KRAS.NL BOEK ONLINE of bel 0900-9697 PZC Dinsdag 6 mei 2008 I 9 tH 5 Mgi we PAr w& tW3R 1 P<llocvccoh&4 &wijp -zon CAMApfóéH P0UÏN.. LEZERS SCHRIJVEN Brieven richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 31 4460 AA Goes 0113-315660 lezersredacteur@pzc.nl De PZC plaatst alleen brieven van maximaal 150 woorden Herdenking Op internet was te lezen dat Yerse- ke, Arnemuiden en Waarde de do denherdenking op zaterdag hiel den. Dit om de zondagrust te wil len respecteren. Ik was verbijsterd. Het was juist lezus die de farizee- ën voorhield niet al te strak om te gaan met de sabbat. Hoe kun je dan als gelovige het standpunt in nemen dat er op zondag niet her dacht mag worden? Stel dat er een brand in een kerk ontstaat op de zondag. Laten fik ken die boel omdat de zondags rust gegarandeerd moet worden? Hoe zat dat in 1953? Op 1 februari was het zondag. Geen hulp gaan bieden vanwege de zondagsrust? Ik heb een Britse soldaat gekend die was betrokken bij de bevrij ding van Walcheren. Mijn ouders haalden hem als bevrijder binnen. De start van een vriendschap voor het leven. Wat ben ik blij dat Un cle Tommy Martin nu niet meer leeft want anders had ik hem dit moeten vertellen. J. Beun F.G. Alemanstraat 16, Middelburg Duurder Het valt mij regelmatig op dat we het laatste jaar niet anders lezen dan dat producten steeds maar weer duurder worden, maar dat de prijsstijgingen van overheid, pro vincie en gemeenten daarbij onvol doende uit de verf komen. Het lijkt er op alsof alleen het particu liere bedrijfsleven daarvan de schuldige is, maar daarbij wordt niet of nauwelijks gewag gemaakt van het feit dat genoemde drie overheden voor het grootste ge deelte schuldig zijn aan die verho gingen, want wat is er het laatste jaar niet door die overheden ver hoogd of wordt nog verhoogd, het geen in die periode van allerlei kanten tot looneisen heeft geleid? Nota bene een rijksoverheid die de mond vol heeft van de concur rentiepositie ten opzichte van het buitenland en bij het aantreden van het kabinet vooral aangaf een socialer beleid te willen voeren. Ik merk er helemaal niets van, zodat het tijd wordt dat dit kabinet zo snel mogelijk verdwijnt. Dick Doeze Jager Poolster 31, Oostburg Paarden versieren Wat een lelijke foto in de krant (2-5) van die blote paardenkonten. De paarden worden van voor tot achter versierd. Weinig van achter te versieren, zo lijkt mij, zonder staart. Een staart hoort er nu een maal en ieder lichaamsdeel heeft zijn functie. Als de staart overbo dig zou zijn zou een paard wel zon der geboren worden. Een functie heeft het couperen in ieder geval niet, ook vroeger niet want een staart kan ook iets ingekort wor den zodat deze niet in de leidsels kan komen. Dit betreft dan alleen het knippen van de haren. Maar ja sommige mensen zijn nu eenmaal zo arrogant dat ze denken dat ze het beter weten dan de natuur en vinden dan dat ze in moeten grij pen. De Partij voor de Dieren is in ieder geval bezig om na het ver bod van het couperen van lamme tjes een verbod op het couperen van paarden te bewerkstelligen. Rob Ossewaarde Prins Bernhardstraat 25, Oud Sabbinge Postbode Verdwijnen postbode is geen dra ma. Nee, net zo min als het ver dwijnen van alle andere dienstver lening uit de maatschappij. Nee, professor Stevens, wij redden ons wel. De hooggeleerde academicus klasseert chauffeurs en verpleeg sters in de onderkant van de maat schappij. Dat is wél een drama. Dit soort denkbeelden hebben we in onze gespannen samenleving niet nodig. Wie zoiets denigre- rends weet te zeggen over de men sen die het echte werk doen in ons land, zou voor straf een jaar lang verstoken moeten blijven van de dienstverlening door chauf feurs en verpleegsters. En de post bodes natuurlijk. Het zal de profes sor na dat jaar duidelijk worden dat hij zijn eigen zogenaamde posi tie in het ivoren torentje