Familieberichten De Ui tvaart Informatie Hulplijn 30 I Vrijdag 9 mei 2008 PZC Moeder Oma Beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer de moeder en oma van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij "Dank je "voor al wat je hebt gedaan Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat onze lieve ma, oma en overoma er niet meer is. Pieternella Cornelia Heijt-Steenbakker weduwe van Gerard Heijt Hoedekenskerke, t Vlissingen, 7 maart 1926 8 mei 2008 Huib en Paula Heijt-de Winter Sandra en Pascal Kevin, Vigo Jessica en Koen Rien en Joke Scheele-Heijt Gertjan en Tamara Vincent Correspondentieadres: Assumburg 81 4385 EH Vlissingen Onze moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, daar is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 13 mei om 10.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Wij danken al het personeel van Weyevliet, huisje 24 voor de liefdevolle zorg en steun. Willen degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen deze advertentie als zodanig beschouwen. Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 31:16a Met veel verdriet deel ik u mee dat, voor mij veel te vroeg, maar op Zijn tijd, na een ernstige ziekte, door de Heere van mij is weggenomen mijn zó innig geliefde en zorgzame man Nicolaas Gerard Hendrik Huizen in de leeftijd van 42 jaar. Forra Huizen-Sinke 7 mei 2008 De Ommegank 18 4415 AM Oostdijk Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 9 mei van 20.00 tot 20.45 uur in één der zalen van de Gere formeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 10 mei om 14.00 uur gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur in de kerk alsnog gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De gemeenteraad en het college van B W van Reimerswaal hebben met droefheid en verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van de heer N.G.H. Huizen (Nico) Nico had sinds 16 maart 2006 namens de SGP zitting in de gemeenteraad. Wij verliezen in hem een actieve volksvertegenwoordiger, die zich nauw betrokken voelde bij het welzijn van de jeugd. Daarnaast heeft hij vooral op het gebied van financiën een belangrijke bijdrage geleverd aan het bestuur van onze gemeente. Wij zullen zijn inzet, betrokkenheid en vriendelijk heid missen. Wij wensen zijn vrouw en de verdere familiebetrekkingen heel veel sterkte en Gods nabijheid toe in deze moeilijke tijd. De gemeenteraad van Reimerswaal, A.J. Huisman, burgemeester T. Jansen, raadsgriffier Het college van B W van Reimerswaal, A.J. Huisman, burgemeester Mr. F. Marquinie MBA, gemeentesecretaris Kruiningen, 7 mei 2008 In zijn eigen huis en omringd door zijn naaste familie, is onze zeer gewaardeerde collega Nico Huizen gisteren overleden. Hij werd 42 jaar. Nico was vanaf maart 1999 in dienst van DRV als Controller. Een functie die hij met veel vakkennis en een groot verant woordelijkheidsgevoel uitoefende. Nico zal door velen worden gemist. Onze gedachten gaan daarbij vooral uit naar zijn echtgenote Forra en hun naaste familieleden en vrienden, die wij veel sterkte toewensen. Directie en medewerkers DRV Accountants en Belastingadviseurs We hebben er met ontroering kennis van genomen dat de Heere heeft weggenomen na een ernstige ziekte Nico Huizen De man van onze collega en vriendin Forra Huizen-Sinke We wensen Forra van harte Gods kracht en zegen toe voor de toekomst. Collega's huishouding van „De Beukelaar" VGravenpolder Marjan v.d. Bos Ella Brasser Marieke v.d. Heiden Lenie Janse Leanne Wisse Ina Zuidijk Corrie Zwemer Na een periode van ernstige ziekte hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter, de heer Nico Huizen Gedurende de periode 2001-2006 heeft hij zich als voor zitter voor de oranjevereniging ingezet. De Heere sterke Forra in dit zware verlies. bestuur Oranjevereniging Oostdijk De zee was jouw leven Ma, was je zon De dag dat zij stierf Was de dag dat jouw stengen begon Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Piet Misilje sinds 28 januari 2003 weduwnaar van Hendrika Vermeulen 17-12-1924 t 8-5-2008 Vlissingen: Ko Misilje Meer (België): Rob en Nel Huf-Misilje Middelburg: Fred en Sary Gilde-Misilje Breskens: Willy Misilje Terneuzen: Will en Tiny van der Maden-Misilje Klein- en achterkleinkinderen Corr. adres: Fam. van der Maden Esdoornlaan 15 4537 XL Terneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 14 mei om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Behouden vaart, het ga je goed, Pa! Ko De gerbera's die we samen gekocht hadden staan er nog! Nel Thuis is weg en dat doet zo'n zeer. Sary Jouw koers is nu voor eeuwig bepaald. Voor altijd gebeeldhouwd in mijn herinnering. Willy Grote kleine manOf was het kleine grote man? In ieder geval..groot in daden maar 'klein' van hart. Tiny uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv P Informatiecentrum en uitvaartwinkel. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Verdrietig en ontroerd zijn wij, dat de HEERE na een ernstige ziekte heeft weggenomen onze fijne buurman en vriend Nico Huizen Zijn vriendschap en betrokkenheid zullen we missen. Wij wensen Forra en de familie kracht en Gods nabijheid toe. Oostdijk: Peter en Joke Nieuwenhuijse Joop en Elly Pieper Jaap en Mariëlle Nieuwenhuijse Johan en Mieneke Steketee Wim en Joke Molhoek Alidus en Marieke Jansen Jan en Margriet van Koeveringe John en Coby van Pagee Waarde: Joost en Mariska Nieuwenhuijse en kinderen Oostdijk, 7 mei 2008 Weet dat God de Vader u kent. Weet dat u van waarde bent. Weet dat u een parel bent, een parel in Gods hand. Rustig ingeslapen mijn lieve man, vader en opa Abraham van der Male 25 november 1919 6 mei 2008 echtgenoot van: Nel van der Male-Maas vader van: Alex en Annemarie opa van: Maaike, Arvid, Wieteke, Marcel Nout en Annemieke broer van: Chiel (in herinnering), Wim, Bep, Jo, Piet en Leen vriend van: velen Familie van der Male Duinweg 59 4374 EB Zoutelande De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatshebben. Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32