Uw groeisucces cis» Zomer aan de MOEZEL Familieberichten, m kras.nl voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie PZC Vrijdag 9 mei 2008 I 32 Slaap zacht, je hebt het verdiend. Je vocht tot aan je laatste zucht. Net zoals vroeger kom je wel terecht. Ik weet je vind een thuis heel gauw. En ik herhaal wat jij me ooit hebt gezegd. In mijn hart blijf ik je altijd trouw. Voor uw blijk van medeleven en belangstelling tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Elleke van den Berge-Kik betuigen wij u onze welgemeende dank. Het is goed te ervaren dat u mede beseft wat wij in haar verliezen en dat net als wij het grote gemis in dierbare herin neringen zullen bewaren. Voor altijd in ons hart Coen Heieen en Jeroen Lennart Sander Dreischor, mei 2008 Uw reacties, kaarten en brieven na het overlijden van mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Maatje Kort-Baumann waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te weten dat zo velen van haar hielden en haar waardeerden. Hiervoor onze hartelijke dank. Adri Kort Bram en Connie Mariëlle De Ui Burgh-Haamstede, mei 2008 Het heeft ons erg goed gedaan te weten dat zovelen met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en opa Jan Bastiaan de Winter Onze hartelijke dank daarvoor. B. J de Winter-de Kraker Kinderen en kleinkinderen Yerseke, mei 2008 vaart informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? 0800 - 44 44 000 info@scu.nu Dankbetuiging Wij danken u voor de hartverwarmende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze papa en schoonpapa Johan Hoekman De betrokkenheid van u verzacht het verdriet en vergroot de moed om door te gaan. Tini Hoekman-Buijze Martijn en Mariëlle Hoekman Philip Hoekman Reuzenhoek, mei 2008 -f£. Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vriend Jakobus van der Linde Ko zeggen wij u hartelijk dank. Scharendijke, mei 2008 Uit aller naam, W. de Wilde Foliekassen Kweekkassen Tomatenkassen Budgettunnels Minikassen Composttafels Werktafels Propagators Vele, vele kweekkas- J.W. Frisostraat 31, 4413 CB Krabbendijke tel. 0113 50 12 55 Normaal vanaf 79, nü met actiecode... ■f rib" - jfe m miÊÊ-i Ontdek óók deze zomer de Eifel- en Moezelstreek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we deze autovakantie op veler verzoek, na de vele honderden boekingen vorig jaar, opnieuw samengesteld. En nu voordeliger dan ooit! Want een 4-daags verblijf in het 3-sterren familiehotel Lellmann boekt u al vanaf slechts 79, inclusief ontbijtbuffet. Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG40003 ook nog eens een exclusieve korting van 30 (bij 2 personen)! Dat kunt u toch niet aan u voorbij laten gaan? Vorig jaar waren de kamers al binnen enkele weken uitver kocht, dus boek snel, vóórdat het te laat is. HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf! Dit familieho tel beschikt o.a. over een lift, restau rant, bar, gratis gebruik overdekt zwembad, gratis parkeergelegenheid (beperkt) en gratis fietsenstalling. Ook kunt u tegen betaling gebruik maken van sauna, solarium en beautycen trum. Uw comfortabele kamer is voor zien van badkamer met douche, toi let, telefoon, televisie en een minibar. Tegen een toeslag kunt u kamers met balkon of moezelzicht boeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een wijnstadje, gelegen iangs de Moezel. Het ligt niet ver van de stad Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. In deze stad moet u beslist een bezoek brengen aan de Deutsche Eek. Neem ook een kijkje bij één van de Weinstuben, waar elk huis een ander wijngebied symboli seert. Daarnaast is het zeker de moei te waard een bezoek te brengen aan bekende wijnplaatsjes als Wittlich, Traben-TrarbachenCochem.Cochem is één van de populairste plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhellingen een romantisch kasteel. Door de gezellige steegjes en pittoreske straatjes met leuke vakwerkhuizen is het heer lijk slenteren. Tot slot noemen we de wijnoogsten in diverse plaatsjes aan de Moezel in september en oktober. U ziet het, u hoeft zich geen moment te vervelen tijdens deze heerlijke vakan tie in de schitterende Moezelstreek. Aankomstdata: maandag en vrijdag van 23/5 t/m 27/10 4 dagen, aankomst vrijdag, normaal v.a. ê-?9, nu v.a. 64 5 dagen, aankomst maandag, normaal v.a. S-99) nu v.a. 84 8 dagen, aankomst vrijdag Normaal v.a. ê-t-49, nu v.a. €134 Inclusief: verblijf in het Hotel Lellmann, in een 2-pers.kamer met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, reis-en annulerings verzekering. Toeslag: reserveringskos- ten 15 per boeking (verplicht). Prijzen zijn p.p., o.b.v. van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40003 Alléén met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. ESfl waarom zou je verder zoeken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 35