Familieberichten 26 I Dinsdag 6 mei 2008 PZC sd Psalm 116 In vertrouwen op haar Schepper is op Zijn tijd, na 55 jaar lief en leed te hebben gedeeld van ons gescheiden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Tannetje Matthijsse-Theune Tannie in de leeftijd van 70 jaar. Zij was er met raad en daadzorgzaam, eerlijkrecht door zee, strijdlustig, humorvol, altijd geïnteresseerd in de ander. Een mens die krachtig in het leven stond. Amemuiden: Marinus Matthijsse Rotterdam: Annie en Peter Monique en Robbert Merlijn en Egbert Orleans CanadaJan en Claudette Mare Denis Heinkenszand: Els en Huib Marcel en Nathascha Rudi f Joeri Tamara en Niels Met dank aan dominee, kandidaat en ouderlingen van de Nederlandse Hetvormde Kerk Amemuiden voor de pastorale zorg, de huisartsen en assistenten van de Huisartsenpraktijk Amemuiden en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorgen. 4341 CN Amemuiden, 4 mei 2008 Nieuwlandseweg 61 Tannie is thuis, waar u persoonlijk afscheid van haar kan nemen woensdag 7 mei van 18.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke wordt geleid door de Weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree zal worden gehouden vrijdag 9 mei om 13.00 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk aan de Markt te Amemuiden. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zacht en kalm is overleden onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante Tannie Matthijsse-Theune Adrie en Nel Jo en Jannie jaap en Wil in herinnering Lies en Piet Neven en nichten Amemuiden, 4 mei 2008 Bewonderenswaardig was haar Levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heen gegaan. Mijn lieve zus Tannie Lies Met grote bewondering voor haar moed en strijd tegen haar ziekte, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Tannie Matthijsse-Theune echtgenote van Rinus Matthijsse Lewedorp: J.B. Joosse-Matthijsse R. Joose en kinderen Koudekerke: A.M. Kleinepier-Matthijsse P. Kleinepier en kinderen Verbijsterd en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve jongste broer en zwager in de leeftijd van slechts 51 jaar. Charles Muller Dordrecht, 19 maart 1957 Vlissingen, 1 mei 2008 Westenschouwen: John Muller Ineke Muller-le Clercq (in liefdevolle herinnering) Tera Meerdink Zeist: Ries en Riet Muller-Bothoff Zevenbergen: Hans Muller (in liefdevolle herinnering) Lia Muller-Bezemer Melissant: Bert Muller Veere: Annelies en Guus de Vries-Muller Dordrecht: Jan en Els Muller-Baan Charles Nooit meer een telefoontje van je voor een klus of storing Altijd kon je op mij rekenen, en altijd weer kwam het in orde.... Ik zal je gaan missen, maatje Ik wens zijn familie en personeel veel sterkte. DickMaljers Will van Overveld Waarom, Waarom, Waarom? Vele vragen blijven achter. Ondanks onze vele gesprekken mocht ik ze niet meer stellen. Het was blijkbaar genoeg. Onze gedachten gaan uit naar Susanne, familie en vrienden. We wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Maurits en Olivia Oudeman Layla Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Charles Muller Wij wensen zijn familie en zijn personeel veel sterkte toe. Directie en personeel Van den Berg Autoschade Vlissingen B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Julien van Passel gedreven medewerker binnen de werkgroep van de Stichting Gildefeesten. Wij wensen Rosa en de kinderen veel sterkte toe. Namens werkgroep en bestuur Stichting Gildefeesten Sluiskil Geschokt zijn wij door het overlijden van Charles Muller Wij wensen zijn familie en personeel veel sterkte toe. Directie en medewerkers PTA Goes Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Julien van Passel Wij wensen zijn vrouw en naaste familie alle sterkte toe. Bestuur en leden van Wielervereniging Zeeuws Vlaanderen Met verslagenheid en ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Charles Muller Wij wensen zijn familie en medewerkers veel sterkte toe. Autodealer Council Walcheren Johan Joosse, voorzitter Saco Melse, secretaris Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Julien van Passel een vrijwilliger en vakman waar je altijd op kon rekenen, Sluiskil zal je missen. Wij wensen Rosa en de naaste familie veel sterkte toe. Werkgroep Kerstverlichting Sluiskil Liefde iedere grote liefde eindigt met een groot verdriet Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van Will van Overveld Steenbergen, 29 april 1948 t Kwadendamme, 3 mei 2008 Ik zal altijd van je blijven houden en je nooit vergeten lieve schat. Susanne A. A. van Overveld zussen, schoonzussen en zwagers neven en nichten Hans Armani £4 Lange weegje 37 4434 NC Kwadendamme Er is gelegenheid om afscheid van Will te nemen op donderdag 8 mei van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaart centrum aan de Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 13.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in de H. Bonifacius kerk, Johan Frisostraat te Kwadendamme. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd uitvaartcentrum. Will hield van witte bloemen. Geschokt en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Will van Overveld We verliezen in hem een goede vriend. We wensen Suzan en familie veel sterkte met dit grote verlies. Jaap Jacqueline Debby en Niek Wisse Bloemisterij Wisse Heinkenszand en Team Compleet verslagen bereikte ons zaterdagmiddag het bericht van het overlijden van de heer W.J.C.A. van Overveld Hij was jarenlang onze trouwe leverancier van pot- en glaswerk. Wij wensen Susanne, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit zware verlies. Team De Bloemist Goes Team Bloemenpaleis Beukenhof Met verslagenheid en ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Julien van Passel We wensen Rosa, de kinderen en de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden voetbalvereniging Sluiskil Heden bereikte ons het bericht dat is overleden Ko Pouwer Erelid en medeoprichter van onze rijvereniging We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Bestuur en de leden van Rijvereniging "de Gouwe Reijers" Serooskerke Zie, Ik heb u in de beide handpalmen gegraveerd; uw muren zijn steeds vóór Mij. Jesaja49: 16 Bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Leintje Elizabeth Kwekkeboom weduwe van Adriaan Christiaan van der Slikke in de leeftijd van 86 jaar. Kloetinge: Leini en Tienk Geluk-van der Slikke Anthonie en Miranda Niek, Jurian, Martijn, Bart Linda Margriet en Wilbert Christiaan, Louise Hoek: Gilles en Joke van der Slikke-Guiljam Moniek en Henk-Jan Katelijn, Floor Robert en Henny Marilyn, Anniek Rianne en Bram Anneke en Bram lreen Hoek, 5 mei 2008 Verzorgingshuis Vremdieke Correspondentieadres Molendijk 53 4542 BL Hoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 9 mei om 14.00 uur in Protestantse Kerk, Dorpsplein 37 te Schoondijke, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis Vremdieke voor de goede en liefdevolle zorgen aan haar bewezen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 58