Verzamel nu de eerste Donald Duck avonturen bij de PZC! PZC HHHBi O2? lees vind leef F De eerste Donald Duck's Alle gezinnen in Nederland maakten op 24 oktober 1952 gratis kennis met een nieuw stripblad, dat al snel zou uit groeien tot het best gelezen stripweekblad van Nederland: de Donald Duck werd een begrip en is dat nog steeds. In navolging op de Suske en Wiske successerie afgelopen jaar, presenteert de PZC u vanaf 3 mei een nieuwe verza- melreeks: de allereerste avonturen van de beroemdste eend ter we reld opnieuw gebundeld in twaalf bijzondere uitgaven, Donald Duck! Een jaar lang verschijnt iedere eerste zaterdag van de maand (m.u.v. deel 2) eeri nieuw boekje met daarin twee originele Donald Ducks uit de jaren vijftig op klein formaat. In totaal dus de eerste 24 uitgaven uit 1952 en 1953. En het eerste deel ontvangt u zelfs gratis! Oom Donald en Tante Katrien, Kwik, Kwek en Kwak, maar ook De kleine boze wolf: jong en oud beleeft er plezier aan. Verzamel ze alle twaalf! Abonnee? Iedere eerste zaterdag van de maand verschijnt er een nieuw deel. Lever onderstaande abonneebon in bij een verkooppunt van de PZC bij u in de buurt. Bijvoor beeld bij uw krantenkiosk, boekhandel of de supermarkt. In nagenoeg iedere winkel waar de PZC te koop is, zijn de avonturen van Donald Duck verkrijgbaar voor 1,50 per deel. Behalve deel 1, want deze is uitsluitend voor abonnees gratis verkrijgbaar tegen inlevering van de bon op deze pagina! Let op: ieder avontuur is alleen gedurende de maand van uitgave verkrijgbaar in de winkel, daarna niet meer. De abonneebonnen staan iedere 1e twee zaterdagen van de maand in uw krant. Geen abonnee? Ook mensen die (nog) geen abonne ment hebben op de PZC, kunnen in het bezit komen van deze unieke verzamelserie. Bij aankoop van deze krant zijn de albums verkrijgbaar voor slechts 1,50 per deel. (De bon uit de krant is dan uiteraard niet nodig) (Na)bestellen via internet Ook mensen woonachtig buiten het verspreidingsgebied van de PZC kunnen in bezit komen van deze serie. Via in ternet zijn deze na te bestellen, tegen meerprijs, voor het bedrag van 4,50 per deel per stuk. Zie de voorwaarden op www.pzc.nl/webwinkel Artievoorwaarden 1 Donald Duck album per bon; Bon alleen inleveren indien volledig ingevuld op origi neel krantenpapier; De Donald Duck albums zijn niet los verkrijgbaar in de winkels, uitsluitend bij aankoop van de PZC of voor abonnees tegen inlevering van de bon uit de krant. Via www.pzc.nl/webwinkel zijn de delen wel na te be stellen op tegen meerprijs i.v.m. administratie- en porti kosten. De afzonderlijke delen van deze serie worden per maand gedrukt, aanvragen voor het verzenden van de gehele serie ineens is dus niet mogelijk. Wederverkopers van de PZC worden voldoende bevoor raad. Toch kan het voorkomen dat zij uitverkocht zijn. De PZC is niet verantwoordelijk voor eventuele uitverkocht situaties bij onze verkooppunten. 90% van de PZC verkooppunten doet mee aan deze actie. oktober 1952 november 1952 O 17 januari 2"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2008 | | pagina 154