I ÉMi lil de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Vi 3 c&u - V? 34 I Dinsdag 6 mei 2008 PZC wa Kalm en rustig is van ons heengegaan na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "De Vurssche" mijn geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Jacomina Pieternella de Bruijne sinds 22 december 2004 weduwe van Ronald Frederick Smith in de leeftijd van 82 jaar. Littlestone (GB): Margaret Payne-Smith Bob Payne Samantha en David Oliver, Abigail Mark en Liz Axel, 5 mei 2008 Correspondentieadres: Hobbemastraat 24 4532 HC Terneuzen De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 8 mei om 13.30 uur in Zorgcentrum "De Vurssche", Rooseveltlaan 1 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "De Vurssche". - I M - "M Het ene geslacht gaat, en het andere geslacht komt; maar de aarde staat in der eeuwigheid. Prediker 14 Met droefheid, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze zorgzame vader, opa en over-opa Cornells Sturm sinds 2 maart 2007 weduwnaar van Anna jjacoba Sturm-van Winkelen in de leeftijd van 97 jaar. Middelburg: Oost-Souburg: Krabbendijke: Middelburg: Meliskerke: West-Souburg: Serooskerke: Middelburg: Willunga (Australië): Middelburg: Aagtekerke: Adrie Sturm Ko en Jo Sturm-de Buck Corrie en Anton Potappel-Sturm Betsie en Piet Louws-Sturm Koos en Rinus Wisse-Sturm Suus en Ko van Keulen-Sturm Gilles en Leny Sturm-Boone Rina en André Joziasse-Sturm Kees en Anneke Sturm-Antheunisse Anna en Jaap Kamermans-Sturm Nel en Kees Joosse-Sturm Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer en de doktoren en verplegend personeel van Ziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging en verpleging. 3 mei 2008 Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres: A. Sturm Henry Dunantlaan 158 4334 BG Middelburg Gelegenheid tot condoleren op woensdag 7 mei van 19.30 tot 20.30 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Donderdag 8 mei zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Verdrietig zijn wij, omdat door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze geliefde Opa Sturm Peter en Lonnie Iris, Job, Mats Annelies en Oscar Ravi, Olaf Anca en Teo Pascal, Erniel Martin Jos en Marscha Mark, Sanne Jasper en Margaret Annette en Andrew Marijn, Tiemen Michael, Stephan Rob en Krista Jeffrey, Emely Diana Sander en Henrieke j Corné Martine Lia en Koen Robin, Merel Paul en Henriët Sophie Anthony en Vanessa Kees en Narella Lana en Brenton Rianne en Robèrt Willemien, Pieter Pieter en Diane Nick, Patrick An ja Kees en Marleen Jan Anita Els en Iwan Lilith Jacob Kees Maurits en Sharon Lydia en Dick Jan, Elisa, Mathilde Suzanna Pieter Gilles en Joanke Johanna Lourens Anke en Sander Jasmijn, Claudia Leendert en Eline Ron, Janice Janis en Jolanda Corné en Christa Caroline, Bert, Rien, Linde, Sophie Adrian, Julian, Nadine Lisanne en Pieter Niek j Annie en Rudi Petra Stefan, Janine, Anniek, Rosanne Elsbeth en Corné Corina en Bas Sabine Rick, Jeroen, Daan Jan-Kees Jolanda en Johnny Art-jan, Anne, Laura, Tom, Joris Suzanne en Sander Mischa, Wesley Rianne en Wilco Shenna Adriaan Jaco Evelien en Alex Louisa, Sjaak, Coen Anneke en Marco Suzanne, Daan, Bas, Roel, Lotte Sandra en Jeroen Emma, Hanna, Reinier Jan en Catharina Marthe, Shanna, Jesse, Leah Neli en Wouter Levi, Lucas, Loïs Kees en Miranda Jurre, Nanou Cora en Edwin Remi, Mireille, Jordi Adriaan en Annelies Irene, Naomi Hanna en Gerben Elle Simon Jacobus en Kim Hans en Marie-Louise Tom Daan en Marjella Heden overleed onze broer, zwager en oom. M.L. de Vrieze L.M. Dorreman-de Vrieze f. A.C. Dorreman f J.M. de Vrieze L.C. de Vrieze-den Boer MJ. de Vrieze W. de Vrieze-van den Hoek t J.A. de Vrieze J. de Vrieze-Stoel t Neven en. nichten 4328 EN Burgh-Haamstede, 5 mei 2008 Lagezoom 3 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Mary de Vrieze In de leeftijd van 72 jaar Zierikzee: Noordwelle: Zierikzee: Zierikzee: Corry Koster van Dongen Hein Koster Jannie Jonker van Dongen Toon Jonker Jopie Beekmans van Dongen Piet Beekmans Tinie Araujo van Dongen - in liefde volle herinnering Ribamar Araujo Middelburg: Leo van Dongen Arnemuiden: Harrie van Dongen Ria van Dongen Bal Zierikzee: Jan van Dongen Sjoukje van Dongen Hage Kortgene: Astrid Huissoon van Dongen Leo Huissoon - in liefde volle herinnering Neven en Nichten Zierikzee 5 mei 2008 Tot ons verdriet moeten wij u mededelen dat onze zwager, man van onze zus Marijke Henk Visser na een kort, heftig ziekbed, in de nacht van 2 op 3 mei is overleden, één dag nadat hij 67 jaar was geworden. Schuddebeurs: Joop en Ria Ribbens-van der Werf Renesse: Annelies Smaal-Ribbens Paul Smaal in herinnering u i tvaartv er zo rg in g Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Zwijgzaam, stil en zonder vragen wilde hij zijn ziekte dragen hij vocht met al zijn levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo is hij langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden en na een dappere, maar ongelijke strijd is hij nu uit zijn lijden bevrijd. Omringd door degenen die hij het meest liefhad is in zijn vertrouwde omgeving overleden, mijn lieve man, onze geweldige en zorgzame vader en bijzondere opa Mary Leendert de Vrieze in de leeftijd van 72 jaar. Zierikzee: Leny de Vrieze-van Dongen Gapinge: Joke de Vrieze Eric Chavanu Ouwerkerk: Jan de Vrieze Sylvia de Vrieze-Huismans Ouwerkerk: Tilly Boogerd-de Vrieze Ard Boogerd Kenneth Ryan 5 mei 2008 Karnemelksvaart 25 4301 GW Zierikzee De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 8 mei is er van 15.00 tot 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in het M.F.C., De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. r fi 4^ - - - nscJf «st - «I m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 36