Familieberichten h.jobse Colofon Familieberichten 28 I Zaterdag 3 mei 2008 PZC sd Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. tel 0800-8060 fax 0800-6743837 De afdeling is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle geboorte- en overlijdensadvertenties zijn ook Meer informatie op www.pzc.nl SS»tig Op 8 mei hopen onze ouders en grootouders Dies Nellie Meijaard hun 50-jarig huwelijk te vieren. Ter gelegenheid hiervan houden wij een receptie op donderdag 8 mei in dorpshuis de Wemel te Wemeldinge. Gelegenheid tot feliciteren van 15.30 tot 1 7.00 uur. Frans en Rachèl Kees en Anita Anja en Jan en kleinkinderen Oranjeboomstraat 9 4424 AE Wemeldinge Psalm 23 De Heer is mijn Herder Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Wilhelmina Scheele weduwe van Willem Pieter Dees in de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: Suzan en John Bredenbeek-Dees Oostburg: Anouk en Dave de Lijzer Stip Senna Jovi 9 Axel, 1 mei 2008 De Weistede 67 Correspondentieadres: Stuvesande 350 4532 MK Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 7 mei om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens een liefdevol afscheid verdient...' Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoörwerf5,4374CAZoötélande Tel:06^10756513 internet: www.marea-ultvaart.r>l uitvaartverzorging MifHMilll m mm bachweg 2 middelburg tel. 0118 48 22 05 www.hjobse-uitvaart. nl Zoveel moed getoond Zo intens gestreden Niet eens voor jezelf: liefde was de reden Op 2 mei 2008 is op 55-jarige leeftijd van ons heen gegaan onze lieve moeder Caroline van Dort Ondanks al haar levenslust en kracht heeft zij het niet kunnen winnen. Jody en Tessa Caja en Frans 's-Heer Elsdorpweg 45,4461 WJ Goes Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van onze moeder te nemen op dinsdag 6 mei om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Hieraan voorafgaand is er aldaar vanaf 12.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Na het afscheid begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Goes. Afscheid Is de geboorte Van een Herinnering Op Hemelvaartsdag isin de leeftijd van 90 jaar, in vrede en liefde van ons heengegaan, onze lieve Mama, Oma en Omi Wiïfiebnina Froijen-Kooistra weduwe van Rtidï Froijen 19 maart 1918 11 mei 2008 Guus Map/o Esther enJan-Willem Anouk en Rik Linda Dorien Peter t Barbara en Hans Bastiaan Stephen en Suzanne Manken Reinier en Sylvia Martina en John Sander Lars en Machteld Lrik en Lline Raghield en Martin Kirsten Dagmar en Rick Wij zeiden de medezverkers van "de 2(priander" Bedunken voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres H. R. Holstlcum 17 4481 DG Kloetinge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op: Dinsdag 6 mei 2008 om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk3, 4337 PB Middelburg Indien ugeen kaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig Beschouzven. Never travel to reach your destination, but for the joy of the journey. Vol liefde hebben wij elkaar omarmd, veel te vroeg moesten we je loslaten. Marinus Cornell's Maria Houtepen Rien 13-9-1952 1-5-2008 Jolanda Marian t Martijn en Annemiek Sem Arturo Sanne en Hai 1.6. J. van den Boschstraat 30 4475 AL Wilhelminadorp Maandag 5 mei is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Rien te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Sravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 6 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Soes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Soes. Na de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Rien hield van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een veel te korte tijd samen met fijne herinneringen, nemen wij met veel verdriet afscheid van Rien Houtepen onze lieve schoonzoon Piet en Corrie onze lieve zwager Ramön en Petra onze lieve oom Rieken Sander Lieve Rien, Het is onbegrijpelijk, dit heb je niet verdiend. Wat zullen we je verschrikkelijk missen; je warmte, je belangstelling, je doorzettingsvermogen en je levenswijs heid. We wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek en Sanne en Hai heel veel kracht en sterkte toe. Hans en Anneke Remko en Anne André en Everdien Scifo en Thomas Miryam Ad Dianne en Sjors, Kyiie Seschokt en verdrietig zijn wij door het toch nog vrij plotseling overlijden van ons oud-Bestuurslid, Penning meester van de Sponsorstichting en speler van ons 4e elftal Rien Houtepen Zijn jarenlange inzet en betrokkenheid bij onze vereniging zullen wij nooit vergeten. Van harte wensen wii zijn vrouw, kinderen en allen die hem lief zijn heel veel sterkte toe. Bestuur, Sponsorstichting, Spelers en Begeleiders van de v.v. S.O.E.S. Na een kort ziekbed hebben wij vol ongeloof kennis genomen van het overlijden van ons lid en onze tennis- vriend Rien Houtepen Wij zullen zijn warme spontaniteit en zijn inzet en gezelligheid op en naast de baan nooit vergeten, en wensen Jolanda, de kinderen en verdere familie heel veel steun en sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en alle leden van TV Soes Verdrietig hebben wij kennis genomen van onze gedreven en betrokken samenwerkingspartner Rien Houtepen, directeur van Prisma. Rien was een samenbindende en voortvarende partner die steeds een stap zette voor de samenwerking tussen school en opvang. Ouders en kinderen waren daarbij altijd zijn eerste belang. Rien Houtepen Wij wensen zijn dochter en onze collega Sanne en haar familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens de medewerkers en bestuur van Kinderopvang de Bevelanden, Elly Brand Helaas hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze tennisvriend en maatje Rien Houtepen Wij wensen Jolanda, Sem, Martijn, Sanne en Hai veel sterkte toe. Mixed Team 35+ T.V. Soes: Dirk en Dian Carin en Peter Edith en Rinus Vincent en Wil Serda en Dick Seschrokken hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze voetbalmaat en aanvoerder van S.O.E.S. 4 Rien Houtepen Zijn aanwezigheid in het elftal en de gezelligheid met Rien zullen we missen en niet vergeten. Wij wensen Jolanda, Martijn, Sanne en Sem veel sterkte toe met dit verlies. Het vierde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 54