drama- 18:15 Dr. Phil, talkshow 18:35 Gilmore girls, dra- 18:00
Politieachtervol-
gramma
serie maserie
gingen, serie re
portages
18:05
Seinfeld, comedy
serie
18:35
According to Jim,
comedyserie
19:00
Hart van Neder- 19:45 AllezallezZim-
19:05 Een huis vol klei
19:30 McLeod's daugh
19:00 Trick Treat,
land - Vroege babwe, docusoap
ne etterbakjes,
ters, dramaserie
candid camera
editie, nieuwspro
opvoedprogramma
show
gramma
19:05 Friends, comedy
19:20
Shownieuws -
serie
Vroege editie
19:35 The Simpsons,
animatieserie
20:00
Trauma centrum, 20:30 The medallion,
20:00 De bruiloft van...,
20:30 The shattered
20:30 Wegmisbrui
informatief actiekomedie
realityprogramma
glass, filmdrama
kers!, verkeerspro-
20:30
Holland's got ta
20:30 Kees co, come
gramma
lent, liveshow
dyserie
21:00 Meer typisch ne
21:30 Top Gear, auto-
gentig!, amuse
magazine
ment
22:30 Hart van Neder
land - Late editie,
reportages
22:45 Piets weerbe
richt, weerbericht
22:50 Shownieuws-
Late editie
22:15 Warriors of Vir- 22:00 Airline, docusoap 22:25 Red eye, thriller 22:35 De grote beurt,
tue: The return 22:30 As the world automakeover-
to Tao, actiefilm turns, soapserie show
23:20 Momentum, ac
tiethriller
23:20 Oprah Winfrey
show, talkshow
23:55 Deep rescue, sf-
thriller
23:15 Brainiac, weten
schap
23:45 Eye opener, we
tenschap (h)
01:05 Astro TV Night 00:00 RTL Poker: Po- 00:10 RTL Nieuws
02:05 Red Live kerkampioen van 00:20 Teleshop 8
Nederland 00:21 Sneak preview
01:10 Teleshop 7 02:00 KamasutraTV
01:11 Nachtlounge
03:00 The hotspot
05:25 Interview
Nachtprogram
00:00
Nachtprogram
mering: Happy
mering
hour
00:30
Sexcetera
Nachtprogram
01:05
Nachtprogram
mering: Relax TV
mering
02:00
Poker after dark
00
ID
o
O
O
IO
O
O
K>
_k
O
NI
NI
O
NI
UI
bergt'. Tegelijkertijd moet het ook
een pijnlijk document zijn voor de
hoofdpersoon. Zeker in de inter
views wordt Van Ammelrooy niet
gespaard, en de scènes waarin ze
met haar partner Marco Bakker in
Frankrijk te zien is, zijn bijna kod-
dig.
Van Ammelrooy had aanvankelijk
moeite met het project van haar
dochter. „Ik vond het heel moei
lijk. Waarom wacht je hier niet
mee tot ik ben overleden, dacht ik.
Maar uiteindelijk heb ik me ge
woon maar laten gaan."
Het eindresultaat vervult haar met
trots. „Ik vind de film heel integer
en mooi gemaakt. Het is haar film,
haar visie op mij."
Mijn Moeder, De Actrice Willeke Van Ammel
rooy, vrijdag 9 mei, in Het Uur van de Wolf,
22.50 uur, Nederland 2.
Willeke van Ammelrooy met haar dochter Denise Janzée.
foto Zeppers Film TV/GPD
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:20 Weer
18:23 Nu de week
18:33 De Zeeuw van Vlaande
ren
18:46 Regioned
BUITENLAND H
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:35 Blokken.
13:00 Het journaal. 13:30 Het
weer. 13:35 Man bijt hond.
14:00 Outback wildlife rescue.
14:30 Thuis. 15:00 Heartbeat.
15:45 De drie wijzen. 16:20
Clips. 16:35 Meesterchef.
17:05 Vrolijk Vlaanderen.
17:35 Buren. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:35 Blokken. 19:00 Het
journaal. 19:40 Man bijt hond.
