Zeeland jeugd van vader meebeleefd Ml 1 Koopzondag 4 mei! AledaÊi/Markt Geen subsidie voor jubileum de Witte Zee landelijk wonen,n Zaterdag 3 mei Wij zijn open van 12.00 tot 17.00 uur! •Sm &Zo gaat voor u de rode loper uit! PZC Zaterdag 3 mei 2008 2 7 Jan van Trigt tijdens zijn verblijf in Nederlands-lndië een foto uit het boek Duizend Dagen Indië, dat zijn dochter Inge Wolters-van Trigt (inzetje) samen stelde uit de dagboeken van haar vader. dens een nachtpatrouille door 'ei gen vuur' is gesneuveld. Jan schreef waar de jonge soldaat wordt begraven en op welke wijze hem eer wordt betoond tijdens de plechtigheid. „Als nabestaanden kreeg je toen alleen maar een kort briefje van de legerleiding datje zoon, broer of man was ge sneuveld en verder wist je niks. Ik ben blij dat er voor de familie Hillebrand door het dagboek van mijn vader na zestig jaar nog eni ge helderheid is gekomen", zegt In- door Melita Lanting BURGH-HAAMSTEDE - Koninklijke Muziekvereniging Witte van Haemstede krijgt van de gemeente geen 2500 subsidie voor de viering van het 125 jarig bestaan. De vere niging had hiervoor maar moeten sparen, staat in het ambtelijk ad vies te lezen: 'Aangezien men al ja ren weet dat dit jubileum eraan komt, is het voor de hand liggend om hier dan ook rekening mee te houden'. Voorzitter Johan Vredenbregt rea geert verrast op de afwijzing. „Oh, dat heb ik nog niet gehoord", zegt Vredenbregt. „Wij hadden ge hoopt op een extra bijdrage van de gemeente, maar blijkbaar doen ze dan niet." Dit jaar bestaat de muziekvereniging 125 jaar en dat wordt het hele jaar gevierd met als bijzondere hoogtepunten de reü nie in september en een optreden van de Koninklijke Militaire Kapel Johan Willem Friso in november. Volgens Vredenbregt komt het ju bileumprogramma niet direct in gevaar door de afwijzing. „Je gaat wat organiseren en dan heb je wel een idee dat dit zoveel gaat kosten en dat zoveel. Dan hoop je dat zo veel mogelijk sponsors mee doen. Wij hebben het geluk dat bedrij ven uit Burgh-Haamstede maar ook daar buiten flink sponsoren. Natuurlijk, dit is een tegenvaller, maar een ramp is het niet." Voor al uw binnen- en buiten zonwering AMBIANCE Telefoon: 0113 - 22 22 31 www.ambiance-goes.nl Wijnstok planten voor het Palestijnse volk RENESSE - Leden van de werkgroep Het verscheurde land binnen de Hervormde kerk Renesse en Noordwelle planten morgenoch tend aansluitend aan de eredienst een wijnstok bij de ingang van het koor van de kerk als symbolische blijk van de band met het Palestijn se volk. Een delegatie van de ker kenraad bezocht onlangs enkele ge zinnen in de bezette gebieden. Weststraat 24 Kapelle telefoon (0113) 34 04 56 r^j Duizend Dagen lndië. Het dagboek van Jan van Trigt 1945-1948. Uitgeverij Aspekt, 24,95 euro, ISBN: 978-90-5911-513-2. Van 10.00 uur tot 14.00 uur bent u van harte welkom in het info centrum op de bouwlocatie van Waterwijk Zierikzee. Onder het ge not van een oranjebitter adviseren de makelaars u graag over: Apart wonen in een appartement. Succesvolle verkoop! •Vorstelijk wonen aan de nieuwe kade van Zierikzee, bouw kade woningen gestart! Nog enkele hofwoningen en patio woningen uit fase 2 te koopt ■De havenwoningen: ervaar het ultieme uitzicht over het water! Kijk voor de laatste informatie en routebeschrijving naar de bouwlocatie op www.waterwijkiierikzee.nl WATERWIJK ZIERIKZEE MIDDELBURG Mortiereboulevard 4 Tel. 0118 - 60 70 00 www.mediamarkt.nl Ik ben toch niet gek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 53