Familieberichten Colofon Familieberichten 28 I Donderdag 8 mei 2008 PZC sd Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Lieve ouders en grootouders Bram van Hoorn en Mien van Hoorn-Leppens van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk. Driebergen: Tonny van Hoorn, Greet Hoogeveen, Marleen en Lucas Hoek: (in gedachten Jan en Willy) Familie A.F. van Hoorn Keizerstraat 28,4542 BD Hoek Iedereen die ons heeft bedacht met een kaart, bloemen, cadeau's en bezoek ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk heel hartelijk bedankt. Door alle aandacht is het een onvergetelijke dag geworden. Willem en Dien Dieleman-Den Exter Heden overleed zacht en kalm mijn lieve zorgzame man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Hendrik Adriaanse Eine Westkapelle, 28 juli 1922 Koudekerke, 6 mei 2008 Westkapelle: Mina Adriaanse-Hendrikse Roosendaal: Sjaaken Liza Adriaanse-van Bavel Marijn Oost-Souburg: Barbra en Erik Frenks-Adriaanse Karin 4361 CN Westkapelle Willebrordstraat l I Eine is thuis opgebaard. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 10 mei om 1 2.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Vertrek van hetjeugdgebouw om 1 1.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in hetJeugdgebouw. Onze dank gaat uit naar Huisartsen van Eede en het personeel van Verpleeghuis "De Vliedberg'voorde liefdevolle verzorging tijdens de laatste maanden. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Veel heb je mij gegeven, veel heb je voor mij betekend, plotseling uit mijn leven gedreven, blijf je in mijn hart leven. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat zij mij heeft geschonken, deel ik u mede, dat na een moeizame laatste levensfase van mij is heengegaan mijn lieve vrouw Francisca Maria Petronella den Boer-Bentvelzen - Ciska - Naaldwijk, 9 april 1945 - Rotterdam, 6 mei 2008 in de leeftijd van 63 jaar. J. den Boer Zangvogelstraat 52 4451 CE Heinkenszand De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden zaterdag 10 mei om 10.00 uur in Rouw- centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid om afscheid van Ciska te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Ik dank hen die Ciska de laatste jaren zo liefdevol hebben verzorgd. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In besloten kring hebben wij afscheid genomen van Adriaan Dieleman 12 maart 1922 f2 mei 2008 Hij is begraven op 7 mei op de Algemene Begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. familie: Schoonooghe-Dieleman familie: van Schaik Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "de Vurssche", voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Graaf Jansdijk 80 4571 SJ Axei Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, deel ik u mee dat van mij is heen gegaan mijn lieve, zorgzame vrouw Cornelia van Dijke-Bolle in de leeftijd van 92 jaar. A. van Dijke 7 mei 2008 Allévo "In 't Opper" Dr. de Kockstraat 13, kamer 022 4311 EK Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 10 mei in de kerk van de Hervormde gemeente te Oosterland, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Voor kerk". Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Cornelia van Dijke-Bolle in de leeftijd van 92 jaar. Oosteland, W. van Dijke Emmeloord, K. van Dijke J. van Dijke-Verhoek Neven en nichten Bruinisse, 7 mei 2008 Heden overleed onze geliefde Tante Keetje Zierikzee, Daan en Marleen van der Have-Dek Bruinisse, 7 mei 2008 Erg bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar, hebben wij afscheid moeten nemen van onze "buurvrouw" Cornelia van Dijke-Bolle - Keetje - We zullen haar missen. Schuddebeurs, Ton en Adri de Vlieger Rob en Joleen Lex en Buster Bruinisse, 7 mei 2007 Psalm 48 God nam op Zijn tijd tot Zich mijn geliefde en zorgzame man, onze lieve vader en onvergetelijke grootvader Abraham Dingemanse in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: S. Dingemanse-Brouwer OostkapelleF.L. de Voogd VlissingenC. Walhout-Dingemanse K. Walhout Marco en Matty Marjolijn, Laura, Annelotte, Céline, Davy Carola en Johan Thirza, Eugène Angeli en Erwin Ralph, Micha Esther en Rob Cristel Timo en Mariëlle Klaas-Eric en Marianne Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 6 mei 2008 Verzorgingshuis Eben-Haëzer Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 9 mei van 19.30 tot 20.15 uur in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 10 mei om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. De HEERE heeft tot Zich genomen, voor ons onverwachts, onze geliefde zwager en oom Abraham Dingemanse echtgenoot van S. Dingemanse-Brouwer in de leeftijd van 87 jaar Middelburg: J.M. de Voogd-Kodde J. Janse-de Voogd Iz. Zwemer Neven en nichten Middelburg, 6 mei 2008 God nam op Zijn tijd tot Zich onze altijd meelevende oom Abraham Dingemanse (Oom Bram) We wensen tante Suus, kinderen en kleinkinderen in deze omstandigheden veel sterkte toe. Neven en nichten Dingemanse en Maljaars Middelburg, mei 2008 Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, opa en overopa Adriaan Geerard Eggebeen Wolphaartsdijk, 20 juni 1931 Goes, 7 mei 2008 Goes: P. Eggebeen-Vermeulen Westkapelle: Jaap en Jannie Eggebeen-Lievense Arjan Karola en Huib, Evi Goes: Ad en Wilna Eggebeen-van Koeveringe Sander Niels Mariëlla Juliana van Stolberglaan 4 4461 TG Goes De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 10 mei om 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Sionkerk te Goes. Ingang Graaf Adolfstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de Sionkerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 76