20:05 Het weer. 20:10 Thuis.
20:40 Nekka 2008.21:55
Koppels. 22:35 Studio 1
23:00 Het journaal laat. 23:21
KENO-uitslagen. 23:22 Euro
millions-uitslagen. 23:26 Het
weer. 23:30 The bill. 00:20 De
rode loper.
België 2
07:05 Sprookjesboom. 07:10
De snorkels. 07:20 Oggy en de
kakkerlakken. 07:30 Miss BG.
07:45 Rocket mijn raket. 07:55
George van de jungle. 08:05
Samson Gert. 08:30 Oggy
en de kakkerlakken. 08:40
Karrewiet. 08:50 Disney classic
cartoon. 09:00 Terzake. 09:35
Lentebeelden. 15:30 Pocoyo.
15:35 Bumba. 15:40 Draakje.
15:45 Bob de bouwer. 15:55
Harry en zijn emmer dinosau
riërs. 16:05 Kleine Einsteins.
16:25 Samson Gert. 16:50
Smos. 17:05 Kim Possible in
het Disney festival. 17:30 Miss
BG. 17:45 Rocket mijn raket.
18:00 Go IV. 18:05 Karrewiet.
18:15 Pepperbollen. 18:40
GoGo stop. 19:05 George van
de jungle. 19:20 Karrewiet.
19:30 Lizzie McGuire. 20:00
Terzake. 20:40 Het pro
gramma van Wim Helsen.
21:25 Regenesis. 22:15 Fawlty
towers. 22:50 De keien van de
Wetstraat. 23:20 Green wing.
RTBF1
09:25 Le jardin extraordinaire.
09:55 Télétourisme hebdo.
10:25 Rosamund Pilcher: Le
poids des remords. 11:55 Table
des terroirs. 12:00 Les feux
de 1'amour. 12:47 Nieuws
overzicht. 12:48 Weerbericht.
12:55 Questions d'argent.
13:00 Nieuws. 13:30 Weerbe
richt. 13:40 Télétourisme quo-
tidien. 13:50 Derrick. 14:50
Boulevard du palais: La geöle.
16:44 Questions d'argent.
16:45 7 a la maison. 17:35
Dr. Quinn, femme médecin.
18:29 Dans ma rue. 18:30 Le 6
minutes. 18:35 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:21
Chaud devant. 19:22 Weer
bericht. 19:30 Nieuws. 20:10
Weerbericht. 20:20 C'est du
beige. 20:50 Histoires vraies:
Angelica. 21:50 Histoires
vraies: Le Tigneux ou Chroni-
que d'une vache de vie. 22:55
Trekking Euromillions. 23:00
Auto mobile. 23:35 Studio
100:08 Questions d'argent.
00:10 50° nord.
RTBF2
07:10 Tekenfilms. 09:00 Les
niouzz. 09:10 Tekenfilms.
10:05 Minuscule. 10:10
D6bels. 10:50 Screen. 11:40
Plus belle la vie. 12:05 Toute
une histoire. 13:05 Tekenfilms.
13:10 Bali. 13:20 Tekenfilms.
13:35 Les Mystères du Gulf
Stream - Atlantique (Carnets
d'expédition). 14:35 Toute
une histoire. 15:30 C'est pas
sorcier. 15:59 Tekenfilms.
17:40 Les niouzz. 17:50 Air
de familie. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la
vie. 19:25 Les Griffin. 19:50,
19:55 Un gars, unefille. 20:00
Beursberichten. 20:10 Super
papa. 21:40 D6bels. 22:21
D'art d'art. 22:22 KENO. 22:23
Weerbericht. 22:30 Le 12
minutes. 22:44 Beursberichten.
22:50 Zoom arrière.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 Missing
live. 11:00 Homes under the
hammer. 11:55 Nieuws en
weerbericht. 12:00 To buy or
not to buy. 12:45 Cash in the
attic. 13:10 Nieuws en weer
bericht. 13:15 Bargain hunt.
14:00 Nieuws en weerbericht.
