0 t» Familieberichten 32 I Zaterdag 3 mei 2008 PZC Opgewekt en zorgzaam nooit vragend nimmer klagend altijd stil dragend, moedig ging je door steeds weer, tot het laatste moment het wilde niet meer Lieve tante Corrie, rust zacht Vlissingen: Chris Stroo Vlissingen: Eddy Stroo t Vlissingen: Sylvia Bosselaar-Stroo Rob Bosselaar Suzanne Ellen Wouter Luxemburg: Carla Moelee-Stroo Dick Moelee Sandra Olivier, Nathalie Erik Mark Karin Wij willen het verzorgende personeel van de Harlekijn (Bonedijkestraat) en Ter Reede (Vondellaan), bedanken voor de liefdevolle zorg en begeleiding aan haar gegeven. Na intensief geleefd te hebben is rustig overleden Annie Heijboer weduwe van Piet Labrujère Middelburg, 20 november 1919 Vlissingen, 30 april 2008 Rotterdam: Gusta Goedhart-de Munck Juus Goedhart Delft: Mieke de Munck Dick Kooman Giessenburg: Renie Meerkerk-de Munck Ad Meerkerk Zeewolde: Ruud de Munck Karin Verkerk Utrecht: Eric de Munck Elly Kwakkelstein Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "St. Willibrord" Bachtensteene 1 Middelburg Correspondentie-adres: Burg. Meineszlaan 25b 3022 BA Rotterdam De herdenkingsdienst zal worden gehouden dinsdag 6 mei om 13:30 uur in de "Koorkerk", Koorkerkhof 2, 4331 BB Middelburg. Aansluitend zal om 15:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4330 AB Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Voorafgaande aan de dienst is er van 12:45 uur tot 13:15 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de "Wandelkerk", naast de "Koorkerk". Geheel op eigen wijze is, voor ons onbegrijpelijk, twee dagen na het overlijden van haar man, van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Janny van Mourik levenspartner van Jan Kouijzer 2 februari 1949 30 april 2008 Johan en Mien Corrie en Govert Anton en Beb Ineke en Hans Neven en nichten Correspondentieadres: Familie C. de Reus-van Mourik Mr. P. Moggestraat 42 4315 AD Dreischor Zaterdag 3 mei willen wij afscheid van Jan en Janny nemen. Wij nodigen u hierbij uit aanwezig te zijn om 10.30 uur in de Evangelisch Lutherse Kerk, Gat van West Noordwest 1 te Zierikzee. Aansluitend zullen we hen naar de Algemene Begraafplaats te Zierikzee brengen. Na de begrafenis willen wij u graag ontmoeten in Hostellerie "Schuddebeurs", Donkereweg 35 te Schuddebeurs. En toen was het stil. Dag lieve Janny, tot ziens Kus Nelly Uitvaart Zorgcentra Zeeland OVERTOOM-GROEN Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Intens verdrietig, maar dankbaar voor de liefde en toewijding waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve pa, opa en overopa Leendert Cornells Pladdet weduwnaar van Johanna Provoost Axel, 21 september 1916 t Vlissingen, 29 april 2008 Vlissingen: Hanny Coomans-Pladdet Johan Coomans Amsterdam: Peter en Floor Vlissingen: Leon en Ellis Collin Tristan Vlissingen, 29 april 2008 Correspondentie-adres: Fie Carelsenlaan 12 4384 JW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 6 mei om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Scheldehof voor de liefdevolle verzorging. fe moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle zorg en liefde die wij tot het laatst van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat uit ons midden is weggenomen onze innig geliefde en onvergetelijke moeder en schoonmoeder Anna Jacomina Pieternella Cornelisse weduwe van Marinus de Ridder Middelburg 29 juli 1921 Zuiderbaan 27 4386 CK Vlissingen Vlissingen 1 mei 2008 Ellie, Annie Rinus en Cora Anneke Liever geen bezoek aan huis. De samenkomst waarin we Annie zullen herdenken zal plaatsvinden op dinsdag 6 mei om 14.00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Intens verdrietig, maar met de mooiste liefdevolle herinneringen aan haar, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Lena Hugorina Polderman Lena - 19 april 1927 t 27 april 2008 Leendert en Loes Lea en Patrick Lenie en Maarten Rini en Sandra Bastiaan Anne - Sophie Babette Petra en Jacob Marleen Annelous Hans en Hanny Rik Hogeweg 16 4328 PC Burgh De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats van Burgh. Als tranen een trap konden bouwen En herinneringen een brug, Dan klom ik omhoog de hemel in En nam ik je mee terug. Lief "Broertje" Martijn Samen opgegroeid, Samen streken uitgehaald, Samen lief en leed gedeeld You had the guts, you'll get my glory! X je "zusje" Roos Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker en collega, Martijn Schelstraete Martijn is in maart 2000 bij ons in dienst getreden als verkoopmedewerker en was ook tijdens zijn ziekte nog werkzaam in verschillende vestigingen in Zeeland. Onze deelneming gaat uit naar zijn vader, zijn broer, schoonzus, verdere familie en zijn naaste vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe. Directie Mikro-Electro en medewerkers Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zorgzame broer, onze oom en oud-oom Marinus Anthonij Verschelling -lid in de orde van Oranje Nassau- in de leeftijd van 87 jaar. Terneuzen: J. de Blaeij-Verschelling neven en nichten Terneuzen, 2 mei 2008 Correspondentieadres: Nieuwediepstraat 42 4531 BN Terneuzen Gelegenheid tot afscheid te nemen op D.V. woensdag 7 mei van 13.00 tot 13.15 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zullen wij hem ingevolge zijn wens gedenken in de aula van het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde oom en oud-oom Marinus Anthonij Verschelling Geboren te Terneuzen op 19-11 -1920 Overleden te Terneuzen op 2-5-2008 a/b M.s. Avanti: S.C. den Braber-de Blaeij C. den Braber kinderen a/b M.s. Excelsior: C.S. den Dikken-de Blaeij A. den Dikken kinderen en kleinkinderen Terneuzen: K. de Blaeij Terneuzen, 2 mei 2008 De praktijk van dr. Schruer is GESLOTEN van 12 t/m 16 mei WAARNEMING DOOR: Dokter Schoot Dokter Gevaert Dokter Oortman Dokter Rijken Adressen en telefoonnummers kunt u vinden op pagina 308 van uw telefoongids. Restaurant De Zeeuwsche Paerel Jarenlang hebben wij u graag verwelkomd in ons restaurant echter aan alles komt een eind. Wij danken u voor het in ons gestelde vertrouwen. Dick en Sylvia van Brouwershaven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 32