eens zal moeten herbezien. Ron Konings Kon.Emmaweg 16, Vrouwenpolder Ziekenhuizen Reeds in februari wenste ik het vol gende: Alle medewerkers van zie kenhuis Walcheren wil ik samen met de medewerkers van de Oos- terschelde ziekenhuizen een be houden vaart toewensen, in goede gezondheid met als thuishaven een nieuw ziekenhuis met alles er op en er aan op Walcheren. Voor die medewerkers, de bevol king van Walcheren, de toeristen en de mensen die hier van hun pensioen willen komen genieten, hoop ik nog steeds dat mijn wens in vervulling zal gaan. Zouden de (senioren) woningen die op het ogenblik hier gebouwd worden nog wel gevuld worden zonder zie kenhuis in de directe omgeving? Henny Pol Brederolaan 4, Vlissingen Belasting U raadt het nooit! Jawel, Den Haag heeft wéér een nieuwe belas ting bedacht.De verpakkingstaks. Om de consument milieu bewus ter te maken. Aan m'n hoela. Denkt u, dat als een brood of iets anders een procent duurder wordt, aan het milieu? Nee toch. Het milieu interesseert Den Haag geen zier. Wij moeten vooral meer gaan auto rijden,vliegen en verpak ken etc.anders komt er niet ge noeg binnen. Niks milieu! Ik denk dat deze leugen pas ophoudt als wij van alle belasting zelf geen ont lasting meer hebben. Ben Meijs Kinderstraat 1, Zierikzee Ambtenaren Lozen ambtenaren?! Ik vind deze kop echt respectloos. We hebben het hier wel over mensen hoor! Het is toch apart dat als er ontsla gen vallen bij bedrijven, heel Ne derland op zijn kop staat. Maar zo dra het over ambtenaren wordt ge sproken, mogen alle fatsoensnor men in de wind mogen worden ge slagen. Ambtenaren voeren regels uit. Van mij hoeft niemand het eens te zijn met deze regels, maar respecteer alsjeblieft de mens er achter. Rian de Jonge Middelburgsestraat 49, Goes Ontspannen autovakantie naar het Oosten rijkse Tirol? Dan heeft KRAS voor u een geweldige aanbieding naar het prachtige Seefeld geselec teerd. Een 5-daags verblijf in het luxe 4-sterren Hotel Wetterstein boekt u al vanaf slechts 289 inclusief ontbijt, welkomstdrankje, onbeperkt en tree tot het zwembad, kidsclub, gebruik van in ternet én deelname aan een sportief programma met o.a. fietstour en beginnerscursus golf. Maar dat is nog niet alles... Wij hebben namelijk diverse aantrekkelijke voordeelacties, zoals 7 dagen verblijven, slechts 5 betalen! Mis dit niet en boek snel! TIPS VOOR UITSTAPJES Seefeld is niet alleen in de winter, maar ook zeker in zomer, een geliefde vakantiebestemming. U kunt hier o.a. naar een kuuroord met een geneeskrach tige bron. Ook is het een uitstekende uitvalsbasis voor het maken van mooie wandelingen en leuke uitstapjes. Wat dacht u bijvoorbeeld van een be zoek aan Innsbruck, waar u in de Altstadt het rijke verleden kunt terugvinden? Breng ook zeker een bezoek aan Kramsach waar u met een kabelbaan naar boven kunt om het schitterende wandel gebied Sonnwendjoch te ontdekken. Ook raden wij u aan het oudste en kleinste stadje van Tirol, Rattenberg, te bekijken. Veel plezier! HOTEL WETTERSTEIN Het gloednieuwe luxe 4-sterren Hotel Wetterstein ligt op ca. 500 meter van het cen trum van Seefeld. Het hotel beschikt o.a. over een restaurant en groot zonneterras. INCLUSIEF: verblijf in Hotel Wetterstein in een 2-persoonskamer, ontbijt, welkomstdrankje, onbeperkt toegang tot het zwembad, kidsclub, internet én deelname sportief programma. Aankomstdata: zaterdag van 17/5 t/m 25/10 5 dagen 8 dagen 15 dagen Mei v.a. €289 v.a. 365 v.a. 719 Juni - v.a. 365 v.a. 789 Juli - v.a. 599 v.a. €1139 Augustus - v.a. 599 v.a. 1065 Sept.-okt. - v.a. 435 v.a. 849 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 pers. Reserve- ringskosten 15 per boeking (verplicht). Voor uitgebreide reisbeschrijving/reservering en overige reisduren, zie www.kras.nl/24461 waarom zou je verder zoeken 15 cpm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 9