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 14:40 Doctors.
15:10 Out of the blue. 15:35
Real rescues. 16:00 Nieuws
en weerbericht. 16:05 Space
pirates. 16:35 ChuckleVision.
16:50 Watch my chops. 17:00
Thumb wrestling federation.
17:10 The Basil Brush show.
17:35 The slammer. 18:00
Newsround. 18:15 The
weakest link. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 20:00
The One show. 20:30 After
you've gone. 20:57 Nieuws
en regionaal nieuws. 21:00
EastEnders. 21:30 A question
of sport. 22:00 Have I got
news for you. 22:30 My family.
23:00 Nieuws. 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Friday night with Jonathan
Ross.
BBC 2
07:00 Tikkabilla. 07:30 Tel-
etubbies. 07:55 Pozzie. 08:00
Arthur. 08:25 Newsround.
08:30 Hider in the house.
09:30 Jackanory junior. 09:45
Numberjacks. 10:00 Boogie
Beebies. 10:20 Me too! 10:40
Something special. 10:55 Be
safe with the Tweenies. 11:00
In the night garden. 11:30
Magic key. 11:45,12:00 The
way things work. 12:15 Tales
from Europe. 12:30 Watch.
12:45 Something special.
13:00 The daily politics. 13:30
Working lunch. 14:30 Onbe
kend. 15:30 Murder, she wrote.
16:15 Through the keyhole.
16:45 Flog it! 17:30 Ready
steady cook. 18:15 Onbekend.
19:00 Eggheads. 19:30 Great
British menu. 20:00,20:30
Onbekend. 21:00 Gardener's
world. 22:00 Onbekend. 23:00
Ql. 23:30 Newsnight. 23:55
Weerbericht. 00:00 Newsnight
review.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:25 Wohin steuert die EU?
- Europa Forum in Ljubljana.
12:00 heute mittag. 12:15
ARD-Buffet. 13:00 Mittagsma-
gazin. 14:00 Tagesschau. 14:10
Rote Rosen. 15:00 Tagesschau.
15:10 Sturm der Liebe. 16:00
Tagesschau. 16:10 Giraffe, Erd-
mannchen Co. 17:00 Tages
schau um fiinf. 17:15 Brisant.
18:00 ARD vor acht. 19:50 Das
Wetter im Ersten. 19:55 Börse
im Ersten. 20:00 Tagesschau.
20:15 1:0 für das Glück. 21:45
Polizeiruf 110: Vergewaltigt.
23:15 Tagesthemen. 23:28 Das
Wetter im Ersten. 23:30 CIVIS
Medienpreis 2008.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Glück. 11:15 Reich
und Schön. 11:35 Schatten
der Leidenschaft. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mittags-
magazin. 14:00 heute - in Deut
schland. 14:15 Die Küchen-
schlacht. 15:00 heute - Sport.
15:15 Ruhrpott-Schnauzen.
16:00 heute - in Europa. 16:15
Wege zum Glück. 17:00 heute
- Wetter. 17:15 hallo deutsch
land. 17:45 Leute heute. 18:00
SOKO Kitzbühel. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Forsthaus Falkenau. 20:15 Der
Alte. 21:15 KDD - Kriminaldau-
erdienst. 22:00 heute-journal.
22:25 Politbarometer. 22:34
Weerbericht. 22:35 aspekte.
23:05 Kerner kocht. 00:15
heute nacht. 00:25 Geschaft
mit dem Tod.
Discovery
07:40 Rides: Joe Rogan's sick
fish. 08:30,08:55 Wheeler
dealers: Lexus LS400.09:25
Brainiac. 10:15 Ultimate
biker challenge: Poland. 10:40
Forensic detectives: Murder for
hire. 11:35 The greatest ever:
Weapons. 12:30,13:00 How
it's made. 13:25 Dirty jobs: Poo
pot maker. 14:20 Man made
marvels Asia: Petronas Towers.
15:15 American chopper:
Make a wish bike. 16:10 Ame
rican hotrod: '32 Hi-Boy road
ster. 17:05 Wrecks to riches.
