Familieberichten Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 24 I Dinsdag 6 mei 2008 PZC Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. e-maii RzMamilifekeMLtan@yyegëQëmieuwsmMiaJ3i tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl 1953 2008 Op D.V. donderdag 8 mei a.s. hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Gilles de Visser Johanna de Visser-Wisse de dag te herdenken dat zij 55 jaar in het huwelijk verbonden zijn. We hopen dat de Heere hen nog meerdere jaren voor elkaar en voor ons wil sparen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Prelaat weg 57, 4363 ND Aagtekerke Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame oma Elisabeth Schaap weduwe van Emile Theophile de Block *12 mei 1914 f3 mei 2008 Breskens: Annie de Block (in herinnering) Breskens: Marianne en Joop Carels-Steenbergen Joop en Sonja Jaimie Breskens: Karin en Alex Spanhaak-Steenbergen Lars en Mariska Colin Frodo 3* Neo 5* Correspondentieadres: Ghistelkerke 329 4511JJ Breskens De afscheidssamenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 9 mei om 10.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken al degenen, die onze oma de laatste periode hebben verpleegd en verzorgd. Zij die geen rouwbrief hebben Gntvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Zij had nog zoveel plannen, Zij wou nog zoveel doen. Het is voorbij. Het hoeft niet meer. 't Is niet meer dan, maar toen. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jopie Bron-Geertse Echtgenote van Piet Bron 15 januari 1942 t 4 mei 2008 Piet Bron Carol ien en Jurgen Ramona, Liza Ron en Sera Devon, Chelsy Emo en Debora 4363 BN Aagtekerke Reigersberg 14 De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij als familie dat onze zus, schoonzus en tante Johanna Adriana Bron-Geertse is overleden. Domburg: Truus en Leo Cris en Ingrid Westkapelle: Addy en Joos Neven en nichten Na jaren waarin zijn levenskaars steeds zwakker ging branden, is op 5 mei 2008 vredig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Maurice August de Coninck echtgenoot van Paulina Gelderland in de leeftijd van 92 jaar. Sluiskil: P. de Coninck-Gelderland Sas van Gent: Fons en Joke de Coninck-Berkhout Martijn en Sophie - Floor Sas van Gent: Jeanne en Jo Ranschaert-de Coninck Nicole en Dennis - Korben, Arwen, Iben Remco en Corinna - Br ent Heerhugowaard: Yvonne en Henk Dekker-de Coninck Patrick en Simone - Gary, Joël Colin t Vanessa en Thomas Terneuzen: Carlo de Coninck en Karine Verhoeve Miquitte en Jan Spoorstraat 39,4541 AH Sluiskil. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 8 mei om 10.30 uur in R.K. kerk H. Antonius van Padua te Sluiskil. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Tot onze droefheid is op 3 mei overleden ons gewaardeerde gemeentelid Dr. C. van Duin Met veel respect en waardering voor zijn grondige- en uitgebreide kermis, denken wij, met gevoelens van dank baarheid, terug aan de vele malen dat hij voor mocht gaan in onze kerk. Namens gemeenteleden en kerkenraden van Doopsgezinde Gemeente Goes in samenwerking met de Vereniging van Vrijzinnige Hervormden Goes Na jaren van ziekzijn is van ons heengegaan onze lieve zwager en oom Johnny Hack Wij wensen Wilma en de kinderen heel veel sterkte toe. Vlissingen: Marius en Leny Rison Oegstgeest: Jacqueline en Eric Venke, Sebastian, Evienne Oost-Souburg: Edwin en Miranda Isabella, Nina, Jaimy Bedroefd en geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Rien Houtepen Directeur Prisma Scholen Wij hebben hem gekend als een kundig en sympathiek bestuurder. Wij wensen de familie veel kracht en hopen dat de herinnering hen troost biedt. Namens de Raad van Bestuur en directieberaad van Perspectief - Vlissingen, Epjan Kwast Bedroefd en geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer M.C.M. (Rien) Houtepen vice-voorzitter van ons bestuur Wij herinneren ons Rien als een aimabel mens en een integer bestuurder. Van harte wensen wij zijn vrouw, kinderen en allen die hem nabij zijn heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur van Stichting Akros Onderwijsbureau L.C.J.M. Oomen, voorzitter C. M. Cornel isse, penningmeester Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Rien Houtepen Directeur Prisma Scholen Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bovenschoolse directie en personeel van Stichting de Korre, Bert Pasman Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rien Houtepen Bovenschools manager van onze collega-stichting Prisma te Goes. Wij wensen de nabestaanden heel veel kracht toe om met dit grote verlies om te gaan. Namens het bestuur, algemeen directeur, directies en medewerkers van de Stichting Obase, Schouwen-Duiveland. Als leven lijden is, is rusten zacht. Haar leven was werken en er zijn voor die ander. Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Adriana Knook oud-wijkverpleegkundige Willemstad, 15-12-1914 Goes, 3-5-2008 Familie Knook Correspondentieadres: C. Knook Muiderslotstraat 173 3123 TA Schiedam De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 8 mei om 13.00 uur in de 'Geerteskerk', Geertesplein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in het 'Geerteshuis' aan de Jachthuisstraat te Kloetinge. Geen bloemen. Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 26