t» Ir Familieberichten fjtK 30 I Zaterdag 3 mei 2008 PZC Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Rien Houtepen vader van ons lief oppaskindje Sem Wij wensen Jolanda, Sem, Martijn, Sanne en verdere familie veel kracht om dit zware verlies te dragen. Ad en Caroline Spelier Alexandra, Rachel, Olivia en Mario Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Rien Houtepen de vader van onze leerling Sem Wij herinneren ons Rien als een aimabel mens en een integere persoonlijkheid. We wensen Jolanda, Sem en overige familie leden veel sterkte om dit enorme verlies te verwerken. o.b.s. Stamperius in Wilhelminadorp: Leerlingen, Ouderraad, Medezeggenschapsraad,Personeel en Directie Bestuur en Algemeen Directeur Openbaar Onderwijs NOBEGO Met verslagenheid en ongeloof namen wij kennis van het overlijden van Rien Houtepen collega-directeur Prismascholen Wij wensen de familie heel veel sterkte in deze moei lijke tijd. Scholen Stichting Katholiek Onderwijs Borsele Ons bereikte het droevige bericht dat helaas is overleden Rien Houtepen Directie-manager van Prisma scholen. Wij wensen zijn familie, vrienden en collega's heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens bestuur, directies en medewerkers van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Rien Met zijn ideeën, zijn humor, zijn bevlogenheid was hij voor ons een inspirerend leider. Een mensenmens zoals hij laat een grote leegte achter bij ons, zijn collega's van kantoor. Rinus Jan Cecile Anneke Ingeborg Prisma Met grote droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen Rien heeft jarenlang leiding gegeven aan onze school als directeur en was echtgenoot van onze collega Jolanda Gouweleeuw. Zijn bevlogenheid is voor ons altijd een inspiratiebron geweest. We zullen hem erg missen. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en OR Noltkampschool, Goes Prisma Wij zijn heel verdrietig, omdat de man van onze juf Jolanda Rien Houtepen is overleden. Wij wensen onze juf Jolanda en de kinderen Sem Arturo, Martijn en Anne miek, Sanne en Hai veel sterkte toe. Groep OBA Holtkampschool, Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen We hebben hem leren kennen als een leider die dicht bij ons stond. Hij was in staat ons op zeer persoonlijke wijze te stimuleren. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en oudercommissie Franciscusschool, Middelburg/Vlissingen Prisma Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen Hij inspireerde ons en gaf ons kansen. Zijn zorgzaam heid zal ons altijd bijblijven. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Collega's, oud-collega's, medezeggenschapsraad en oudercommissie Bisschop Ernstschool, Goes Prisma Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen We hebben hem leren kennen als iemand die weliswaar boven, maar vooral naast ons stond. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en oudercommissie St. Willibrordusschool, Zierikzee jSjjB Prisma Met verslagenheid hebben wi i kennis genomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen Rien was een bevlogen leider die streed voor optimale onderwijskansen voor onze kinderen. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en oudercommissie St. Jozefschool, Vlissingen Lieve Sem Verdrietig zijn wij omdat jouw papa is overleden. Alle kinderen van groep 3 A 4 van de Stamperiusschool Prisma Leiding nemen is leiding uit handen geven. Het noodlot besliste daarover sneller dan we konden overzien. Nog zo vee/ te doen Nog zo veel plannen Nog zo veel ideeën Nog zo vol levenslust Het werd je niet gegeven om alles ten uitvoer te brengen. Drie maanden na de eerste signalen over je ongeneeslijke ziekte is deze ongelijke strijd in je nadeel beslecht. Gestreden tot het laatste moment. Zo kenden wij je: een bijter en een vechter. Iemand die stond voor zijn organisatie en voor wie altijd het belang van het onder wijs en de kinderen voorop stond. Rien Houtepen Een grote leegte laat je achter in je gezin en bij Prisma. Namens alle Prisma medewerkers van: Bestuur, GMR en management Bisschop Ernstschool te Goes Franciscusschool te Vlissingen en AAiddeiburg Holtkampschool te Goes De Horizon te Rilland De Leeuwerik te Lewedorp D 5'jhuttevaer te Hansweert .5' j ozefschool te Vlissingen ét. Willibrordusschool te Zierikzee We wensen jolanda, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai en Sem Arturo veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Jan van den Hondel (voorzitter bestuur) Rinus Voet (adjunct-directeur) Met verslagenheid hebben wi i kennis genomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen We hebben hem leren kennen als iemand die weliswaar boven, maar vooral naast ons stond. Zijn persoonlijke en inspirerende manier van werken was voor ons een voorbeeld. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en oudercommissie Schuttevaer, Hansweert Met verslagenheid hebben wi i kennis genomen van het overlijden van onze algemeen directeur Rien Houtepen We hebben hem leren kennen als een persoonlijke en zeer inspirerende leider. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR en oudercommissie Horizon, Rilland JSjB Prisma Tot ons grote verdriet is na een oneerlijke strijd op veel te jonge leeftijd overleden onze algemeen directeur Rien Houtepen Wij herinneren hem als een bevlogen leider die grote betrokkenheid toonde voor onze school. Wij wensen Jolanda, Sem Arturo, Martijn en Annemiek, Sanne en Hai veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, MR, Schoolraad en Identiteitscommissie De Leeuwerik, Lewedorp Sterven in vrede dat is, met een gerust hart je ogen kunnen sluiten. Op woensdag 30 april is overleden onze lieve zus, schoon zus en (oud)tante Cornelia van Molenbroek weduwe van Wim van de Kasteelen in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Cornelis van Molenbroek Uithoorn: Nel van Rückert-van Molenbroek Fred Rückert Vlissingen: Geertje van Molenbroek Neven en nichten Correspondentieadres: G. van Molenbroek Aagje Dekenstraat 131 4381 RN, Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 6 mei van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum van Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 30