Familieberichten Tl w i mm 34 I Zaterdag 3 mei 2008 PZC Er is geen einde aan het laatste einde, alleen een eeuwig nieuw begin. Na een leven vol zorg en aandacht voor allen die haar lief en dierbaar waren is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve moeder, onze oma en overgrootmoeder lacomina Adriana Maatje Dansen sinds 21 augustus 1999 weduwe van W.L. de Wijze 20 oktober 1926 tl mei 2008 Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de afdeling revalidatie van zorgcentrum "Ter Valclce voor de liefdevolle verzorging. Goes: Miep Gilles en Adelheid Bas. Ralph Jan-Willem en Karen Jens, Stan Jacco en Jessica Larissa, Justin Correspondentieadres: J.M. de Wijze Voorstad 40 4461 KN Goes De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dins dag 6 mei om 14.00 uur in de protestantse kerk, Plein 1 te 's-Heer Hendriks kinderen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condo leance in de aula van "Monuta" op de algemene begraaf plaats aldaar. Lieve oma Bedankt voor alle jaren van liefde. We zullen je zeker gauw missen, maar weten dat je de rust gevonden hebt waarop je altijd vertrouwde. Gilles en Adelheid de Kok-Meijer Bas en Ralph Goes, 1 mei 2008 Voor al de blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa, overopa en oom Jacobus de Bruine willen wij u allen zeer hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons zeer goed gedaan. A. de Bruine-de Waal Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, mei 2008 Ko de Buck 12 juli 1925 - 17 maart 2008 Uw belangstelling en lieve reacties bij het afscheid van Ko heeft mij goed gedaan. Dat alles was hartverwarmend. U allen hiervoor hartelijk dank. Anne Milde Mei 2008 Dankbetuiging Het heeft ons goedgedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, grootmoederen overgrootmoeder Leuntje Pieternella Dieleman Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u hiervoor onze hartelijke dank. Canada :Cor en Reta Klaassen ThailandJaap Hamelink CanadaAnne-Mieke Hamelink en Ad Overdulve Kleinkinderen en achterkleinkinderen Mei 2008 In plaats van kaarten Nu je aanwezigheid is vervangen door herinneringen en wij je zo verschrikkelijk missen in alle dagelijkse dingen, was er een ding dat ons heeft gesterkt en getroost, het medeleven van zo velen in welke vorm dan ook, na het onverwachte overlijden van Thijs Glerum Dit heeft ons gesteund in ons verdriet. Je blijft in ons hart, vergeten doen wij je niet. J. Glerum-van Kleunen Vincent Biezelinge, mei 2008 Dankbetuiging Een woord, gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn allerliefste man en maatje, vader en opa, föhn Bek Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Chris Bek-Alberts en familie Wij voelen ons gesteund door de hartverwarmende belang stelling en vele blijken van medeleven na het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en vriendin Catharina Adriana de Smidt - Rina - Onze oprechte dank hiervoor. Familie de Smidt A. Oosthoek Mei 2008 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze geliefde zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Jan Gerard Pagé Zierikzee, 16 mei 1924 t Oostburg, 26 maart 2008 betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Mei 2008 Schoollaan 14 4521 AD Biervliet be Dankbetuiging j Uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van j Ko van Maldegem heeft ons als familie veel steun gegeven. Mar ja en Gijs; Dirk en Thea; Truus Neven en nichten Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet Alle aandacht die we kregen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Sara den Dulk-Vermeule heeft ons goed gedaan. Vlissingen: Geesjeenjan Reijerse Hanny en Tsegay Habtemariam Roland en Patricia Alem en Cindy Hartelijk dank voor de lieve, troostrijke brieven en kaarten en voor de aanwezigheid van zo velen bij de crematie van mijn man, onze vader en opa Jan Adriaan Trimpe Burger Wij hebben hier meer steun van ondervonden dan we ooit hadden kunnen denken. G.G. Trimpe Burger-Mekking, kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u allen hartelijk danken voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van Rachel Marie Verstraeten-van de Calseyde Uw steun op welke manier ook heeft ons gesterkt om het verlies te helpen dragen. In het bijzonder willen wij een ieder bedanken die op enigerlei wijze betrokken is geweest bij de verzorging en verpleging van Rachel. Uit allernaam: G.L.J. Lijbaert-Slock Westdorpe, 3 mei 2008 De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Leentje de Wit-Erkelens waren hartverwarmend. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2008 Aan allen die Maartje Witte t 26 maart 2008 en ons bij de crematie met eenvoudige, indringende en lieve woorden, door aanwezigheid en het sturen van troost gevende kaarten geëerd hebben. Zeer veel dank. We zijn trots op haar. Familie Zeelen 's-Gravenpolder, mei 2008 3 mei 2001 In memoriam Lieve Lies The spirit that makes all things live, is love. 3 mei 2008 Sjaan iV HÉ S De hartelijke wijze van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Janny Lindenburg-Louisse heeft ons gesteund. Hiervoor willen wij u oprecht danken. Fam. Lindenburg Middelburg, mei 2008 JeSatt»i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 88