een keer naar Servië gaan' Damwand slaat gat in gasleiding w lp"'" K 1 Aanbesteding rollators hoeft niet opnieuw Vrouw gewond w PZC Donderdag 8 mei 2008 27 de leukste moederdagverrassingen ruime keuze uit onze collectie Geere Passage 6 Middelburg www.inpetto-lifestyle.nl VLISSINGEN - Tijdens werk voor de nieuwbouwwijk Spaans Kwartier bij de Bonedijkestraat in Vlissin- gen is gisteren een damwand door een gasleiding geslagen. Omdat het een ringleiding is, hadden hui zen in de buurt toch gewoon gas. Het gaslek ontstond rond kwart over één. Doordat de damwand dwars door de leiding zat, ontsnap te er niet zo heel veel gas. De wand sloot de buis als het ware af. Volgens de brandweer zijn er geen gevaarlijke concentraties gas geme ten. Energiebedrijf Delta heeft de gastoevoer voor en achter het lek afgesloten zodat er geen gas meer lekte. Met het repareren van de buis wordt gewacht totdat het werk aan de damwand klaar is. Die wordt voor een deel ver plaatst, zodat Delta de buis kan herstellen. Volgens het energiebe drijf gaat het om een normale gasleiding. Het is een pvc-buis met een doorsnee van 16 centimeter. De Bonedijkestraat is ten tijde van de lekkage afgesloten geweest voor verkeer. Dental Goes B.V. Wij werken aan j uw glimlach' Voor informatie of reparatie van uw kunstgebit. Van de Spiegelslraai 56 4461 LN Goes T+31 (0)113231220 www.excent eu denialgoes@excent eu Helpende handen voor mooie tanden. President Rooseveltlaan 735 4383 NG Vlissingen 0118 441944 www.ascozeeland.nl Bert Wisse (links) en Roeland Wouters zijn met de organisatie 'Kom over en help' naar Servië geweest. „Die mensen waren erg blij dat we er waren. Het was voor hen echt een steuntje in de rug." Zaterdag organiseren de jongens een boekenverkoop om geld op te halen voor Servië. foto Lex de Meester middelburg - De aanbesteding van de verhuur van rollators en rol stoelen op Walcheren hoeft niet te worden overgedaan. Het bedrijf Je- remiasse Care2Move, dat tot nu toe altijd de hulpmiddelen ver huurde, had daar bij de rechtbank om gevraagd. [eremiasse Care2Move had in eer ste instantie de opdracht wel gekre gen van de drie Walcherse ge meenten. Na herberekening bleek dat de aanbieding van Beenhakker Revacore toch voordeliger was en kreeg dat bedrijf het contract. Jeremiasse betoogde twee weken geleden dat de aanbesteding niet eerlijk was verlopen. Volgens het bedrijf proberen de gemeenten op een oneigenlijke manier van het contract af te komen door te stel len dat (eremiasse 'een wanpresta tie' leverde. Dat zou blijken uit een tevredenheidsonderzoek onder klanten. Het bedrijf bestrijdt dat. kruiningen - Een vrouw is dins dagavond ernstig gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising Zanddijk/N289 bij Kruiningen. De vrouw was passagiere in een auto die op de kruising geen voorrang kreeg van een vrachtwagen en in de flank werd geraakt. Antiquariaat "Dat Narrenschip" www.datnarrenschip.nl Turfkaai 11 te Middelburg (bij de bushalte!) 0118 - 674141 06 - 28146967 Open: do. t/m za. Grote collectie antieke landkaarten en prenten! Vleesveebedrijf Wij garanderen een diervriendelijke productie. Betrouwbaar v toevoegingen en op ambachtelijke wijze geslach Noord- en Zuid Beveland) in pakketten van 20 kilo votp'Cpipp^per kilo. Vers rundvlees, rechtstreeks van oitzé boerderij in Baarland naar uzv diepvriei Burg. Vogelaarstraat 17 4435 AR Baarland IT (0113) 63 96 44 M 06 51 35 96 21 S janenanitagoad@planet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 29