17:35 Wreck rescue. 18:00,
18:30 How it's made. 19:00
Mythbusters: Steam cannon.
20:00 Dirty jobs: Mule logger.
21:00 Die Ludolfs. 22:00 Over-
haulin". 23:00 Biker build-off: El
Pitts vs Harold Pontarelli. 00:00
Extreme engineering: Space
Tower.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth report 2008.13:00
Inside Miami airport. 14:00
Megastructures: Future trains.
15:00 Earth investigated: The
deep. 16:00 Chimp diaries.
16:30 Let's get inventin. 17:00
The Shak: Flight. 17:30 Croco
dile chronicles: Orinoco loco.
18:00 Big game diaries. 19:00
Sinking a destroyer. 20:00
What would happen if...? 20:30
Megastructures: The world's
biggest shredder. 21:30 Vegas
comes to China: Lost in trans
lation. 22:30 Megastructures:
World's biggest casino. 23:30
Afghan heroin: The lost war.
TMF
07:15 Wakker worden met
Sascha. 07:45 Hits Headlines.
08:00 Wakker worden met
Sascha. 08:30 Hits Headlines.
09:00 De videotheek. 11:00
TMF Classics. 12:00 TMF
Dance. 13:00 10 X Kane.
14:00 De videotheek. 15:00 DJ
Chuckie serveert. 15:30 Your
superchart. 16:30 Reaction.
17:30 Wakker worden met
Sascha. 18:00 Superclip top
250.19:00 Kane showcase
live. 19:45 De videotheek.
20:00 Your superchart. 21:00
Chris Zeegers serveert. 21:30
Valerio duikt onder. 22:00 TMF
Dance. 23:00 Wakker worden
met Sascha. 23:30 TMF Dance
- non stop.
MTV
10:10 Breakfast club MTV Top
10.11:00 M is for music. 14:00
US top 20.15:00 All access:
Totally gay. 15:55 My super
sweet 16.16:20 Real world
Sydney. 16:50 Room raiders.
17:15 Score. 17:40 Pimp my
ride. 18:10 Boiling points.
18:35 2007 Most shocking
stories: Make-ups melt-
downs. 19:00 Made. 20:00
Real world Sydney. 20:25 True
life. 21:20 All access: Robbing
the cradle. 22:10 My super
sweet 16.22:40 Pimp my ride.
23:05 Punk'd. 23:30 Celebrity
deathmatch. 00:00 US top 20.
TV 5
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Culinair magazine. 09:00
Silence qa pousse. 09:25 Le
plus grand musée du monde.
09:50 Les héros de la nature.
10:45 Des chiffres et des let
tres. 11:15 Tout le monde veuL
prendre sa place. 12:00 TV-
5monde l'info. 12:05 Escapade
gourmande. 12:30 Plus belle
la vie. 13:00 Rumeurs. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00 Sous
le soleil. 15:00 Les héros de la
nature. 16:00 C com-q@. 16:30
Questions pourun cham
pion. 17:00 Ripostes. 18:00
Nieuws. 18:25 Les journal de
l'éco. 18:30,19:20 Avocats et
associés. 20:25 25ème image.
20:30 Frans nieuws. 21:00
Demain, un monde sans glacé.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:40 La nourrice.
Eurosport
08:30 Youth only zone. 09:00
Voetbal: EK onder 17 jaar.
10:00,11:00,12:00 Tennis.
18:00 Eurogoals weekend.
18:30 Motorsport: Rally. 19:00,
20:00 Champions League klas
siekers. 21:00 Sterkste man.
22:00 Poker. 23:00 Eurogoals
weekend. 23:30 Youth only
zone. 00:00 Sterkste man.
CNN
09:00 World news Europe.
10:15 CNN Marketplace Mid
dle East. 10:30 World sport.
11:00 Larry King. 12:00 World
news Europe. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 19:30 The
screening room. 20:00 The
campaign trail. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 21:45 CNN
Marketplace Middle East.
22:00 World news Europe.
22:30 World sport. 23:00
Business international. 00:00
The situation room.