Familieberichten De Uitvaart informatie Hulplijn Be! ratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden 30 I Donderdag 8 mei 2008 PZC Totaal onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriend Karei Wij wensen Marion, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Paul - Ria George - Tilly Met ongeloof en verbijstering hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze oud-collega Karei Frankvoort De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. We wensen zijn familie heel veel sterkte toe. Oud-collega's Amines Dow Benelux N.V. Terneuzen Soms is er zoveel wal we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen. We wensen onze collega Hedwig heel veel sterkte met het overlijden van haar man Peter Herwegh We zullen er voor je zijn. Je collega's Zorgeenheid beschouwend Afdeling Al ZorgSaam Ziekenhuis Terneuzen Langzaam vervaagden herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Rustig en kalm is op 6 mei 2008 overleden, onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Lenie de Jonge in de leeftijd van ruim 89 jaar. Nel (t) en Piet (t) Nieuwenhuijse-de Jonge Rinus en Jannie de Jonge-Schipper Jaap (t) en Loes de Jonge-Versé Mien (t) en Jaap (f) Schimmel-de Jonge Kees (f) en Rie de Jonge-Dusebout Neven en nichten Kapelle, zorgcentrum "Cederhof" unit "Ter Valcke" Correspondentieadres: Park Beukenhof 12,4421 BV Kapelle Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum "Cederhof" unit "Ter Valcke" voor de liefdevolle zorgen. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie, zal plaats vinden op zaterdag 10 mei om 13.00 uur in het crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Vanaf 12.45 uur is er gelegenheid tot afscheidnemen in de aula van het crematorium. Na de plechtigheid ontmoeten wij elkaar vanaf 14.00 uur in rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede 1 a te Kapelle. Het laatste jaar was heel moeilijk voor ons, toch hadden we nog hoop. Het heeft helaas niet zo mogen zijn. Jacobus Marinus Martijn Kok -Ko- Lieve echtgenoot van Herma van Liere Middelburg, 17 april 1938 f Antwerpen, 6 mei 2008 Driewegen: Herma Kok-van Liere Middelburg: Leo van Liere Sacha Lennart Platteweg 11 4438 AA Driewegen Ko is thuis. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 4 mei 2008 Tot ons groot verdriet is plotseling van ons heengegaan Gerard van den Hemel In de lijn van Gerard's wens heeft de uitvaart in besloten kring plaatsgevonden. Renée van den Hemel Johannes Fran kruij ter Rotterdam Ernst van den Hemel Wendy de Heer Amsterdam/Parijs Els Bijmoer Bridle Mies van den Hemel Middelburg- Henk van den Hemel Vrouwenpolder Correspondentieadres: Nieuwstraat 32 3231 AKBrielle Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Thona Cornelia Maria Barendregt - Tonny weduwe van Cornells Koopman 5 november 1928 t 6 mei 2008 Zoetermeer, Nelle Root-Koopman Leo Root Bart en Karlijn Tonca Steenbergen, Liesbeth de Rijke-Koopman Adrie de Rijke Mart Kees Antoinette Badhuisstraat 3 4306 BB Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 10 mei in crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam-Zuid, aanvang 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze zus en tante Stien Nagelkerke-Vos Jo Wisse-Vos Cor Home-Vos Wim Vos Neven en nichten Met de regelmaat van zon en maan, zal er altijd nieuw leven ontstaan. Op het ritme van de seizoenen is het gebeurd, de herinnering die onze beeldvorming kleurt. Met mooie herinneringen in gedachten hebben we afscheid genomen van onze moeder en oma Nel de Rijke-Schout in herinnering: Anton de Rijke West-Souburg, 2 oktober 1920 Middelburg, 2 mei 2008 Vorden: Cisca en Koos Reza Anita Nieuw en St. Joosland: Johnny en Sjaan Astrid en Ronald Jenny Westkapelle: Anne Catrien en Daan Petra en Bastiaan Anion en Kizzy Correspondentieadres: Achter de kerk 6 4339 AN Nieuw en St. Joosland De begrafenis heeft, overeenkomstig "Oma's" wens, in besloten kring plaatsgevonden. De Heer zal mij altijd beschermen. Psalm 138:8 Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Pieternella Prijntje Nieuwersteeg Sinds 18 januari 2002 weduwe van Mels de Zeeuw 16 juli 1927 f 6 mei 2008 Heinkenszand: Carla en Johan Bolkenbaas-de Zeeuw Nina en Ruud Hilda en Daniël Edo Bruinisse: Aart en Els de Zeeuw-Bal foeri Esra Bruinisse, Allèvo Zorgcentrum "In 't Opper" Correspondentieadres: C. Bolkenbaas - de Zeeuw Longkruidstraat 2 4451 LD Heinkenszand De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 10 mei om 10.30 uur in het stiltecentrum van Zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen vragen wij u tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie per soonlijk te condoleren in voornoemd stiltecentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onverwachts is van ons heengegaan mijn zus, schoonzus en onze tante Pieternella Prijntje de Zeeuw-Nieuwersteeg Bruinisse: J.C. Nieuwersteeg H. Nieuwersteeg-van Hekke Yerseke: Caroline en Nico Mirjam Gorichem: Johan en Linda Julia Jan Paul Olivier f Justus Bruinisse, 6 mei 2008 Verdrietig, maar dankbaar voor zoveel jaren vriendschap die wij en onze kinderen hebben mogen ontvangen, is in alle rust van ons heengegaan We zullen je missen. 6 mei 2008 Tante Pietje W. Kik A. Kik-v.d. Velde Cees en Frieda en kinderen Han en Adrie en kinderen pjsf ti 14 ijt. li* Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn echtgenoot en onze vader fan Hoek betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Hoek Mei 2008 Slabberswerf 45 4301 GNZierikzee Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: ïnfo@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32